Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Maekawa Shichirou [TAICHOU]

Goto down 
AutorZpráva
Maekawa Shichirou

avatar

Počet příspěvků : 52
Points : 54
Reputation : 0
Join date : 26. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 12. divize

PříspěvekPředmět: Maekawa Shichirou [TAICHOU]   Tue Mar 26, 2013 5:55 pm

Jméno: Maekawa Shichirou

Věk: 256 (kolem dvaceti ve světě lidí)

Pohlaví: muž

Rasa: shinigami

Oddělení: Gotei 13

Divize: 12. Divize

Hodnost: taichou

Vzhled:
Maekawa Shichirou je 168 cm vysoký, štíhlejší postavy. Má tmavé, těměř černé, inteligentní oči a dlouhé indigové vlasy, které nosí většinou rozpuštěné. Kromě toho když pracuje na nějakém projektu, to je má svázané do culíku. Ve službě nosí shihakusho, ale ve volném čase si bere pohodlnější, tmavěmodré oblečení a vysoké boty, ve kterých se mu dobře pohybuje.
Náramek na jeho ruce je jeho vlastní vynález, který slouží k usměrňování proudu reiatsu.
Spoiler:
 Osobnost:
Ačkoli bývá někdy náladový, obzvláště když se mu něco nedaří, v kontaktu s ostatními je Shichirou většinou zdvořilý a vstřícný. Má svérázný smysl pro humor, který se ne každému jeví přijatelný, takže se mnohdy zdá, že lidi kolem sebe spíše rád popichuje, nebo si z nich utahuje. Pozvání na mimopracovní aktivity však přijímá zřídkakdy, dává přednost spíše samotě, ale jeho oddanost divizi a loajalita k jeho podřízeným i k Soul Society jsou nezpochybnitelné. Stále si však zachovává svou hrdost, která ne vždycky souhlasí s jeho rozkazy. V takových případech se snaží najít kompromis, který by vyhovoval všem. Pokud se ovšem dostane do situace kdy toto není možné, neváhá si ušpinit ruce, ať už pro své přátele, podřízené či na popud vlastního smyslu pro čest.
Miluje kaligrafii a zkoumání toho jak věci kolem něj fungují. Jeho nejoblíbenějším jídlem je onigiri a daifuku.
Jeho nějvětší předností v boji je zanjutsu, kterému se věnoval již před přijetím do Akademie a ostří jeho meče nikdy nemine cíl.
Pokud se mu něco nelíbí, dá to jasně najevo, což v mnoha případech končívá argumentací pěstmi.
Volné chvíle tráví tím, že se se věnuje svým experimentům v laboratořích 12. divize, nebo se vydává do pohraničních distriktů Rukongai, na okraje usedlostí, kde si najde vhodné, klidné místo na přemýšlení.
Lidé si ho odmalička pletli s dívkou díky dlouhým vlasům a jemným tvarům obličeje. Ačkoli jak rostl se postupně začaly rozdíly prohlubovat, Shichirou zjistil že jeho lehce ženské rysy mohou přijít vhod. Ne jednou už jich využil a ne vždy pro nesobecké účely.
Spoiler:
 

Hlas:
Toriumi Kōsuke


Theme:
The Price of Freedom (Crisis Core OST)


Song:
Ayaka - Why (Crisis Core)


Historie:
Původ: Shichirou pochází z Hokutan, třetího distriktu Rukongai, kde vyrůstal s šesti dalšími dětmi u strýce. Jako malý rád rozebíral cokoli mu přišlo pod ruce, ať to bylo jeho nebo ne. To pochopitelně dopalovalo jeho strýce a často způsobovalo že s ním ostatní děti nemluvily.
Jeho snem bylo stát se Shinigami, které obdivoval, protože reprezentovali moc a svobodu, proto si při nejbližší příležitosti podal přihlášku na Akademii.

Výcvik: Ačkoli přijímacími zkouškami prošel s odřenýma ušima kvůli projektu na kterém právě pracoval, ukázal se jako výtečný student, zejména v bojových uměních a shunpo, které absolvoval jako jeden z nejlepších ze svého ročníku.

Válka: Krátce před jeho závěrečnými zkouškami se ale Soul Society a všechny ostatní světy otřásly v základech. A ačkoli válka neměla přímý vliv na Akademii, její chod, politika a metody jí byly značně ovlivněny. Dokonce do takové míry, že se mnoho studentů rozhodlo svůj výcvik ani nedokončit, neboť pokládali tradice a všechno na čem Soul Society stála i to, v co věřili za mrtvé.
Shichirou však byl jedním z těch, kteří zastávali názor, že obzvláště takovéto hodnoty se s péčí, trpělivostí a loajalitou mohou zase přivést k životu, proto se nevzdal.
Kvůli počátečním problémům, původu a tendenci se zavírat sám do sebe mnoho přátel nikdy neměl. To jej však tím spíše přimělo plně se soustředit na výcvik a sebezdokonalování.
Takovýto přístup se mu vyplatil, když okamžitě po odchodu z Akademie dostal důstojnické místo pod novou kapitánkou páté divize.

Post kapitána: Vidět ale politiku Soul Society, ačkoli byla jen stínem své dřívější moci, ze strany zúčastněné osoby jej přimělo přehodnotit některé své názory. Slepá oddanost, kterou velká část Gotei 13 tak často projevovala, totiž mnohdy danou situaci spíš vyhrotila než aby ji vyřešila.
Jenomže jak se říká, i lavina začíná malinkým kamínkem, proto se Shichirou rozhodl stát se kapitánem, aby tak mohl alespoň trochu ovlivnit dění v Gotei 13.
Krom toho, jak lépe získat přístup i k těm nejostřeji střeženým informacím a materiálům, či svobodu k práci na projektech morálně pochybnějšího charakteru, než zajistit si místo mezi elitou Soul Society.
A tak konečně, po desetiletích usilovného tréninku a nabírání nových zkušeností se mu na základě doporučení jeho kapitánky, která začínala ztrácet nervy s jeho experimenty, podařilo úspěšně složit kapitánské zkoušky pro dvanáctou divizi, kterou řídí dodnes.

Barva reiatsu: fialová

Schopnosti:
Zanjutsu: 80
Hakuda: 40
Hohō:80
Kidō: 55
Hadō  (má ve zvyku náhodně vybuchovat a likvidovat věci kolem i při odříkávání veršů, proto ho málokdy používá)
Bakudō (1-55 bez odříkávání veršů, 56-65 s veršem)
Kaidō: 45


Vzhled katany:
Spoiler:
 

Manifestace Zanpakutō:
Spoiler:
 

Vnitřní svět:
Spoiler:
 


Shikai:
Zanpakutō: Nishinagaregami

Fráze: Hiroge

Techniky zanpakutō v shikai:
Haihaisuru Kiri (Creeping Mist) - protovníky obklopí oblak neproniknutelné mlhy, která znemožňuje prostorovou orientaci tak, že pokud se řídí smysly jako zrak, hmat nebo sluch, neustále chodí v kruhu. Její vliv pozvolna posiluje pocit úzkosti, strachu či paniky a čím déle jsou jejím účinkům vystaveni, tím se jejich psychický stav zhoršuje až na hranici paranoii, kdy se bez rozmyslu snaží zasáhnout cokoli co se nachází v jejich blízkosti, přítel či nepřítel.
Sairen no Uta (Siren's Song) - jakmile si Shichirou označí jednoho protivníka, tato technika mu umožní, aby se pro toho určitého člověka jeho zpěv stal andělskou melodií, kvůli které by udělal prakticky cokoli


Bankai:
Zanpakutō: Sokotsu Watatsumikami

Vzhled v bankai: Nijak se nemění, Shichirou má stále v ruce stejný meč, který může volně používat pro boj s nepřáteli. Zvýší se však vlhkost ovzduší a okolní krajinou se začne rozlévat jemný mlžný závoj, který je neškodný pokud Shichirou nepoužije některý útok. Pokud někteří jeho spojenci používají vodní útoky, funguje také jako podpůrný zdroj vlhkosti.

Techniky zanpakutō v bankai:
Sokotsu no Assaku (Deep Sea Pressure) - účinek tohoto útoku není okamžitý; postupně se ale okolní mlha soustředí kolem protivníků, které pozvolna obklopuje, podobně jako u Haihaisuru Kiri. Rozdíl je však v tom, že nepřátele jsou plně při smyslech a naprosto zřetelně vnímají jakoby postupně klesali na dno oceánu, kde je tlak nakonec rozdrtí. Tento útok má ale poměrně douhou dobu sesílání, během které je Schichirou zranitelný, neboť se na něj musí plně soustředit.
Pokud se jeho koncentrace jakkoli přeruší, musí začínat znovu a jeho reiatsu se opět sníží.
Suika (Flood) - zvyšuje objem kapalin; v závislosti na tom na co se Shichirou zaměří dokáže buď využít vody v půdě aby ji znásobil a například zaplavil část svého okolí. V případě, že se tento útok soustřeďuje na osobu způsobí, že se objem vody v jejím těle zvýší tak, že začnou praskat cévy, svaly i mozková tkáň až ji nakonec roztrhne zevnitř.


Naposledy upravil Maekawa Shichirou dne Sat Aug 17, 2013 4:58 pm, celkově upraveno 8 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Juicy

avatar

Počet příspěvků : 54
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13 Age : 21
Location : Heaven

Character sheet
Admin Level: Character & Point Master
Player level: Kapitánka 2. divize, velitelka Onmitsukidou, hlava klanu Shihouin, kapitánka 5 .divize, zástupkyně kapitána 9. divize, Primera Espada, 1. Fracción Tercia Espada, Fullbringer, Quincy, Togabito

PříspěvekPředmět: Re: Maekawa Shichirou [TAICHOU]   Sun May 05, 2013 8:38 am

Moc pěkná postava. Body, techniky a všechno v pořádku.
POVOLENO.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://juicieness.weebly.com
 
Maekawa Shichirou [TAICHOU]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance *PŘEDĚLÁVKA~* :: Postavy :: Shinigami-
Přejdi na: