Bleach RPG Forum

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Základna Fullbringerů

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Vind

Počet příspěvků : 38
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitánka 4. divize

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Sun Sep 08, 2013 8:03 pm

Yoshino & Yoshinon

Byla jsem na své cestě... vlastně jsem ani nevěděla kam. Někam kde bych mohla sehnat střechu nad hlavou a také se dostat daleko z pohledů ostatních lidí. V tomto bezmyšlenkovitém kráčení jsem až po chvíli zjistila že jsem byla přitahována podivným reiatsu. Zdálo se velice zlé, ale i když jsem se k němu dostala takto blízko tam mě překvapivě tolik neovlivňovalo.
Zdroj reiatsu byl přímo přede mnou. Jen pár metrů na křižovatce která se vynořila když jsem prošla okolo rohu budovy. Stál tam podivný muž který vypadal jako by něco hledal. A když se tak ohlížel tak se my zdálo že mne zahlédl a tak jsem mírně zpanikařila a schovala se za semafor který byl poblíž. Problém byl že by mě takhle každý stejně na první pohled našel a Yoshinon byl kompletně mimo krytí a se zájmem sledoval muže. Při pomyšlení že mě nejspíše zahlédl jsem si za semaforem dřepla a rukama si zakryla hlavu ztracena v myšlenkách co dělat kdyby za mnou náhodou přišel a něco chtěl. Vůbec jsem na něco takového nebyla připravená a jediné co jsem chtěla bylo z tohoto místa rychle utéct. Jeho reiatsu mne však nenechalo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lightning Wolf

Počet příspěvků : 47
Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Sun Sep 08, 2013 8:08 pm

Midou

Vypadalo to že jsem konečně dorazil ke svému cíli. Tak on jo? Huh... celá atmosféra v okolí byla pořádně nechutná. Dokonce i moje následovkyně která sem přišla z vlastní vůle se rozklepala a začala se na mě lepit. Co se týkalo mě... tohle my pouze nostalgicky připomínalo dětství. Pokud se ti tohle nelíbí tak odtud zmiz... daleko a jak nejrychleji můžeš. směřoval jsem na Touku.
Měl jsem v plánu vyrazit naproti mému novému příteli ale v blízkosti se objevilo nové reiatsu které bylo od toho jeho... asi jako pravý opak. Z jednoho by se člověk poblil a z druhého by normální člověk nejspíše omdlel. Rozhodně se z toho stává docela zajímavá párty. Rozhodl jsem se své pozdravy na chvíli odložit a opřel jsem se o nejbližší plochu která byla dostupná. Sledovat jak se tohle vyvine bude možná ještě větší sranda.
Návrat nahoru Goto down
Jaden

Počet příspěvků : 100
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 6. divize

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Sun Sep 08, 2013 8:40 pm

Akuma

„Haaah! Proč tu nemůže bejt někde cedule „K obřímu reiatsu tudy“!?“ nadával Akuma, zatím co se rozhlížel kolem sebe, marně.
Midoua s Toukou a Yoshino musel přitom spolehlivě zahlédnout, ale znát to na něm nebylo.
„To je pěkně na prd!“ prohlásil po chvilce sklesle a vykročil si to zpátky přímo k Midouovi a Touce.
„Červíčci mě houbeles řeknou... ach jo... Alespoň, že mě neviděj, hehe!“ skuhral Akuma sklesle, když se svěšenými rameny procházel kolem dvojice, při čemž se zarazil hned jak je minul, a s hvězdičkama v očích se otočil po Touce.
„Neviditelná ručka šmátralka opět útočííí! Kyahahaaaaa~!“ pronesl, při čemž se k dívce ze zadu chlípně přiblížil a chytl ji za hrudník.
Návrat nahoru Goto down
Vind

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Mon Sep 09, 2013 3:24 pm

Yoshino & Yoshinon

Vypadalo to že si mě muž nakonec možná nevšiml a tak jsem se stejně jako Yoshinon vyklonila z poza sloupu a začala jej sledovat. Namířil si to na přesně opačnou stranu ulice než kde jsem byla já a díky tomu se my neuvěřitelně ulevilo. Pořád jsem však nemohla přestat sledovat jeho reiatsu.

Krůček po krůčku jsem se za ním blížila a vždy když to šlo tak jsem se za něco schovala. Ačkoli jsem se pořád chtěla otočil a prostě odtud rychle zmizet tak jsem k němu byla tak nějak táhnuta. Nebo ze mě možná zvědavost dostala to nejlepší. Ať už to bylo cokoli... muž se zastavil u nějakého páru možných milenců a vypadalo to jako by přišel na nejlepší nápad na světě. A pak po ní z ničeho nic téměř skočil. Možná se znali? Nebo si s ní možná chtěl hrát? Existuje taková hra...? Yoshinon ale rapidně zavrtěl hlavou na náznak negativa a já tak byla ještě víc zmatená co to vlastně dělá.
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin

Počet příspěvků : 92

Character sheet
Admin Level: NPC, příběh
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Mon Sep 09, 2013 3:30 pm

Matsuda Touka

V reakci na Blonďákovo doporučení ve mě hrklo. Má ruka automaticky pustila jeho rukáv, ale zůstala více méně ve stejné pozici.
Zahleděla jsem se na ni a spatřila, jak se třese. Nebylo pochyb, že přesně v tomhle stavu celé mé tělo. Polkla jsem a zatnula pěsti. To už se ale divná bytost rozešla naším směrem.
Červíčci mě houbeles řeknou... ach jo... Alespoň, že mě neviděj, hehe!
Mrkla jsem. On si myslí, že o něm nevíme. Že by to byl někdo z těch pohřebáků? Ale ti jsou jinak obleče- Myšlenku jsem nedokončila, protože ta věc neodešla, ale... Reflexně jsem pravou rukou odepnula vějíř od pásku. Levačkou jsem vzpažila, udělala prudký krok dozadu, přičemž jsem se otočila doleva v úmyslu dostat ze sebe ruce té věci a vějířem jsem ho ještě praštila po hlavě.
Sice to byl chvat určený na útočníka, který oběť škrtí zezadu, ale co už.

Tsukino Yoshiko - člen 6. divize
Park Jae Kyung - zástupkyně kapitána 7. divize
Matsuda Touka - fullbringer

♥️~Vaše věčně ospalá adminka~♥️
Sleep 
Návrat nahoru Goto down
Jaden

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Mon Sep 09, 2013 3:59 pm

Akuma

Jakmile chytl Akuma dívku za prsa, respektive prso, jelikož měl k tomu dostupnou jen levačku, jeho oběť se otočila a jednu mu flákla po hlavě vějířem, čímž do krásně odpálkovala.
„Jaaaaau! Ta dě*ka mě praštilaaa!“ chytl se na zemi se válící Akuma za hlavu, kde se mu udělala pěkná boule, a začal kolem sebe kopat nohama, když tu se zarazil, uvědomil si co se to vlastně právě stalo, a vyskoči zpátky na nohy.
„Jak jsi-Jak jsi to udělala!?“ zabodl proti Touce ukazováček, rozkročený ve vyjeveném postoji jako nějaký tenista a zaječel na ni svou otázku.
Návrat nahoru Goto down
Lightning Wolf

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Mon Sep 09, 2013 4:05 pm

Midou

Chlápka který prošel okolo mě jsem si ani nevšímal tak jako holky která ho... sledovala? To co pan smrtka však udělal bylo něco co by nejspíše nikdo neočekával. Celé jsem to sledoval z první řady a když na Touku nastavil ukazováček tak na moment nastalo hrobové ticho. To jsem však přerušil já tím že jsem vyprskl smíchy.
Pravý muž vždy provede svojí akci! s tím jsem směrem k smrťákovi nastavil palec nahoru. Nezáleží na tom kdo jsi nebo jak vypadáš! Jsi zajímavý! Líbíš se my.... hahahahaha! S tímto šíleným smíchem jsem poplácal rozklepanou Touku po zádech.
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin

Character sheet
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Mon Sep 09, 2013 4:10 pm

Matsuda Touka

Jak se tam tak válel, většinu strachu ve mě přebila zlost. Jaká dě*ka, ty úchyleee! Jsem počestná mladá dívka, abys věděl! Nikdo na mě bez dovolení nebude takhle šahat a už vůbec ne nějakej idiot s maskou!! Kdo ví, co máš nebo nemáš pod tim pláštěm! Hromy a blesky ze mě lítaly na metry daleko.
A ty toho nech! křikla jsem na blonďáka a ohnala se po něm svým vějířem. Tobě se to směje, když ti na prsa nešahal!!

Sleep 
Návrat nahoru Goto down
Vind

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Mon Sep 09, 2013 4:21 pm

Yoshino & Yoshinon

Nakonec to jako hra opravdu nevypadalo. Obzvláště když na sebe začali řvát. Má okamžitá reakce byla že jsem si zacpala pravou rukou pravé ucho a Yoshinon zakryl mé levé ucho. I když se však hádali tak to nevypadalo jako by se neměli rádi. Pravdu ale říct... Yoshinon... co znamená dě*ka? Králičí loutka však tentokrát neodpověděla. Místo toho raději vykoukla z našeho úkrytu za nějakými bednami které nejspíše obsahovali zboží pro obchod který byl poblíž a začal se rozhlížet okolo.
Až teď jsem si také uvědomila že tam muž v plášti nebyl jediný kdo vydával ten neobvyklí pocit. Muž v červeném kabátu a slečna s vějířem také vydávali podivné vlny které normální lidé ne. Co budeme dělat Yoshinon...? Zůstaneme tady samozřejmě! Nevíme jestli jsou to zlí nebo hodní lidé! Um...
Návrat nahoru Goto down
Jaden

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Mon Sep 09, 2013 4:30 pm

Akuma

„No je pravda, že dě*ka asi nebudeš, páč ta by proti ošahávání nic neměla, a místo seřvání by po mě chtěla prachy...“ podrbal se najednou Akuma na bradě přes masku a pronesl zamyšleně svou hlubokou myšlenku. „... To ale furt nic nemění na tom žes mě praštila ty k*ávo! Jak jsi to sakra udělala!?“ rozvzpomněl se po krátké odmlce Akuma zase na to, co ho tak vykolejilo, a znovu zabodl svůj ukazováček proti Touce.
„Tvoje uznání je mě u pr*dele blbečku! Chci vědět jak to ta holka-“ odsekl Akuma mimoděk Midouovi a znovu ječel na Touku, když tu se znovu zarazil.
„Waaaaaaah! Ty mě taky vidíš!? Jak toooo!? Vy dva jste nějaký zrůdy nebo cooo!?“ odskočil od těch dvou vyjeveně dál.
Návrat nahoru Goto down
Lightning Wolf

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Mon Sep 09, 2013 4:36 pm

Midou

Jsi asi tak nepřehlédnutelný jako barák co najednou vyrostl uprostřed cesty. S touto odpovědí jsem se otočil směrem ke krabicím. Kdo to sakra je... přemýšlejíc o tom jsem se podrbal na hlavě a pak se otočil na Touku. Hey! Ty jí znáš? S tím jsem ukázal na hromadu krabic.
Smrťák byl sice cool... ale někdo kdo mě sledoval my pro mě měl větší prioritu než někdo kdo zjevně nikdy předtím neviděl člověka s vyšším reiatsu než má krysa.
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin

Character sheet
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Mon Sep 09, 2013 5:03 pm

Matsuda Touka

Nechápala jsem, čemu se ten chlípník diví.
To, co jsem použila, nebyl vůbec můj fullbring. Jen obyčejný chvat z hodin sebeobrany. A vějíř měl kovovou konstrukci. A to, že tě vidíme... prostě to tak je. A tamtomu se říká sebeobrana.
Podívala jsem se směrem ke krabicím, jak mě Blonďák upozornil a vyvalila oči.
Malá holka? To ne, tohle by neměla vidět!

Sleep 
Návrat nahoru Goto down
Vind

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Mon Sep 09, 2013 5:41 pm

Yoshino & Yoshinon

Stále jsem si za krabicemi zakrývala uši protože to nevypadalo že hodlají přestat s hádkami. Yoshinon... proč se hádají? Kdo ví? Třeba vykročili ráno z postele špatnou nohou? S touto odpovědí jsem opět vykoukla, ale zachytila jsem na sobě pohled slečny s vějířem. Okamžitě jsem zapadla zpátky do svého úkrytu a stáhla si zelenou kapuci se zajičími oušky více do obličeje protože jsem si byla jistá že mě tentokrát zcela určitě zahlédla. Co budeme dělat Yoshinon?! zeptala jsem se neklidně svého jediného přítele. Ani ten však nemohl odpovědět přesně... když však po pár vteřinách promluvil tak jsem se mírně zklidnila. Pokud se o něco pokusí tak je zmlátím na jednu hromadu takže se neboj! Já jsem přece nejlepší no ne Yoshino? Um... Co je s tou nejistou odpovědí?! Yoshinon je nejsilnější!
Tato odpověď možná loutce stačila, ale zároveň zcela prozradila celou plížící akci. Jen hluchý by totiž neslyšel jak jsem to poslední zakřičela. Wááá~! raději jsem se schovala pod svým pláštěm a schovala jsem si hlavu do náruče. Co teď, co teď, co teď?
Návrat nahoru Goto down
Jaden

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Mon Sep 09, 2013 6:03 pm

Akuma

„Hej! Já tady mám být se svou ručkou šmátralku centrem vaší pozornosti, ku*va!“ zaječel na Touku s Midouem dopáleně Akuma a zamával při tom rozčíleně rukou. „No a co že tam je nějakej malej smrad s neobvyklym reiatsu!? Před váma tu stojí-!“ vřískal dál Akuma, načež se znovu zarazil. Tohle jeho chování mu na pekelné atmosféře co se kolem něho šířila zrovna nepřidávalo.
„Smrad s divnym reiatsu... A vy dva máte taky dost divný reiatsu... Takže proto mě vidíte a můžete se mě dotknout!“ zamyslel se Akuma nad faktem, kterého si doteď nevšiml, a osvíceně houpl pěstí ve vzduchu, jelikož mu chyběla druhá ruka do jejíž dlaně by se mohl klepnout.
„Hele děcka, když jste tak nabušení, to byste mě mohli pomoct~“ přitočil se k Midouovi s Toukou blíž a pronesl líbezným hláskem, „nedávno se to tu pěkně mlelo, co? Nevíte co to bylo za tak silný reiatsu co bylo cejtit až-... až tam k nááám?“ optal se jich nevinně.
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin

Character sheet
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Mon Sep 09, 2013 7:23 pm

Matsuda Touka

Pozorovala jsem ho a přemýšlela, z jaké višně spadl. Na výjev za námi jsem nemyslela, takže jsem se trochu uklidnila.
Jak se přiblížil, uskočila jsem o metr dozadu a zabodla proti němu vějíř. T-takhle zůstaň!
Pak jsem se zamyslela. No, často sem chodí shinigami a vypráví se, že nedávno tu byli i kapitáni. Ale... Co ty si zač?

Sleep 
Návrat nahoru Goto down
Lightning Wolf

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Mon Sep 09, 2013 8:00 pm

Midou

S tím jak se Touka zachovala to vypadalo že tu malou holku neznala a ani se o ní nestarala. Ah, cokoliv... sledoval jsem jak tu ti dva slovně bojovali a pak jsem si pořádně prohlédl co na sobě vlastně smrťák měl. Hey... proč ze sebe ty hadry neshodíš a neukážeš se nám v plný kráse? Takhle vypadáš dost out... a co má bejt zase shinigami? s tím posledním jsem se otočil na Touku. Byla to ty monstra s dírou v hrudi co se všude okolo pobíhala nebo duchové s řetězem v hrudi? Nebo něco jiného? Viděl jsem spoustu věcí ale nikdy se my nikdo z nich nepředstavil tak jsem neměl sebemenší tušení o co vlastně jde. Neznervozňuje vás že nás sleduje malá holka?
Návrat nahoru Goto down
Jaden

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Mon Sep 09, 2013 10:49 pm

Akuma

„Hmmm, jenom shinigami?“ protáhl Akuma zamyšleně a zklamaně obličej a na chvíli se odmlčel, dokud se ho Touka nezeptala co je zač a Midou mu nenavrhl, ať si sundá svou masku a plášť.
„... Když já se stydííííím~“ zavrtěl se jako nějaká holka, které jste vpadli do pokoje zrovna když se převlékala. „Co máš furt s tou holkou člověče!? Seš snad peďák nebo co že tě tak fascinuje!?“ založil si Akuma ruku v bok a s přimhouřenýma očima, když opomineme že žádné neměl a i kdyby, měl by je zakryté maskou, se naklonil směrem k Midouovi, „jestli tě tak znervózňuje tak se jí prostě zbav, ne!?“ rozhodil Akuma rukou a naklonil hlavu na stranu, při čemž se mu v levačce neočekávaně objevil jeho sešlý a zrezivělý meč, který hned na to snad ještě neočekávaněji mrštil po Yukino, krčící se opodál za sloupem. Už z toho jaký závan větru a reiatsu způsobil jeho pohyb paží bylo jasné, že se tenhle meč jen tak o něco nezastaví.
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin

Character sheet
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Tue Sep 10, 2013 6:42 pm

Matsuda Touka

Shinigami jsou takový pohřebáci. Zabíjejí ty potvory s dírou na hrudi a posílají duše do nebe. A pokud jde o tu ho- Do řeči mi náhle skočil podivín a ve mě hrklo. Už při větě "jestli tě znervozňuje", jsem ucítila ten jeho radostný závan a spatřila nechutně vyhlížející meč. To snad...
V hlavě mi rychle sepnulo a za pomoci Bringer Light se probleskla k dívce a strhla ji k zem. Meč přesně v ten moment proletěl nad námi.

Sleep 
Návrat nahoru Goto down
Lightning Wolf

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Tue Sep 10, 2013 7:00 pm

Midou

Podle toho co jsem viděl jsi tady úchyl spíše ty... a co se týče odstraňování... ano! Jediné pořádné řešení! Jasně jsem viděl že se Touka chystala na svojí akci a tak jsem jí nechal hrát si na hrdinku která zachránila nevinnou oběť. Když smrťák mávnul tou svojí rezavou tyčkou tak jsem pokračoval ve své řeči. ...ale víš... lidé jako jsem já nebo tak holka kterou si se snažil osahat je docela málo. Takže není důvod jejich počet ještě zmenšovat... zatím.
Dalším pohledem jsem zkontrolovat ty dva jestli smrťákův úder vůbec přežili. Také to vypadalo že nejspíše nespokojený smrťák my také moc pozornosti nedával. Prostě jen tak jsem mu čistě bez náznaku praštil pěstí do té jeho masky s plnou silou fullbringera. Co takhle to konečně sundat?! Vsadím se že se pod tím skrývá něco neuvěřitelného! zařval jsem s širokým úsměvem na tváři.
Návrat nahoru Goto down
Jaden

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Tue Sep 10, 2013 7:25 pm

Akuma

„Haaaaaa?“ protáhl překvapeně Akuma, když sledoval jak Touka Yoshino jen o vlásek zachránila, „jak neočekávaný zvrat...“ hlesl poté spíše sám pro sebe, jako nějaké konstatování, co si lidé obvykle říkají v duchu, ale on ho řekl nahlas.
Když se mu Midou pokusil jednu vrazit a rozbít mu jeho masku, máchl do prázdna. Nebylo to tak, že by mu Akuma kompletně zmizel z dohledu. Jen prostě naklonil hlavu doprava a Midouova pěst ho tak minule vedle jeho levé tváře. Tedy, pokud by tváře měl.
A v podstatě v tu samou chvíli vrazil on pro změnu ránu levačkou Midouovi. Přímo do břicha a ne zrovna bez síly. Za touhle ránou pěstí se totiž skrývala síla, schopná vyslat Midoua přímo vstříc zdi domu, co za ním stál, a možná i vstříc zdi domu dalšího. Teď se ukáže, jak jsou na tom Fullbringeři nejen po stránce rychlosti, ale i po stránce pevnosti vnitřních orgánů.
Návrat nahoru Goto down
Lightning Wolf

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Thu Sep 12, 2013 3:16 pm

Midou

Přesně jak jsem od někoho kdo dokázal takto zdevastovat okolí svojí přítomností očekával. Problém byl že jsem svojí pěst nedokázal zastavit a ztratil jsem tak svojí rovnováhu což vedlo k tomu že pěst smrťáka narazila přímo do mě. To tedy bylo to co jsem ze situace vydedukoval ale teď se na něj řítil modrý ledový paprsek. Otázkou bylo zda mě zasáhne dříve on, nebo paprsek jeho.

Naposledy upravil Lightning Wolf dne Thu Sep 12, 2013 7:24 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Vind

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Thu Sep 12, 2013 6:11 pm

Yoshino & Yoshinon

V jeden moment jsem ucítila ohromný nával pocitu nebezpečí a v druhém momentu mě ta slečna tiskla k zemi a vše nad ní bylo na kusy. Fue? ... vůbec jsem nedokázala postřehnout co se stalo. Jen jsem ležela na zemi a zírala do nebes.
Yoshinon měl však jiné plány. Bílá loutka se zjevila před obličejem naší zachránkyně a promluvila aniž by dívka otevřela ústa. Hey! Díkec za záchranu slečno! Jen bych si přál aby se vaše ňadra který chtěl ten chlápek osahat lepili na mě a ne na Yoshino... co se dá dělat...
Až teď dívka získala zpátky všechny smysli a rychle vylezla zpoza Touky aby se podívala co se děje. Když však uviděla jak pěst neznámého muže míří na blonďáka tak směrem k nim natáhla svojí loutku a náhle se objevilo duhové světlo. Nééé! z duhového světla najednou vystřelil modrý paprsek přímo na maskovaného muže a vše co se jej dotklo se okamžitě měnilo na led. Když světlo zmizelo tak byla levá ruka Yoshino připojena na částečně vytvořenou obří hlavu mechanického králíka který paprsek vystřelil.
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin

Character sheet
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Thu Sep 12, 2013 6:40 pm

Matsuda Touka

Posadila jsem se, aby dívka mohla vylézt.
Díkec za záchranu slečno! Jen bych si přál aby se vaše ňadra který chtěl ten chlápek osahat lepili na mě a ne na Yoshino... co se dá dělat...
Původně jsem plánovala být zase trochu mimo z toho, že jsem se dobrovolně vrhla pod něčí kudlu, ale tahle loutka mi řekla své. Zmateně jsem zamrkala a pak zrudla. Moje ňa... COŽE?! Že se nestydíš, mluvit takhle před malou holkou!! zasupěla jsem a zarazila se. Počkat! Jak to že mluvíš?!!
Mezitím se za námi ozývali ti dva. Chtěla jsem se otočit, abych zjistila, jak je na tom Blonďák, ale v tu chvíli okolo mě proletěla ledová smršť.
C-co to?

Sleep 
Návrat nahoru Goto down
Jaden

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Thu Sep 12, 2013 7:41 pm

Akuma

Akumova pěst se zakousla Midouovi do břicha jako dělová koule a poslala ho vstříc rodinnému domku za mladíkovými zády. Jeho majitelé naštěstí nebyli doma, a až se vrátí, radost mít nebudou. Midou jim totiž proletěl zdí přímo do obýváku, kde se zapasoval do dřevěné prosklenné skříně s porcelánem po babičce. Nebo po dědečkovi? Kdo ví.
„Ňákej zvědavej, mladej! Takhle budeš brzo starej!“ založil si Akuma levačku v bok a s nakloněním hlavy na druhou stranu pronesl jako nějaká dáma, které jste se zeptali na věk.
V tu chvíli už k němu ale bylo na půl cesty světlo, nebo snad skoro celá polární záře, která kolem sebe šířila dotek Mrazíka, kterou na Akumu vyslala podivná králičí loutka Yoshino.
„Jé... To je to světlo na konci tunelu...?“ zadíval se do světla okouzleně Akuma, načež ho paprsek pohltil.
Když světlo opadlo, stál na místě Akumy pěkně velký flák ledu, uvnitř kterého byl Akuma uzavřený jako sněhulák v té malé skleněné kopulce, ve které sněží když s ní zatřesete.
Návrat nahoru Goto down
Vind

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Thu Sep 12, 2013 7:59 pm

Yoshino & Yoshinon

Po té co se Yoshinon z části změnil jsem se otočila na Touku která zjevně nevěděla o co přesně jde. Jediné co jsem jí však mohla ukázat byl můj obličej rudý jak rajče. Rychle jsem si však uvědomila že je tu menší problém... maskovaný muž. Částečně přeměněný Yoshinon se rozpadl a v ruce jsem opět měla svojí loutku když jsem se rozběhla k ledovému kvádru.
Wawawawawa, co bude dělat? Mírně jsem panikařila a skákala jsem okolo zmraženého cizince mezitím co jsem mávala rukama na všechny strany. Omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se! Nakonec jsem se začala před kusem ledu klanět abych ukázala jak je my to líto. Problém byl že mě asi cizinec moc nevnímal. Co teď... Co... dáme ho do musea jako předka lidstva z doby ledové!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   

Návrat nahoru Goto down

Základna Fullbringerů
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Gensei-
Přejdi na: