Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Watanabe Ayaka [Kapitánka 5. divize]

Goto down 
AutorZpráva
Juicy

avatar

Počet příspěvků : 54
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13 Age : 21
Location : Heaven

Character sheet
Admin Level: Character & Point Master
Player level: Kapitánka 2. divize, velitelka Onmitsukidou, hlava klanu Shihouin, kapitánka 5 .divize, zástupkyně kapitána 9. divize, Primera Espada, 1. Fracción Tercia Espada, Fullbringer, Quincy, Togabito

PříspěvekPředmět: Watanabe Ayaka [Kapitánka 5. divize]   Sat Sep 07, 2013 8:21 am

Jméno:
Watanabe Ayaka (渡辺彩花)

Věk:
147 (vypadá na 20)

Pohlaví:
Žena

Rasa:
Shinigami (死神)

Oddělení:
Gotei 13 (護廷十三隊)

Divize:
5. divize (五番隊) - Gotei 13

Hodnost:
Kapitán (隊長) - Gotei 13Vzhled:
Ayaka má dlouhé, lehce zvlněné růžové vlasy. Na jemné broskvové tváři můžeme spatřit azurově modré oči s dlouhými řasami. Je celkem normální výšky a štíhlé postavy. Nosí klasické shihakushou. Její kapitánské haori má krátké rukávy.
Spoiler:
 

Povaha:
Ayaka je poznamenaná svou minulostí, která na jejím srdci zanechala hluboké šrámy. Proto není moc usměvavá, ačkoliv jako malá bývala. Proto není moc přívětivá a v její tváři je většinou vážný výraz. Stará se ale o svou divizi a její členy, jak jen může. Má o ně obrovskou starost, i když to tak moc nevypadá. Je mistr v Kidou - Hadou a Bakudou - a v Zanjutsu. Často kombinuje různá Kidou, i do Kidou sítě. V boji nejdříve promyslí strategii a až poté útočí. Někteří si myslí, že nesplňuje mentalitu 5. divize. Ona sama je ale přesvědčená, že je ve správné jednotce. Poutá jí k ni minulost. O té nerada mluví. Doposud o ní nikomu neřekla.

Má ráda/Nemá ráda:
Ayaka má moc ráda procházky. Nejlépe když je k večeru. Někde na klidném místě, sama. Ráda trénuje a to Kidou a Zanjutsu. Ve volných chvílích si užívá i kaligrafie a čtení. Jejím oblíbeným jídlem jsou Haru Maki a Omurice. Neodmítne šálek jakékoli kávy, či čaje. Když zrovna není nikdo poblíž a nehrozí, že jí někdo uvidí, zdřímne si. Ať se to ale snaží zatajit jakkoliv, zdá se, že už je to veřejným tajemstvím. Nejen, že Ayaka ráda čte, ale zajímá se i o japonskou historii. Nejvíce je fascinována dobou, kdy existovalo Shinsengumi. Jejím tajným vzorem je Hijikata Toshizou.
Nemá ráda namyšlené a arogantní lidi.


Koníčky:
procházení se, trénink, pozorování oblohy, čtení, kaligrafie, spánek, historie


Gikongan:
Ginnousuke (ギンノスケ). Za každou větou dodá "nyan".

Její gigai rád nosí gotic lolitu, maid oblečky, různé cosplaye a kočičí ouška. Když jde Ayaka zpět do svého těla, s opravdu výrazným tikem v oku se jej zeptá, do čeho jí zase navlek a ať příště přemýšlí, čí to je tělo.
Hlas:
Sakamoto Maaya (坂本 真綾) (eg: Final Fantasy XIII - Lightning > Claire Farron)


Theme:

Battle - βίος: Guilty Crown OST


Sad - Soundscape to Ardor: Bleach OST 3


Song:
Release My Soul
Příběh:

Minulost:

I. Krvavý svět
Ayaka žila v Rukongai, okrsku Kanpachi. Místo, kde boje a vraždění ostatních bylo jen nástrojem k zábavě. Nikdo si tu nevážil života a nikdo nedělal rozdíl mezi ženou či dítětem a s úsměvem na tváři zabíjeli ty nevinné. Země byla nasátá krví a volají z ní hlasy těch, kteří tu neměli zemřít. Osamělé duše. Ayaka přímo nesnášela důvod tohoto bytí. Žít v nicotě, samotě. Tam, kde nemá nikoho, kdo by stanul po jejím boku. Vždy, když hrozilo nebezpečí, ukryla se někde v malém prostoru. Chtěla se vyhýbat jakýmkoli potyčkám a snažila se přežít.

II. Život nebo Smrt?
Ačkoliv byla opatrná a měla tu možnost ukrýt se prakticky kdekoliv, jelikož tenkrát byla ještě malá, jednoho dne stejně přišlo nebezpečí. Zdálo se to jako úplně obyčejné odpoledne. To se ale změnilo. S psychopatickým úsměvem jeden muž Ayaku oslovil a řekl, že je konec. Na chvíli strnula, ale touha přežít byla tak vysoká, že své tělo donutila k pohybu a začala utíkat. Běžela, jak jen mohla. Z plných sil. Z hloubi srdce si přála, aby měla sílu něco udělat, ale byla bezmocná. Neměla jedinou šanci. Věděla, že tohle je konec, i když nechtěla. Chtěla žít. Něco dokázat. Věřit nikomu, milovat někoho, být někomu příkladem. To nikdy nemohla. Proč nemůže pokračovat a splnit si sen? Proč je svět krutý k těm, kteří nic neudělali? Ani se nenadála a byla ve slepé uličce. Muž ji za chvíli dohnal. Vyděšeně jsem se na něj podívala. Potom zavřela oči a snažila se utěšit své srdce. Říct sbohem své budoucnost, o které tak snila. Nic se ale nestalo. Srdcel, hlavou, ani na jiném místě necítila žádnou palčivou bolest způsobenou úderem katany. Otevřela oči. Viděla před sebou vysokého muže. I když k ní byl zády, věděla, že je někdo úžasný, silný. Ten, jenž se jí snažil zabít byl zabit. Když padal k zemi, Ayaka jen uslyšela větu: "Neuznávám ty, kdo útočí na bezbranné." Poté se na ni její zachránce otočil a ptal se, zda je v pořádku. Ayaka byla celá bez sebe, ustrašená, vyklepaná. S brekem mu padla do náruče. Věděla, že u něj je v bezpečí. Cítila to.

III. Nový život
Od té doby se Ayaka té osoby držela. Obdivovala ho. Vážila si ho. Možná... ho i milovala. On byl světlo v jejím životě. První, kdo k ní byl kdy tak milý. Zpozoroval, že má Ayaka vyšší reiatsu, a tak ji řekl, ať jde na shinigami školu. Poslechla ho. Ve své třídě byla jedna z nejúspěšnějších. Svými úspěchy se mu často chlubila. Byla pracovitá a trénovala. Časem získala svou zanpakutou a stala se ještě zdatnější. Jednou se jí muž zeptal, zda má nějaký sen. "Já… Přeji si, aby na světě vládl mír. Aby světem neproudily zbytečné potoky krve. Chci, aby to takhle bylo. A hlavně… nikdy nechci být tak odporná jako ten, co mě chtěl zabít. Chci lidi bránit, ne jim brát životy."

IV. Porušení slibu
Ayaka jednou trénovala. Byli to nepřátelé, které jí připravil právě ten muž. Chtěl jí pomoct. To si myslela. Říkal, že bude v pořádku, ať jim uděla cokoliv. Prý to jsou iluze. Ayaka tomu z celého srdce věřila a byla ráda, že jí pomáhá v jejím snu. Být silnější... a lepší. Najednou se ale začal tajemně usmívat. Něco tu nehrálo. "To nebyli iluze, Ayako. Právě si zničila svůj sen." Zarazila se. Cítila se špatně. On má pravdu. "To ne... Přeci bych nikdy-!" nestihla doříct. "Nikdy bys nezabila někoho nevinného?" zopakoval její slova. Ano. Přesně to tenkrát řekla. "Tvůj mírumilovný zvět je zničen. Ale děkuji ti, k něčemu si mi byla," dodal, načež vydal malý modrý kamíne a všechny mrtvé duše zmizely. Nechtěla tomu věřit. Úskostí se rozbrečela. Moc dobře si uvědomovala, že je odporná. Porušila svůj slib. Celá se klepala. Pak ale vytáhla zanpakutou. Je to i jeho chyba. To on jí donutil porušit její slib. Nebo ne? Využil jí, ne? Nedokázala proti němu ale zbraň použít. Vždyť jak by si jen mohla dovolit ublížit někomu, koho milovala. Než se ale nadála, cítila přes celou hruď takovu divnou zimu. Muž jí katanou sekl přes celý hrudník. "Sbohem, Ayako..." Skončila tam, kde byla. Sama, v nicotě, bez někoho, kdo by ji podpořil.

V. Ztracené Světlo
Ayaka se po incidentu probudila na jakémsi lůžku. Později se dozvěděla, že to jsou kasárny 4. divize. Její zranění bylo pryč a ona mohla zpět na Akademii. Samozřejmě ji nepřestala navštěvovat i přes tu zradu. Jen se její chování změnilo a okolí si toho všímalo. Stále ale byla jednou z nejlepších a ve své snaživosti nepolevila. Dokázala trénovat i bez něj. Zpočátku neměla pro koho nebo pro co tohle dělat, ale později si to uvědomila - dělá to pro sebe, pro svou budoucnost. Už nemůže změnit to, co bylo, ale může žít lepší život, než ten, co měla. Ačkoliv si nikdy neodpustí to, co udělala. Akademii vyšla po pěti letech. Odešla o rok dříve, než je běžné a přidala se k 5. divizi.

VI. Klid x Válka
Do divize nastoupila, až když bylo po jednom velkém střetu - válku mezi všemi světy: Soul Society, Hueco Mundo, Gensei. Pro každý svět to byla obrovská pohroma. Přišli o své legendy a nikdo neví, co se přesně stalo. Všichni na vysokých postech zkrátka zmizeli. Nastal rozruch a v Soul Society, a nejspíše ani nikde jinde, nebyl nikdo, kdo by vedl svůj lid. Netrvalo ale dlouho a nastoupil nový velící kapitán. Sám určil tři kapitány a ti měli doporučit ostatní shinigami na tento post, aby zaplnily všechna místa.

VII. Post Kapitána
Ayaka byla právě z těch třech, které nový soutaichou určil. Byla na sebe pyšná, že je na této úrovni. Začala si vytvářet autoritu a snažila se jít každému příkladem. Nikdy ale nikým neopovrhovala, ať už byl na jakékoliv pozici. Naopak těm, kteří se nad někoho vyvyšovali s radostí podkopla nohy a dala jim lekci do života. Tou dobou potkala jednu osobu, která se stala její zástupkyní. Občas to vypadá, že jí pěkně leze na nervy a že jí moc nemusí, ale kdyby se jí něco mělo stát, asi by to neunesla. Také se seznámila s ostatní, kteří se chvíli po ní také stali kapitány. Nejčastěji si asi povídá s kapitánem 8. divize, který jí stále navštěvuje.

Současnost:
V současné době je stále kapitánkou 5. divize a na Akademii vyučuje hodiny Kaligrafie, Kidou a Zanjutsu pro 5. ročník a přihlíží při složení zkoušek 6. ročníku v oboru Kidou a Zanjutsu. Ovládá většinu Kidou.Reiatsu:
Barva: Světle růžová
Vlastnost: Když Ayaka upustí reiatsu, v okolí poletují malé částečky pevného skupenstvím a osobám s nižší reiatsu, než má ona se těžko dýchá.

Schopnosti:
Zanjutsu: 90 (Mistr - 1.)
Hitotsume: Nadegiri, Senmaioroshi
-Jedna z nejlepších šermířů Gotei 13-
Hakuda: 50 (Odborník - 2.)
Žádné zvláštní techniky
-Lehce nadprůměrná síla-
Hohou: 50 (Odborník - 2.)
Žádné zvláštní techniky
-Lehce nadprůměrná rychlost-
Kidou (H+B): 90 (Mistr - 1.)
Hadou (1-90 bez zaříkání, 91-100) se zaříkáním),
Bakudou (1-90 bez zaříkání, 91-100 se zaříkáním),
Hakufuku, Inemuri, Noren Mekuri, Shireyubi, Kyoumon
-Jedna z nejlepších Kidou praktikantů-
Kaidou: 20 (Zkušený - 3.)
Dokáže vyléčit max. 20% zranění
-Spíše podprůměrná dovednost-

Zanpakutou:
Tsuneko (drapající kočka)
Vyvolávací proces:
Shizure (zasyč)
Podstata:
Jed, Kidou
Schopnost:
Zanpakutou funguje na jedové bázi Kyanidu, což je prudký jed.

Vzhled Zanpakutou jako katany:
Spoiler:
 

Vzhled Zanpakutou jako duše:
Spoiler:
 

Vzhled vnitřního světa:
Spoiler:
 

Shikai:
Tsuneko (drapající kočka)
Techniky Zanpakutou v Shikai formě:
Neko no Jinsei - uživatel absorbuje skrz meč protivníkovo reiatsu a přetáhne ho do sebe. Však jen malou část. Může se převést i na jiné lidi. A jelikož musí být tok obousměrný, tak do protivníkova těla vyšle jed. Tato podoba Kyanidu neštěpí Hydrogenium => není kyselina.
Tsume - uživatel pošle do protivníkova těla jed (Kyanidová kyselina) skrz meč. Jed se dá vyléčit, ale ne zas tak lehko. A jelikož je kyselina žíravina, s léčením se musí pospíšit, jinak poleptá tělo.
Shirudo - zdá se jako obyčejný štít. Ovšem skrývá svá tajemství. Pokaždé, když se ho nepřítel dotkne, (nějakou částí těl, neplatí pro zanpakutou) pokrývá nepřítele vrstvou jedu a následně ho paralyzuje. Než ale jed začne účinkovat, nějakou chvíli to trvá.
Vzhled katany v Shikai formě:
Tvar ani vzhled zanpakutou se nezmění.
Vzhled v Shikai formě:
Ayaka vypadá pořád stejně.

Bankai:
Yuudoku Tsuneko (jedovatá drapající kočka)
Techniky Zanpakutou v Bankai formě:
Může používat i techniky ze Shikaie.
Kuchiake - energie napuštěná jedem, jež se soutřeďuje v její ruce. Může ji vrhnout. Jeden dotek této energie může zastavit to reiatsu, způsobuje protivníkovy špatné ovládání jeho schopností, jelikož není schopen mít nad svým reiatsu kontrolu.
Jizoku - při této technice se uživatel musí dostat blízko k protivníkovy. Svými drápy dostane do protivníkova těla jed, jež se usazuje na plicích a brání protivníkovy dýchat. Jed se mezitím rozprostře do jiných částí těla. Tento útok je smrtelný, ačkoliv shinigami na úrovni kapitána by se mu dokázal ubránit, pokud by znal jeho tajemství.
Owari - toto je jediný útok v Bankai formě, kdy Ayaka tasí svou zanpakutou. Při vyjmutí katany z pochvy se aktivují její tetování na těle - pečetě. Ty se objeví i na nepřítelově těle. Následně se zranění z uživatelova těla kopírují na to nepřítelovo (i naopak) a to v dvojité dávce. Tato technika spotřebovává uživateli spoustu reiatsu a jelikož stále používá jed, dostává se i do jeho těla - a to je nevýhoda.
Vzhled katany v Bankai formě:
Ačkoliv má Ayaka zanpakutou v této formě na zádech, používá své drápy.
Vzhled v Bankai formě:
Ayace narostou kočičí uši a její oblečení se změní. Na těle se jí objeví různá tetování a zkrátí se jí vlasy.
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://juicieness.weebly.com
 
Watanabe Ayaka [Kapitánka 5. divize]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance *PŘEDĚLÁVKA~* :: Postavy :: Shinigami-
Přejdi na: