Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Shihouin Yuuki [TAICHOU, GUDANCHOU]

Goto down 
AutorZpráva
Juicy

avatar

Počet příspěvků : 54
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13 Age : 21
Location : Heaven

Character sheet
Admin Level: Character & Point Master
Player level: Kapitánka 2. divize, velitelka Onmitsukidou, hlava klanu Shihouin, kapitánka 5 .divize, zástupkyně kapitána 9. divize, Primera Espada, 1. Fracción Tercia Espada, Fullbringer, Quincy, Togabito

PříspěvekPředmět: Shihouin Yuuki [TAICHOU, GUDANCHOU]   Sat Sep 07, 2013 8:19 am


Jméno:
Shihouin Yuuki (四楓院優姫)

Věk:
123 (vypadá na 23)

Pohlaví:
Žena

Rasa:
Shinigami (死神)

Oddělení:
Gotei 13 (護廷十三隊)


Onmitsukidou (隠密機動)


Klan Shihouin (四楓院)


Divize:
2. divize (二番隊)

Keigun (刑軍), Rireitai (裏廷隊)

Hodnost:
Kapitán (隊長)
Velitel (総司令官), Kapitán (軍団長)
23. hlava klanu Shihouin (天賜兵装番)Vzhled:
Má tmavě fialové vlasy a zvláštně hnědo-žlutě zbarvené oči. Na snědší pleti jsou rty, které znají snad každý druh emocí a většinou se jim přizpůsobují. Yuuki nosí shihakushou upravené speciálně pro velitele Onmitsukidou a na něm haori s dlouhými rukávy a oranžovým podšíváním.
Spoiler:
 

Povaha:
Yuuki bývala tichá, ale kromě jejího klanu a její starší sestry - nezvěstné Yoruichi - to nikdo neví. Po pár letech strávených s ní se ale kompletně změnila. Pochytila od ní zvláštní styl mluvy. Místo slabiky "da" říká "ja". Narostlo jí zdravé, přiměřené sebevědomí. Vůbec ale není namyšlená. Pokud dostane na starost nějaký úkol, splní ho na detail přesně a bere ho vážně. V boji se snaží neudělat jakoukoli chybu, která by vyvolala domino efekt a končila by neúspěchem. Umí se ale pousmát a to i nad sebou. Ráda škádlí ty, ke kterým si to může dovolit. Je mistr v Hakudě a Hahou, a to díky své sestře, která jí byla trenérem, když žila v Gensei, aby ji nikdo z klanu nemohl najít. Umí zachovat chladnou hlavu a soustředit se na to, co právě dělá. Je snaživá, ale lenost prostě občas vyhraje.

Má ráda/Nemá ráda:
Yuuki je opravdu velký jedlík, ačkoliv  by to do ní nikdo neřekl. Vůbec na to totiž nevypadá. Často ji uvidíme s Coocies nebo jinou sušenkou v puse.


Koníčky:
sledování noční oblohy, vysedávání ve svém velitelském křesle a ládování se sušenkami

Gikongan:
Gringo (グリンゴ). Je gangsterské povahy a za každou větou říká "yorosh".

Její gigai rád nosí upnuté kožené věci.Hlas:
Kitamura Eri (英梨) (eg: Vampire Knight - Tooya Rima)


Theme:

Battle - Stand Up Be Strong: Bleach Movie 3 OST


Sad - Torn Apart: Bleach OST 2


Song:
Příběh:

Minulost:

I. Ta Druhá
Yuuki byla druhorozená dcera klanu Shihouin. Její identita byla přísně tajná a nikdo, krom klanu, o její existenci nevěděl. Důvod toho všeho byl ten, že nebyla vedena k žádnému tréninku. Dalo by se říct, že to měla zakázané. Vždyť to ani nebylo třeba. Budoucí hlava klanu, velitelka Onmintsukidou a nejspíše i kapitánka 2. divize - to vše měla být Yoruichi. Ačkoliv Yuuki neměla možnost být něčím takovým, nikdy své sestře nezáviděla, necítila k ní žádnou zášť a vzhlížela k ní. Byla schovávána, protože nepodstoupila žádné vzdělání, a tak by byla snadným terčem pro únos.

II. Život v kleci
Nemohla opustit prostory, v nichž žila. Byla zavřená v malé místnůstce jako malý ptáček polapený člověkem. Ona ale věřila v to, že to je pro její dobro. Že jí chtějí chránit. Když nemohla být shinigami, věnovala se jiným záležitostem. Sice nebude slavná legenda chránící duše jak v Soul Society, tak ve světě lidí, ale bude to ona. Celou dobu si ale kladla otázku: Proč se nemůže stát silnější? Yoruichi už tehdy byla úspěšná - kapitánka, vůdce Onmitsukidou... Přesně, jak se předurčilo.

III. Šílenství
I když si myslela, že její život není vůbec špatný, mýlila se. Tenhle život "v krabici" jí poničil psychiku. Vždyť kdo by se necítil prázdný, když nemá kam jít. Věčně je osamělý a v téhle místnosti krom ní a jejích myšlenek nikdo nebývá. Yuuki tenkrát mívala bezdůvodný strach, cítila úzkost. Často podlehla afektu a její pláč a řev byly slyšet přes dům celého klanu. Pokaždé k ní někdo musel přiběhnout a dlouhé hodiny ji uklidňovat. Jediný, kdo na ní ale měl vlil, byla Yoruichi. Celá uslzená, s porouchanými nervy, se své starší sestře vždy složila do klína a snažila se její přítomností zaplnit tu prázdnotu v jejím srdci. Yoruichi už dále nemohla jen pozorovat, jak se trápí, a tak jednoho dne - kdy odcházela s Uraharou a zhollowfikovanými shinigami do skutečného světa - ji vzala s sebou a byla jí oporou.

IV. Svět lidí
Mezitím, co Urahara pomáhal zhollowfikovaným shinigami ovládnout svého hollow, Yoruichi trénovala Yuuki. Yuuki ze sebe nemohla vydat vše. Kde se stal problém? Yoruichi nad tím dlouho přemýšlela. Nakonec ale přišla na konečné řešení. Aby Yuuki mohl klan úspěšně skrýt, museli potlačit její reiatsu. Z toho vyplývá, že použili pečeť klanu Shihouin. Nikdy dřív si toho nevšimla, až teď viděla na Yuukiině levé ruce to tetování. S pomocí Urahary kouzlo pečetě zničila a pořádný trénink mohl začít.

V. Síla
Přesně, jak Yoruichi předpokládala. Její mladší sestra byla stejně nadějná shinigami jako ona, když začala cvičit. Nechápala, jak klan mohl dopustit, aby byla pořád zavřená v té kleci. Každopádně, teď je Yuuki pod jejími ochrannými křídly a brzo už ani ta nebude potřebovat. Byla pilná a snaživá, a to ji dovedlo k vítězství. Po dlouhých letech tréninku byla skvělá v Shunpo a Hakudě. Skoro na kapitánské úrovni. Ovšem do síly své sestry měla ještě daleko. Čekala ji dlouhá, ale zajímavá cesta. Krom té fyzické síly jí Yoruichi dodávala odvahu a sebevědomí. Její povaha se převrátila na ruby. Byla to opravdu velká změna. Z malé zamlklé bojácné holčičky vyrostla krásná žena, z níž vyzařuje autorita a zdravé ego.

VI. Opět v Utajení
Zdálo se, že je den jako každý jiný. Ale Yoruichi ucítila to divné reiatsu, tu zvláštní sílu. Ani na vteřinu nezaváhala a přenesla Yuuki do podzemních prostor Uraharova obchodu. Měla o ní strach, nedala na ni dopustit. Věděla, že to, co se blíží je moc nebezpečné a že nenechá čelit svou malou sestru této katastrofě. Použila silnou bariéru a uzamkla jí prostory, ve kterých nyní byla Yuuki. Ta nevěděla, o co jde, ale nahánělo jí to strach. Najednou se zase cítila jako dřív. Nevěděla, co se děje. Nevěděla, proč se to děje. Když už se odtuď jednou dostala, svět byl jiný. Jakoby v zemřel. A co víc - necítila tu Yoruichi! Všude ji hledala, snažila se sehnat i Uraharu, jelikož ho měla za někoho, kdo má prsty prakticky ve všem. Vše ale bylo marné, svou sestru nenašla, už zde nemohla dále být. Věděla, co teď musí udělat.

VII. Návrat do Soul Society
Po dlouhých letech se vrátila tak pečlivě skrývanná druhá dcera kalnu Shihouin. Už ale neměli důvod ji znovu uklidit, smést z cesty. Cítili z ní velkou sílu. Její příchod jim vlastně byl vhod. A kdo jiný než ona se mohla ujmout všech povinností, které věčně zastával právě klan Shihouin, vyjma kapitánky, která ru byla po její sestře. Ta ale také zmizela, stejně jako všichni kapitáni, jejich zástupci a další vysocí důstojníci. V Soul Society vládl zmatek. Ten ale přestal hned, když byl zvolen nový soutaichou.

VIII. Nová Éra
Yuuki byla dědičkou klanu Shihouin, stala se gudanjou Onmintsukidou a jako jedna z prvních se stala kapitánkou. A to 2. divize. Její podřízení jí přijali a vzhlíží k ní. Starostí měla až nad hlavu, ale rychle si na to zvykla. Krom toho měla ještě jeden důležitý úkol, který si ale dala sama. Dozvědět se tajemství celé války, která zavinila zmizení tolika zkušených shinigami. Ačkoliv metalita 2. divize zní: "Nehlad nic.", ona se pčeci jen rozhodla něco najít. A to svou sestru. Jednou ji přivede zpět. Určitě.

Současnost:
Nyní je kapitánkou 2. divize, velitelkou Onmitsukidou a kapitánkou 1. a 4. jednotky v Onmitsukidou. Na Akademii učí Hakudu a Hohou pro 5. ročník a přihlíží při složení zkoušek 6. ročníku v oboru Hakuda a Hohou.Reiatsu:
Barva: Tmavě fialová
Vlastnost: Když Yuuki upustí reiatsu, v okolí začne být poněkud dusno a třese se země. Těm s nižším reiatsu to dělá celkem  problémy, ti s vyšším si toho ani nevšimnou.

Schopnosti:
Zanjutsu: 60 (Odborník - 2.)
Houzuri
-Lehce nadprůměrná šermířská dovednost-
Hakuda: 80 (Mistr - 1.)
Shunkou, Raiouken, Panchira Toruneedo, Kazaguruma
-Jedna z nejsilnějších praktikantů Hakudy-
Hohou: 80 (Mistr - 1.)
Senka, Utsusemi
-Jedna z nejrychlejších praktikantů Hohou-
Kidou (H+B): 70 (Odborník - 2.)
Hadou (1-70 bez zaříkání, 71-80 se zaříkáním),
Bakudou (1-70 bez zaříkání, 71-80 se zaříkáním)
-Lehce nadprůměrná schopnost-
Kaidou: 10 (Uživatel - 4.)
Vyléčí max. 10% zranění
-Spíše podprůměrná dovednost-

Zanpakutou:
Hyaku Kajiki (stovky vybuchujících zbraní)
Vyvolávací proces:
Yoku kike (poslouchej dobře)
Podstata:
Exploze
Schopnost:
Yuuki proti nepříteli vyšle menší zbraně různých tvarů. Yuuki slovem "ima" může nechat zbraně explodovat - ovládá je tedy svou vůlí.

Vzhled Zanpakutou jako katany:
Spoiler:
 

Vzhled Zanpakutou jako duše:
Spoiler:
 

Vzhled vnitřního světa:
Spoiler:
 

Shikai:
Hyaku Kajiki (stovky vybuchujících zbraní)
Techniky Zanpakutou v Shikai formě:
Zanpakutou nemá pojmenované útoky. Má pouze pasivní schopnost: Yuuki má zbraně - o velikosti obyčejného kunaie - nastražené téměř po celém těle. Soustředěním reiatsu do nějaké končetiny se zbraň uvolní a po trajektorii reiatsu se narměruje do vlastníkovi ruky, a ten ji pak může vrhnout po nepříteli, který si tohoto rychlého cyklu ani nevšimne. Slovem "ima" se zbraň aktivuje a eploduje.
Vzhled katany v Shikai formě:
Zanpakutou zmizí a místo ní má Yuuki k dispozici spoustu menších zbraní.
Vzhled v Shikai formě:
Většinou sundá haori, protože by jí při boji kombinovaném se spousta prvky Hakudy překáželo. Zůstane jí uniforma jakožto velitelky Onmitsukidou.

Bankai:
Himo no Sakutei (rozsudek oprátky)
Techniky Zanpakutou v Bankai formě:
Zde opět platí pasivní schopnost: Tentokrát má k dispozici něco jako bič. Když jím nepřítele obmotá, postupně mu bere reiatsu. Pokud je hladina reiatsu nižší než 15%, nepřítel exploduje. Nevýhoda bankaie je, že něpřítel se z toho vězení může dostat, jestli má ještě dostatek sil a reiatsu.
Vzhled katany v Bankai formě:
Místo katany má něco jako bič.
Vzhled v Bankai formě:
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://juicieness.weebly.com
 
Shihouin Yuuki [TAICHOU, GUDANCHOU]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance *PŘEDĚLÁVKA~* :: Postavy :: Shinigami-
Přejdi na: