Bleach RPG Forum

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Základna Fullbringerů

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Jaden

Počet příspěvků : 100
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 6. divize

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Tue Dec 24, 2013 10:04 pm

Akuma

„Jáááá? Kdo ti řekl takovou hnusnou pomluvu!“ vyjekl jako nějaké neviňátko Akuma s rukama připlácnutýma na prsou, jakoby se mu nechtělo věřit že o něm vážně někdo může něco takového tvrdit, když se ho Marika zeptala zda-li je hříšníkem z Pekla.
Dál se s ní ale už neměl čas vybavovat, jelikož se na něho rozeběhla Erin s tyčí v ruce, v jejím sexy módu ďáblice.
„Ku*va holka! Ty se nezdáš!“ obrátil Akuma v tu ránu svou pozornost na děvče, které se právě napřahovalo k tomu mu tyčí jednu vrazit.
„A máš i docela páru! Khahahahaha!“ zařechtal se maskovaný muž či co to bylo, když zablokoval ránu směřovanou jemu na hlavu pozdviženým předloktím, načež tou rukou okamžitě vyrazil běsnící dívce naproti, aby ji chytl pod krkem, ignorujíc blížící se Mariku.
„Takový čerstvý masíčko~ Mmmm... Nechceš mi dělat dě*ku? Hmmm? Khehé~!“ prohlédl si spoře oděnou dívenku, kterou svíral ve svém ocelovém stisku ve vzduchu před sebou, aniž by nějak zaregistroval že mu ono kopí vytvořené z reiatsu nověpříchozí holčičky proklálo hruď přímo skrz srdce, a ohlédl se na Mariku.
„Nerozmyslela sis to broskvičko?“ optal se jí ještě jednou, při čemž zesílil stisk kolem Erinina krku, který neměl daleko k poslednímu zakřupání.
„Mohli bysme dát trojku~“ pronesl mlsně hříšník bez ruky a s kopím v srdci, pokrytý omrzlinami a popáleninami, když tu se zarazil.
Atmosféra která tu díky němu celou dobu panovala nabrala na ještě větší intenzitě, až se začal samotný vzduch vlnit.
„Ku*va...“ hlesl sklesle Akuma a pustil Erin.
Na nebi, několik desítek metrů nad nimi, kousek od Aizenova výstupu z Garganty, se začal vzduch tetelit jako o život, a přesně v tomto místě se také začala objevovat jakási brána. Dost zlověstně vyhlížející brána.
A přesně ta se také začala otevírat.
„Shimataaaaa~...!“ otočil se hříšník otráveně přes rameno na bránu na nebesích za ním, a svěsil sklesle ruku během čehož ze sebe protáhle vyloudil zaklení, načež se jakoby probral a rychle se začal osahávat, jakoby kontroloval jestli se nezapomněl ráno oblíct.
„Yoooosh!“ zaradoval se najednou se zatnutou pěstí pozdviženou vítězně vedle tváře, „je čas udělat pápá děcka! Já zdrhám! Mějte se tu famfárově a nazdár bazár!“ zamával všem přítomným kromě Shichira a Aizena a v tu ránu nasadil takové sprinty kamsi do pryč, že by zaručeně vyhrál Olympiádu.
„Ať vás Kushanaadové štípaj celou noc!“ zaječel ještě když prosvištěl kolem Midoua, „ku*va, asi už stárnu, nějak mě píchá na prsou...“ brblal si během svého úprku pod fousy a přejel si rukou na prsa, kde nahmátl ono kopí. „Naniiii!? Co to sakra jeeee!?“ zaječel vyjeveně, zíraje na svou probodnutou hruď, a byl tentám.
Všichni přítomní mohli hned také zjistit, proč se tak rychle vypařil, a o čem to vlastně mluvil.
Z otevřené brány totiž vyšel mráz na zádech nahánějící řev, a následně z ní i vyjela obrovská ruka svírající jakýsi sekáček snad na dinosaury, podle toho jak byl velký.
A u toho to nezůstalo. První ruku následovala druhá, poté hlava která byla vlastně jen obří podivnou lebkou, a nakonec i celé tělo onoho monstra.
A to, jak se dostalo ven, opět zařvalo a začalo se rozhlížet všude kolem sebe, jakoby hledalo nějakého zbloudilého švába, kterému dlužilo rozmáčknutí. A rozhodně se při tom netvářilo, že by mu dělalo problém zde trochu poklidit, aby se mu lépe hledalo, o čemž svědčila jeho obrovská, ruka se sekáčkem, napřahující se k výpadu prostě někam mezi domy.

Naposledy upravil Jaden dne Fri Jan 17, 2014 2:49 pm, celkově upraveno 7 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Saya

Počet příspěvků : 20
Character sheet
Admin Level:
Player level: Cuarta Espada

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Tue Dec 24, 2013 10:45 pm

Alice

Hříšník si mne ani v nejmenším nevšímal a to i přes to že můj útok plně zasáhl. To už však nebylo podstatné jelikož toho čeho jsem chtěla dosáhnout jsem dosáhla. A to možná až příliš lehce. Mezitím co on vyvaloval své zvrhlé fantasie na ostatních dívkách v okolí, já se zájmem v očích začala sledovat dvě různá místa v nebesích nad bojištěm.
Ostatní byli zjevně ponořeni do všeho toho hrůzného reiatsu a polo-boje natolik že ztráceli přehled nad svým okolím. Jako první se otevřela garganta a z ní vylezl překvapivě pohledný mladík. Ačkoli byl nejspíše už pár století po smrti. Jak už jsem měla v oblibě, nahromadila jsem pod sebou reiatsu a vytvořila takový efekt že to vypadalo jako bych se pomocí nadpřirozených sil vznesla do vzduchu a "přistála" jsem poblíž nového příchozího. Takže další bůh smrti. Z větší dálky by si jeden řekl že sem snad ještě přišel quincy. Ačkoliv jsem viděla pouze jednoho... mé milé a přátelské oslovení přerušilo něco čeho jsem si všimla. Možná to tak nevypadalo, ale byla jsem poměrně citlivá na reiatsu, už jen proto že mé útoky se formovaly z přímé manipulace s ním a vytváření jeho solidní formy. A zanpakuto těch shinigami dole vydávali nějakou dávku reiatsu, přeci jen to byli kapitáni. Ale zanpakuto tohohle bílého shinigamiho byla jiné. Samozřejmě to také mohlo být tím že byla speciální stejně jako vzhled jejího majitele... ačkoliv, to už bylo mimo mne.
Můj zaujatý pohled na meč však přerušila další brána která se konečně dokázala prodrat na tento svět. Něco co jsem viděla i já, někdo kdo v utajené formě již viděl spoustu věcí, poprvé. Hříšník s touto věcičkou však byl zjevně již obeznámen a poměrně komicky se vydal na svůj ústup. A po chvíli konečně vylezl i pronásledovatel. Chvíli jsem monstrum sledovala a pak jsem se podívala na bílého shinigamiho. Bylo my potěšením. a opět jsme vzlétla.
Pokusila jsem se dostat k nové bestii co nejblíže tak aby se okamžitě nepokusila na mě zaútočit. Případně jsem byla připravena okamžitě zahájit své přemístění do bezpečnější lokace. Momentálně jsem však měla jiný cíl. Ty chceš toho chlapce v popelném plášti mám pravdu? Natáhla jsem k němu ruku a objevila se lehce viditelná linka která mohla připomínat trať blesků. Chytrák pekelník si asi neuvědomil, že ve světě lidí je poměrně lehké sledovat reiatsu které znáš jako své vlastní. A tohle bylo opravdu mé vlastní a začalo formovat malou cestičku k tomu, kdo byl zasažen a tudíž na sobě má stopy mého reiatsu. Pokud budeš následovat mou cestičku tak svojí oběť najdeš. Alespoň pokud jej nenecháš uprchnout do jiného světa. Raději jsem o kousek popolétla a čekala jsem jak bestie zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin

Počet příspěvků : 92

Character sheet
Admin Level: NPC, příběh
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Tue Dec 24, 2013 11:42 pm

Taniyama Marika

Za běhu jsem tasila a pokračovala k togabitovi. Ten mezitím dívčinu ránu vyblokoval, jakoby útočila s párátkem. Přidala jsem do kroku a chystala se dívku vysvobodit, ale stalo se hned několik věci najednou. Hříšníkovu hruď probodlo kopí tvořené duševní silou a v tu samou chvíli místem otřáslo naprosto nepřirozené reiatsu. Zastavila jsem se v nápřahu a zvedla pohled k nebi. No do háje, zaklela jsem. Togabito si očividně také uvědomil, o co jde - určitě dříve, než kdokoliv z nás. Okamžitě pustil dívku a vydal se na úprk - v gensei se zhmotnila brána do pekla.
Momentálně mě přestal úplně zajímat, protože se naskytl další problém. Velký problém. Jak se mohl dostat ven takhle... moc? vypadlo ze mě. Dotaz nebyl mířen na nikoho, ale opravdu mě trápila odpověď na něj. Někde se stal průser. Pěknej průser. A tohle je snad... ještě horší. Vůbec jsem netušila, do jaké míry se může maličký shinigami s takovou potvorou, jako byl kushanard, vůbec potýkat.
Jedno ale bylo jasné hned. Na scéně se objevila další dívka a prostě si to ke kushanardovi přirázovala! Ten už byl napřažený na ránu.
Krucinál fagot! Já už se z těch děcek, co si hrajou na supermany, zblázním!! S tím jsem se odrazila a svojí nejvyššíí rychlostí, bez ohledu na její žaludek chytila onu dívku okolo pasu a pokračovala s ní někam dál. Ještě jsem se ohlédla na tu ďáblici. Vypadalo to, že kushanard mířil přímo na ní. U všech duší, snad tam Shichi neusnul!

Tsukino Yoshiko - člen 6. divize
Park Jae Kyung - zástupkyně kapitána 7. divize
Matsuda Touka - fullbringer

♥️~Vaše věčně ospalá adminka~♥️
Sleep 
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Počet příspěvků : 63

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Wed Dec 25, 2013 10:40 am

Aizen Sousuke

Jeho chování, jednáníve a slova ve mně vyvolávaly nostalgii, o které jsem si nebyl příliš jistý, že to byla dobrá věc. Bylo to už hodně dlouho od chvíle, kdy jsem ten smích slyšel naposledy, ale něco takového se nedalo zapomenout.
S takovým množstvím příslušnic ženského pohlaví, které se kolem něj nashromáždily si mě samozřejmě nevšiml, což nebylo nijak neobvyklé. To se ovšem nedalo říci o jedné z nich. Byla to relativně obyčejná lidská dívka s vyšší hladinou reiatsu, na člověka tedy. Přátelsky se ke mě nachomýtla, což mě pobavilo, a zřejmě také zjistila že nejspíš nebudu jen takový obyčejný Shinigami jako ti druzí dva. Ačkoli, přirovnávat mě ke Quincymu...
Než jsem ale dostal možnost ji vyvést z jejího omylu, když už tak hladově pokukovala po mém zanpakuto, objevila se tentokrát daleko méně příjemná návštěva soukající se ven z dokořán otevřené Jigoku no Mon.
Dívka se s vychováním omluvila a zamířila si to rovnou ke strážci Kushanada, kterému se konečně podařilo dostat na svobodu. Samozřejmě objekt mého zajmu vzal do zaječích a jako obvykle nepřekvapil svými pozdními reakcemi, nechávaje nás uklízet jeho nepořádek.
"Yahari da na." povzdechl jsem si a následoval dívčina příkladu.
Kushanada se zvysoká napřáhl a vedl plnou silou ruku s mečem přímo do centra všech přítomných. Nebylo těžké představit si co by se dělo, kdyby jeho rána skutečně dopadla. V zájmu zachování hladkého průběhu mých budoucích plánů jsem to přirozeně nemohl dovolit.
Se zavřenýma očima jsem promluvil k Hougyoku, který odpověděl téměř okamžitě vlnou hřejivého tepla, které se rozprostíralo z místa, kde pulsovalo v mé hrudi až do konečků prstů mé ruky, která vyšla vstříct ostří Kushanada.
Okolí zaplavil záblesk purpurového reiatsu, které se převalilo jako tlaková vlna.
Spoiler:

Kushanada se v něm něm ztratil, jako by jej naprosto pohltilo a několik vteřin se nedělo absolutně nic. Pověstné ticho před bouří, která jako by se přihnala s mírným zpožděním ve chvíli, kdy okolím otřásl silný výbuch a po Kushanada zbyla jen hromádka kostí.
Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Maekawa Shichirou

Počet příspěvků : 52
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 12. divize

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Wed Dec 25, 2013 10:52 am

Maekawa Shichirou

... a pak šlo všechno do háje. Už když se sensei objevil, měl jsem nepříjemný pocit, že se něco semele a ačkoli je fakt že s tím neměl nic společného, ve chvíli kdy se přídal do toho všeho ještě Kushanada jsem věděl že jsem měl pravdu.
A on se vydal přímo k němu. Nebylo těžké odhadnout s jakým úmyslem. Bohužel jeho psí kusy většinou nevěstili nic dobrého pro ty, kteří se nacházeli v jeho blézkém okolí. Jedním z nich byla i ta malá holka, která se tam objevila odnikud. Nejdřív si to v klidu napochoduje přímo k Aizenovi, jakoby se nechumelilo a pak se postaví přímo před Kushanadu.
"Kuso!" vydal jsem ze sebe a konečně se přinutil k tomu vyrazit ze svého pohodlného místečka nad situací a vrhnout se přímo k ní.
Nemohl jsem ji tam nechat.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Počet příspěvků : 54

Character sheet
Admin Level: Character & Point Master
Player level: Kapitánka 2. divize, velitelka Onmitsukidou, hlava klanu Shihouin, kapitánka 5 .divize, zástupkyně kapitána 9. divize, Primera Espada, 1. Fracción Tercia Espada, Fullbringer, Quincy, Togabito

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Wed Dec 25, 2013 1:02 pm

Wakatsuki Airi

Pootočila jsem se ještě ke středu dění, k místu, odkud utíkal maskovaný muž. Ta lidská dívka, kterou ještě před chvílí svíral v jedné ruce, jakoby byla jen nějaké peříčko, se zdála dost otřesená a nejspíš nemá daleko od toho, aby omdlela. Další lidé se postupně přidávali do akce a s prominutím se tu z toho stával cirkus. Ani jeden z nich nemá soudnost?
Stále jsem vyčkávala vedle Maekawa-taichou, a to i když se objevili noví hosté. Je to čím dál tím zamotanější... Jedním pohledem jsem si přeměřila muže v bílém plášti. Přivřela jsem oči do malých škvírek a netrvalo to moc dlouho, aby mi došlo, o koho se přibližně jedná. Neuvěřitelně velké reiatsu, podle popisu Watanabe-taichou a ostatních to musí být on.

S otevřením Pekelné brány mi všechno začalo dávat smysl, aniž by mi někdo něco musel říkat. Už dříve jsem tu bytost zařadila mezi Togabito, ale nechtěla jsem dělat předběžné závěry. Maekawa-taichou okamžitě vyrazil za dívkou, která se neuváženě přiblížila nejprve k Aizenovi a po chvíli přímo k ruce Kushanaada. Nanda sore?! Překvapilo mě to nemálo, ale i tak jsem začala reagovat, i když jsem nedostala rozkazy.
Nikdy jsem se nesetkala s něčím takovýmhle, tudíž jsem byla dost nejistá. Shunpem jsem se ale rychle přesunula dolů, mezi lidi. Ať už jsme měli tu čest s Peklem nebo čímkoli jiným, úkol nás Shinigami byl jasný. Po dopadu jsem se otočila čelem k bráně, sahajíc po jílci své Zanpakutou, připravujíce se na boj, od kterého jsem nevěděla, co očekávat.
Karty se však rázem obrátily. Aizen použil sílu, o které jsem slyšela jen z vyprávění. Síla, která byla tak obávanou pro celou Soul Society. Nevěděla jsem najednou, jestli být vděčná nebo naopak; připravit se ještě na něco horšího. V mých očích jako v očích každého jiného, kdo věděl, co se odehrálo, byl totiž zrádcem nejen Gotei 13 a Soul Society, ale i nepřítelem Krále duší a tudíž i sabotérem celé naší organizace a naší snahy o vyrovnaný svět. Nebo snad ne? Z nějakého důvodu jsem o tom pochybovala, ale zároveň jsem byla v hloubi duše naprosto přesvědčená.
Krom svých vnitřních pocitů jsem ale začínala pociťovat dopad reiatsu jeho samotného s příměsí pekla a pociťovala jsem slábnutí svého těla. Musela jsem se přes to ale přenést. Na rtech mi poté utkvěla jen jediná věta, směřovaná ke skupině Fullbringerů. Poprosím Vás, abyste odešli.
Zapřela jsem se nohama víc do země a stále v obou rukou dřímala katanu. Je teď naším spojencem nebo nepřítelem?

Tainaka Erin

Cítila jsem jen palčivou bolest a nedokázala v tu chvíli pomyslet na nic jiného, než na utrpení a smrt. Bylo mi hned jasné, že si tenhle muž nenechá ujít zábavu a skoncuje tu se mnou jen, co ho přestanu bavit. Už od začátku jsem věděla, že se řítím vstříc své zkáze, ale nedokázala jsem se zastavit. Strach a zloba mě v ten moment ovládali natolik, že jsem sama sobě nedokázala poručit zůstat na místě. Bylo předvídatelné, že moucha jako já nemůže nestvůře udělat sebemenší škrábanec.
Ta bestie mačkala můj krk tak, že se v něm téměř začaly lámat všechny jeho části, už po nějakou dobu jsem neměla sebemenší přísun kyslíku.
Stisk ale zničeho nic povolil a já se bezmocně sesunula k zemi. Nemohla jsem hnout jedinou končetinou a byla tak vystrašená, že mě polilo horko a zima zároveň. I křídla jsem měla celá ztuhlá, neschopná jediného mávnutí.
Nakonec jsem se ale donutila aspoň ke křečovitému pohybu a nejprve pozdvihla hlavu směrem k obloze, poté jsem ze zapřela rukama a poničenou vozovku, na níž jsem ležela, a nadzvedla se tak o něco výš. Nad sebou jsem spatřila cosi neidentifikovatelného a děsivého. Byla to ruka nějaké bytosti mířící obrovským sekáčkem přímo na mě.
Otřásla se mnou další vlna strachu a pocit neznámí. Nevěděla jsem, co to je nebo kdo to je. Ale věděla jsem, že jestli se nenajde nějaké obrovská síla, co to zastaví, definitivně tu končím. Nevěřícně jsem pozorovala dění nade mnou a čekala na nejhorší. Hlasitě jsem vydechla, kousla se do rtu a zavřela oči.
Po nějaký čas ale stále nepřicházela žádná další bolest ani nic jiného. Proto jsem znovu oči otevřela.
Brána byla najednou ta tam a přede mnou stála nějaká dívka v černé uniformě.
Ani neví, jak ráda bych odešla... Doléhalo ale na mě moc velké množství reiatsu a byla jsem natolik vysílená, že bych nezvládla jediný krok.

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Wed Dec 25, 2013 5:43 pm

Alice

K mému zklamání to vypadalo že bestie i navzdory své obří lebce nebyla schopna zpracovat ani jednoduché informace které jsem poskytovala. Když začala svůj vztek tak jsem pevněji stiskla svého plyšáka, ale ještě před tím než jsem stihla uniknout z pole dosahu sama, někdo jiný vzal akci. Po pár vteřinách co jsem se konečně rozkoukala jsem zjistila že jsem v rukou jiného shinigami. Lehce jsem si povzdechla a pohlédla jsem na ní. Od kdy bohové smrti kteří sídlí v "nebesích" mají v popisu práce zarážet akce jejich vyrovnávací síly, pekla? Na konci své otázky jsem se usmála a s menším zavlněním vzduchu okolo nás obou jsem prostě zmizela. Nebo lépe řečeno jsem vzala formu kterou dokonce ani duše nemohli vidět. Schopnost vzít na sebe formu ducha který je mrtví i pro skutečné duše... Černá Alice je opravdu něco. Kdyby měla vlastní tělo tak by už polovina Nebes nemusela existovat...
V této formě jsem se rozhodla opustit klasickou shinigami a opět jsem se vrátila k tomu bílému který zrovna začal konat.
Stejně jako ostatní mě nemohl vidět, slyšet, cítit mé reiatsu nebo se mne třeba dotknout. To my dalo šanci z první ruky vidět přesně to co udělal. A to co jsem viděla bylo to, že se své zanpakutou při útoku ani nedotknul. A vlastně celí útok byl něco co bych od boha smrti rozhodně nečekala. Něco mnohem krásnějšího a zároveň strašidelnějšího než samotný hříšník který tu ještě před chvílí byl. Nepotřebovala jsem další akce a uvědomila jsem si, že někdo kdo dokázal vyprodukovat útok dostatečně silný na to aby vyhladil bestii která zahnala i hříšníka z pekel nejspíše dokáže odhalit plášť neviditelnosti který na sobě momentálně mám.

Jakmile tohle celé fiasko konečně skončilo, nezbylo nic jiného než mou schopnost opět zrušit. Z dalším prolnutím samotného prostoru okolo mého těla jsem se opět zjevila všem co byli v okolí a pohlédla jsem na bílého shinigamiho. Zničení pekelné bestie bez použití síly boha smrti... nepočítá se to k podvádění? Můj úsměv vystřídal zvědaví pohled když jsem si také všimla, že ostatní shinigami nepovolují na své ostražitosti. Je to velice zvláštní vidět nebeské strážce kteří bojují mezi sebou... lidé věří že nebe je bohem milované a mírumilovné místo.
Návrat nahoru Goto down
Lightning Wolf

Počet příspěvků : 47
Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Wed Dec 25, 2013 9:02 pm

Midou

Bez nějakého stresu z toho co se děje okolo jsem si zapálil cigaretu a začal jsem sledovat jak Erin začala svůj jednostranný boj. Ani ne po pár vteřinách to vypadalo že možná budu muset zasáhnout jelikož páni a dámy v černém buď stáli na místě nebo se honili za létajícíma holkama. Odkud se tu kur*a vzalo tolik lidí...?
Byl jsem si poměrně jistý že jsem tu nazačátku byl jen já, Touka a pekelník... což my připomělo Touku. Podíval jsem se a našel jsem jí s tou druhou holkou v náruči přesně tak jako před dobou která se zdála jako pár hodin. Uhh... Tohle všechno my začalo lést na nervy a jen malý moment před tím než jsem vyrazil za Akumou jsem zastavil. A to proto že Erin prostě jen tak pustil k zemi. A hned po dalším představení co předvedl se vydal na svou vlastní cestu. Jakmile probíhal okolo mě tak jsem se za ním pouze lehce ohlédl a usmál se. Líbíš se my... způsob kterým dokážeš působit destrukci.
Dále už jsem jen sledoval nějakou další věc která se objevila v oblacích. Došel jsem k Erin která se snažil pózovat pro kdo ví koho a bleskurychle jsem jí polapil do náručí. Věci v těchto dnech jsou prostě čím dál divnější... Onu ruku s čepelí co se na nás momentálně řítila jsem moc nevnímal protože jsem si už před chvílí všiml jistého nárustu tlaku okolo další osoby která přišla od nikud a jak jsem předpokládal, v pár dalších sekundách gigantická bestie zmizela tak rychle jak se objevila. Takže... o čem všechny tyhle sra*ky byly?
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Wed Dec 25, 2013 9:21 pm

Aizen Sousuke

Prach se pozvolna usadil a mezi zbylým osazenstvem, které se mezitím roztrousilo kolem se opět rozhostilo ticho. Možná až poněkud příliš velké a napjaté ticho. Snad až na mladou dívku, která se zdála být velice neodbytná a stále velice zvědavá a nebojácná.
"To je, řekl bych, poněkud dlouhý příběh." odpověděl jsem s mírným úsměvem a zhluboka vydechl, pohled na okamžik upřený na nashromáždivší se známé tváře.
Bylo jen otázkou času, kdy se rozpoutá další bouře.
Návrat nahoru Goto down
Maekawa Shichirou

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Wed Dec 25, 2013 9:37 pm

Maekawa Shichirou

Bohužel, shodou okolností, která se mohla stát jenom mě, se můj pokus o hrdinství krásně odrazil zpět aby mě perfektním obloukem nakopal do zadku, jelikož jsem nebyl dostatečně rychlý.
Poslední přítomnou na kterou jsem měl spadeno už úspěšně zachránila moje drahá, tvrdohlavá polovička a já se krásně vrhl přímo do cesty tomu, před čím jsem se pokoušel ochránit ostatní.
Samozřejmě jsem spektakulárně selhal a skonání Kushanada mě zachytilo v letu a odmrštilo kamsi mezi sutiny okolních staveb, kde jsem se konečně bolestivě zastavil hlavou o betonovou zeď.
Pak už byla jen tma.
Návrat nahoru Goto down
Saya

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Wed Dec 25, 2013 9:40 pm

Alice

Sice jsem nedostala přímou odpověď, ale zároveň jsem nebyla ani odmítnuta. Ah tak... sledovala jsem jeho pohled na ostatní shinigami a usmála jsem se. Rozhodně nevypadali nadšeně ba naopak, poměrně naštvaně. Někteří zkrátka nedokáží ocenit fakt že jim ostatní zachraňují krk...
Spíše než na shinigami jsem se nyní však dívala na fullbringery kteří byli okolo. Jeden chlapec a tři dívky. Ačkoliv jedna byla stále dítě, velice pravděpodobně mladší než já. Takže tohle všechno sem natahal jeden hříšník...? A teď je pryč a s ním i všechna zábava, blah! Na moment jsem si zakryla jedno oko jak se do mé hlavy nahrnulo menší množství bolesti. Vypadá to že i jeden z kapitánů již skončil... pohledem jsem ještě sjela na nešťastníka který zastihl pěst bestie a nyní ležel někde v troskách.
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin

Character sheet
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Wed Dec 25, 2013 10:04 pm

Taniyama Marika

Ty malá... ucedila jsem na adresu malé fullbringerky s loutkou, ale nedořekla jsem. Události dneska plynuly nějak moc rychle za sebou. Kde se vzal, tu se vzal, před kushanardem stál Aizen, a co bylo horší, Shichi právě schytal ránu jak s děla a odporoučel se kamsi do trosek. Potlačila jsem vyjeknutí a musela si zakrýt oči před hromadou prachu, která se zvedla spolu s Aizenovým reiatsu. Když si prach konečně usedl, návštěvník z pekla byl ten tam a Aizen tam stál spolu s tou holkou, jakoby se nechumelilo. Celé moje já na mě křičelo, ať se jdu podívat na Shichiho, ale stiskla jsem pěsti a rozhlédla se. Nejdřív jsem musela zkontrolovat, jestli už nikomu nic nehrozí. Naštěstí tomu tak nebylo - pochybovala jsem, že zabíjení fullbringerů by Aizenovi k něčemu byla - a tak jsem se konečně mohla rozběhnout k místu, kam dopadla moje druhá polovička.
Spěšně jsem k němu přisedla a jen chvilinku věnovala pohled krvavé skvrně na betonové zdi, která vedla k jeho hlavě. Do háje, prohlásila jsem. Momentálně jsem proklínala svoje léčitelské schopnosti a přisunula se k němu blíž. Opatrně jsem ho podepřela tak, že jsem si jednu jeho ruku přehodila okolo krku a pomalu se s ním postavila. Na to jsem se odrazila a probleskla se zpátky do míst, kde teď byla nejspíš celá Karakura. Ehm, neumíte tu někdo léčit? Snažila jsem se zachovat klidný hlas.

Sleep 
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Thu Dec 26, 2013 12:38 pm

Aizen Sousuke

"Hmmm." povzdechl jsem si. "Mattaku da na." a s rukama v kapsách pomalu vykročil ke dvěma kapitánům. Zastavil jsem se sotva několik kroků před nimi, hlavu nakloněnou na stranu a nesnažil jsem se skrývat pobavení nad situací.
"Kdybych ale vás neznal lépe, sanbantai-taichou, řekl bych že žádáte o pomoc. Ačkoli předpokládat, že kapitánka Gotei 13 by si neporadila s malým škrábnutím..." pousmál jsem se a mírně zavrtěl hlavou. "To by bylo vrcholem drzosti, není-liž pravda?"
Prohlédl jsem si Maekawu, zatímco mě zpražila ledovým pohledem. "Stejně jako očekávat, že její společník bude natolik inteligentní, aby se v neuvěřitelně rekordním čase sám nedokázal zmrzačit." naznačil jsem gestem směrem k fullbringerům. "Když už je tu tolik pozoruhodných... stvoření, které by to jistě rády udělaly za něj."
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Character sheet
Player level: Kapitánka 2. divize, velitelka Onmitsukidou, hlava klanu Shihouin, kapitánka 5 .divize, zástupkyně kapitána 9. divize, Primera Espada, 1. Fracción Tercia Espada, Fullbringer, Quincy, Togabito

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Thu Dec 26, 2013 2:01 pm

Wakatsuki Airi

Jakmile Aizen zamířil k místu, kde byli Taniyama-taichou a Maekawa-taichou, bez sebemenší známky útoku, vrátila jsem svou čepel zpět do pochvy. Očividně nejevil zájem o boj s námi, přivábilo ho sem nejspíš to obrovské reiatsu a v Kushanaadovi sám viděl nebezpečí.
Ohlédla jsem se na Fullbringery za mnou. Evidentně mě předtím nevnímali nebo mají sluchové orgány na nepřístupném místě. Poslední možnost byla, že mě totálně ignorovali a bylo jim úplně jedno, že se jim snažím pomoct. Co mě ale udivovalo nejvíc, bylo to, že to všichni ustáli. Možná byli v dostatečné vzdálenosti.
Povzdechla jsem si a vyrazila za kapitány. Tady jsem nemělanic na práci. Vlastně jsem ani neočekávala, že by se dělo něco většího kdekoli jinde.
Přiběhla jsem k sutinám, ve kterým ležel kapitán dvanácté divize a velkým obloukem obešla Aizena. Myslím, že i přes talent Taniyama-taichou tu stále jsou Shinigami, kteří se dokáží alespoň trochu postarart o zranění, skočila jsem mu do řeči. Krom toho bychom se možná měli rozhodnout co nejrychleji, abychom se mohli postarat o zachycení toho Togabito. Respektive trochu napomoct Peklu, aby si jej samo našlo.

Tainaka Erin

I přes to, že jsem už byla v bezpečí, jsem nedokázala Midouvi odpovědět na jeho otázku, která stále jen tak visela ve vzduchu. Spíš by mě zajímalo, co bude teď... načala jsem z trochu jiné strany a věnovala mu jeden tázavý pohled. Bolí mě snad všechno a nejradši bych si šla lehnout a na všechen tenhle brajgl zapomněla. Ale hádám, že támhleti s náma nejspíš budou chtít něco probrat...

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Thu Dec 26, 2013 2:25 pm

Midou

Poslední věc která mě zajímá je to co po mě chtějí ostatní... Erin kterou jsem momentálně držel jsem prostě pustil na zem abych si opět mohl začít vychutnávat svojí cigaretu. Ten kdo mě sem dotáhl už je pryč takže je tu těžko co dělat... a především... pohledem jsem přejel po všech které jsem neznal. Nehodlám se mísit do nějaké vnitřní války nějakých podivínů...
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin

Character sheet
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Thu Dec 26, 2013 2:54 pm

Taniyama Marika

Poslouchala jsem to jeho na nervy lezoucí pošklebování a chytala tik do pravého oka. Dokonce bych i zvládla být v relativním klidu, kdyby Shichiho zranění nenazval "malým". Ohniváka jsem úspěšně ignorovala. Aizen, prohlásila jsem bez jakékoliv zdvořilostní přípony. Už jste mě naštval, spokojený? oznámila jsem mu, ale trochu jsem se uklidnila, když jsem si konečně uvědomila, že s rozsahem zranění má pravdu. A teď, mohli bychom nechat toho kočkování? Potřebujem najít toho pošuka, než se zas někde otevře pekelná brána a takovýhle zdržování nikomu nepomůže. Navíc... Pohlédla jsem znovu na Shichiho zapřeného o mé rameno, který si tam visel jako hadrová panenka.
Eh... víš, co to je milosrdná lež? otočila jsem se na Airi, která právě přišla. To mi neříkáš nic novýho - v obou problémech, ale... mohla bys příště být trochu milejší?
Takže, Wakatsuki-fukutaichou, byla bys tak hodná a ošetřila tady dvanáctého kapitána?

Sleep 
Návrat nahoru Goto down
Saya

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Thu Dec 26, 2013 3:15 pm

Alice

Se zájmem jsem poslouchala rozhovoru ostatních mezitím co jsem stála kousek za bílím shinigamim a pohrávala si se svým plyšáčkem. A ke zklamání Černé Alice to vypadalo že k žádnému dalšímu většímu boji již nejspíše nedojde. Takže Aizen... na obličeji se my objevil chtiví úsměv. Něco co by se určitě u ostatních mého věku nemělo vidět. Když už jsme u jmen... volnou rukou jsem chytla svojí sukni a lehce jí zvedla zároveň s hlubokým úklonem. Já jsem Alice. Také prostá Alenka z říše divů.
S úsměvem jsem zvedla hlavu a přejela pohledem na kluka v červeném. Válka mezi nebem a peklem opravdu může vypadat směšně, ačkoliv výsledek rozhodne osud této země kterou lidé potřebují více než cokoliv jiného. Ačkoliv si to zjevně sami neovlivňují... rozhlédla jsem se okolo sebe na všechnu tu spoušť která byla způsobena. Byl zázrak že tu ještě nebyly davy obyčejných lidí. Konec konců, exploze a padající domy není lehké přehlédnout.

Kteří tu reprezentují spravedlnost... shinigami který nosí jasnou barvu očisty nebo shinigami který nosí barvu nekonečné propasti? Po položení spíše řečnické otázky jsem se velice usmála a můj pohled se změnil. Nebyla pointa klást takové otázky ale někdo mě k tomu nutil. Stvůra která nebyla momentálně moc klidná a chtěla zaujmout pozornost všech v okolí. Černá Alice která chtěla zaměstnat všechny kteří dokázali uzdravovat rány aby shinigami mohla vidět svého partnera který pomalu umírá mezitím co ostatní poskakují okolo malé holky. Nejsou shinigami prostě hloupý? Nedokáží udržet dobré vztahy ani mezi sebou a doufají že dokáží očistit každého hollow... a teď se dokonce honí i za stvůrou z pekla! Ale musím uznat... že to vypadá zábavně. Mezitím co my má druhá polovina mluvila v hlavě, já se snažila soustředit na své vlastní okolí které jsem k sobě již tak natáhla.
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Thu Dec 26, 2013 5:17 pm

Aizen Sousuke

Promnul jsem si koren nosu. Bylo mi jasné že s touhle tvrdohlavou holkou to nebude jednoduché. Na okamžik jsem si přál aby tu byl Gin, ten by je dokázal dostatečně zaměstnat.
Hned jsem však tu myšlenku zapudil a místo toho nasadil obyvklý neutrálně trpělivý výraz. Určitě jsem si rád povídal když na to byl čas. Bylo zábavné sledovat reakce obyčejných tvorů, jejiž znalosti byly příliš primitivní a nadhled příliš omezený než aby si dokázali dát dvě a dvě dohromady.
Tady a teď na to však čas nebyl.
"Zdá se, že ještě stále nechápete význam situace, sanbantai-taichou. Vaše povinnosti, ať už si myslíte, že jsou jakékoli, spočívají zde u juunibantai-taichou. Uděláte dobře, když se budete věnovat něčemu, co zvládnete. Ten... pošuk, jak mu říkáte je na vás až příliš velké sousto, obávám se a ačkoli bych si velice rád prohlédl vaše spektakulární selhání tváří v tvář něčemu jako je on, čas mi to potěšení bohužel nedopřeje."
Můj poslední pohled padl na fuku-taichou a já se zaměřil na podivné reiatsu, které mě sem přivedlo. Nebylo těžké ho zachytit, ačkoli bylo slabší. "Teď mne omluvte." a vykročil jsem za ním.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Character sheet

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Thu Dec 26, 2013 6:26 pm

Wakatsuki Airi

Jistě, odvětila jsem jednouše a přistoupila k Maekawa-taichou, abych jej vyléčila. Na předešlou otázku jsem nijak nezareagovala. Byla jsem možná až moc upřímná.
Mezitím jsem poslouchala řeč Aizena. Také jste byl dříve namyšlený, ale teď už nemáte chybu? navázala jsem na něj. Narážela jsem na jeho jistotu, že by tomu pekelníkovi někdo z našich řad nebyl soupeřem.
On je možná někdo, kdo by s ním vedl daleko rovnější souboj, než kdokoli z nás, ale jeho způsob mluvy mi v tomhle ohledu prostě vadil.
Poté jsem se konečně dala do léčení.

Tainaka Erin

Nadechla jsem se, abych to zakončila nějakou smysluplnou větou a dostala tak plné právo na odpočinek aspoň v téhle poloze, když už se tu v blízkosti nepovalovala žádná postel. To už jsem ale ležela na zemi a nehezky si narazila záda i zadek. G-gah. Chceš mě zabít podivíne?! A nečuď mi pod nos, jsem zapřísáhlej nekuřák, kapiš?! Típni to nebo tě kousnu do nohy! syčela jsem opět jako mládě nějaké šelmy. Tohle si odskáčeš, hned jak se budu moct postavit, určitě tě sejmu! pokračovala jsem. Nakonec jsem se jako na protest chytla jeho nohy a nechtěla se pustit.
Pak jsem ale zaregistrovala, jak se nám všem představila drobná dívka, která už předtím zasáhla do mého boje. A něco mi říkalo, že má podobný fullbring tomu mému. Ehm, teď se představit nebo co? Trochu jsem nevěděla, jak se zachovat, takže jsem nechala situaci v Midouovo rukách.

Naposledy upravil Juicy dne Fri Jan 03, 2014 8:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://juicieness.weebly.com
Lightning Wolf

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Thu Dec 26, 2013 6:37 pm

Midou

Bez zájmu jsem pouze stál na místě a kouřil jsem dál jako by Erin ani nepromluvila. Jediné co se dělo bylo to že okolo mě lítalo spousta bezvýznamných slov která si vyměňovali ti kteří tento svět opustili kdo ví před kolika stoletími. Jedno jsem však pochytil... tihle shinigami kdysi byli lidé.
K čemu tak povíšená pozice? Můj pohled sjel na Aizena a má pravá ruka s cigaretou ukázala na zraněného kapitána. Támhle ten chlápek po té ráně co dostal začal krvácet... jinejma slovama, i po vlastní smrti jste se nezbavili smrtelnosti hey? Ani naše síla se tolik neliší. Takže jsi v obecném směru pořád stejný jako každý jiný obyčejný člověk. Nejsi skutečný bůh.
Malou holku jsem stejně jako většina lidí okolo ignoroval a v pustil jsem do své nohy trochu tepla aby se Erin pustila a já mohl konečně jít svou cestou. Zničtě si nebesa, nebo peklo... klidně i tento svět. Destrukce je konec konců jediné na čem vskutku záleží.
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin

Character sheet
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Thu Dec 26, 2013 7:03 pm

Taniyama Marika

Položila jsem Shichiho na zem, aby k němu Airi lépe mohla a z podřepu vzhlédla k Aizenovi. Vyslechla jsem si jeho dlouhé povídání, které mě kupodivu ani tak nerozčílilo. Něco mi říkalo, že bude lepší, když si o mě bude myslet, že jsem omezená. Navíc, jeho uznání je to poslední, co potřebuji a dokonce bez toho zvládnu v klidu spát. Jediné, co mě trochu udivilo, byl jeho přístup k věci. Prohlásil, že moje povinnost je postarat se o Shichiho a ne honit se za potencionálním nebezpečím pro obyvatele zdejšího města. Upřímně? Chtěla jsem se o svojí drahou polovičku postarat, jak jen to šlo, ale právě povinnosti shinigami my v tom bránily, no ne?
Znovu jsem se podívala na Shichiho. Vracela se mu barva a vypadalo to, že léčící schopnosti zástupkyně devátého kapitána byly o mnoho - zatraceně mnoho lepší, než ty moje. Aizenovi jsem oficiálně přestala věnovat pozornost.

Sleep 
Návrat nahoru Goto down
Maekawa Shichirou

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Fri Dec 27, 2013 8:32 am

Maekawa Shichirou

Teplo a světlo se pomalu začínalo prodírat skrz temnotu, která mě obklopovala. Bylo příjemné vznášet se v nicotě, jen tak volně a bez starotsti ale něco jakoby mi říkalo že to není možné navěky. Nadechl jsem se a zjistil že mám plíce. Víčka se pohnula a byl jsem překvapený že nějaké mám, ačkoli za nimi čekalo pouze oslepující světlo. A neuvěřitelná bolest hlavy ve chvíli kdy jsem jí otočil.
"Co se... stalo?" zachraptěl jsem něčím, co snad ani nebyl můj hlas. "Kde to jsem?"
Můj pohled jako první se zaostřil na Mariku.
Návrat nahoru Goto down
Saya

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Sat Dec 28, 2013 10:51 pm

Alice

Sledovala jsem jak si každý již dělá prakticky co chce. Jediná zajímavá věc co zůstala byl ohniví chlapec který si vedl vlastní monolog. Dokonce i Aizen se zde již nehodlal zdržovat. Jeden nedokáže porozuměti lidské řeči a druhý se koupe v příliš velké pýše než aby byl veden lidskou rukou... řekla jsem si tiše sama pro sebe a cestička reiatsu která vedla k hříšníkovi a měla původně vést bestii z pekel zcela zmizela. S jedním kandidátem mrtvím a druhým příliš povýšeným nad člověka veškerá snaha ztratila význam a můj jediný úspěšný zásah taktéž.
Velice zábavná situace a nadřazeně inteligentní společnost se v pouhém fragmentu času rozplynuli a mě připadalo jako bych stála sama v černo černé propasti jak Aizen odcházel, shinigami se starali o svého zraněného a fullbringeři měli zjevně dostatečné množství problémů mezi sebou. Stojíc bez hnutí pár dalších sekund by pouze vyústilo v útok Černé Alice na zraněného kapitána a mé pravděpodobné destrukci. V zájmu vlastního zachování jsem se tedy pomocí fragmentace vlastní mysli ujistila že zůstávám ve vedení a pevně jsem objala svůj fullbring. Wonderland's cape... Se zavlněním prostoru okolo mne jsem zmizela z pohledů všech ostatních a pomalu jsem přistála na zemi.
Po pár sekundách prostého prostého stání na místě a hledění do prázdna jsem přistoupila ke skupině fullbringerů. I když jsem stála sotva pár milimetrů před ohnivým chlapcem a andělem, ani jeden z nich mne nemohl vidět či cítit. Tato izolace byla primální schopností mého fullbringeru. Něco co mne udrží od lidí kteří jsou tak křehcí. Jako nějaká malá holka která dělá něco takového poprvé jsem dokonce i zamávala rukou ohnivákovi před obličejem na kontrolu jestli mě vnímá. I přesto že tu nemohla být žádná odezva. Tento politování hodný moment však vystřídal můj úsměv jak jsem si od něj opět odstoupila. Hádám že se ukáži až se stane něco zajímavého~
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Character sheet

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Fri Jan 03, 2014 8:24 pm

Wakatsuki Airi

Gensei, Japonsko, Karakura, okrskek Honchou, momentálně se nacházíte v nějaké sutině, která dříve bývala domem, myslím, odpověděla jsem urychleně na jeho otázku. A dostal jste nepěknou ránu od Kushanaada, která vás sem dostala, dokončila jsem stručný popis události.
Poté jsem se snažila zachytit reiatsu Pekelníka, který nám už dávno unikl. Museli jsme ale vyrazit za ním, a to co nejdřív, než společně s Aizenem tohle město zdemolují. I když pochybuji, že by se Aizen uchýlil k nežádanému boji.
Teď už bychom měli vyrazit, pokud nechcete, aby zmizela i poslední stopa po něm, navrhla jsem kapitánům.

Tainaka Erin

Dělá si legraci?! To mě tu nechá na pospas vlkům? trochu zaoufale jsem nejdřív zakvílela a pak se pokusila vstát. Ikdyž znovu neúspěšně.
Awrgr. Tohle je pod mojí úroveň, sykla jsem v duchu a kousla se do rtu.
Mi... řekla jsem počáteční část jeho jména. Mi-mi-midou! křikla jsem na něj. Snažila jsem se mile pousmát, i když jsem se trochu styděla. P-pomůžeš mi?

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Sat Jan 11, 2014 9:01 pm

Midou

Prostě jsem se musel zasmát nad první větou malé dívky. Myslela jsi si že se bavíš s někým kdo dokáže vše pochopit ale zjevně i tihle shinigami mají své rezervy. Nezáležíc na jejich věku... Ten chlap v bílím se mohl tvářit sebechytřeji ale jeho akce z něj dělali naprostého hlupáka. A mluvě o hlupácích, něco se my válelo pod nohama. Příjdeš pozdě a po té co obdržíš jediný útok chceš abych tě odnesl domů? Tou větou jsem si již také nejspíše kompletně přivlastnil Toučin dům ať už na to měla názor jakýkoliv. A ačkoliv bych sám raději šel se shinigamim za pekelníkem, nejspíše by bylo nejlepší vrátit. Tedy, alespoň dokud zdejší shinigami nechtěli poznat pravé plameny očistce.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   

Návrat nahoru Goto down

Základna Fullbringerů
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Gensei-
Přejdi na: