Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Wakatsuki Airi [Zástupkyně kapitána 9. divize]

Goto down 
AutorZpráva
Juicy

avatar

Počet příspěvků : 54
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13 Age : 21
Location : Heaven

Character sheet
Admin Level: Character & Point Master
Player level: Kapitánka 2. divize, velitelka Onmitsukidou, hlava klanu Shihouin, kapitánka 5 .divize, zástupkyně kapitána 9. divize, Primera Espada, 1. Fracción Tercia Espada, Fullbringer, Quincy, Togabito

PříspěvekPředmět: Wakatsuki Airi [Zástupkyně kapitána 9. divize]   Sat Sep 07, 2013 8:23 am


Jméno:
Wakatsuki Airi (若月愛理)

Věk:
85 (vypadá na 16)

Pohlaví:
Žena

Rasa:
Shinigami (死神)

Oddělení:
Gotei 13

Ročník:
9. divize

Hodnost:
Zástupce kapitánaVzhled:
Spoiler:
 

Povaha:
Airi je milá, ochranářská a trochu naivní dívka. Má i temnou stránku, která se objeví jen tehdy, když někdo zraní její blízké. Je trochu tvrdohlavá a láká jí zakázané ovoce - jinak řečeno dělá to, co nesmí. Je strašně zvědavá. I když je ze svého ročníku nejlepší, vůbec si tak nepřipadá. Přinejmenším aspoň nechce. Myslí si, že je zkrátka stejná jako ostatní, ačkoliv tam jsou nějaké menší, občas i propastní rozdíly. Bojí se, že i když se snaží chovat normálně, ostatní jí nemají moc v lásce, protože jí všichni berou jako privilegovanou vrstvu, vyšší šlechtu. V její minulosti už přišla o dost, a tak se snaží nepřipravovat svět o další skvělé věci a pevně věří, že jednou vše bude vykresleno ve světlých barvách.

Má ráda/Nemá ráda:
Má ráda pocky. Naučila se je jíst ve skutečném světě, když byla v 1. ročníku a šli ničit nastražené hollow. Poté si dali přestávku a ona přišla k téhle skvostně chutnající mňamce. Její oblíbené roční období je jaro a nevadí jí ani léto. Je to totiž čas, kdy se může jít tajně smočit do nějakého rybníka.

Koníčky:
ráchání se ve vodě, pojídání pocky, pozorování přírody, poslouchání písniček

Gikongan:
Monone (モモーネ). Je úchylná a často říká "besh", což znamená něco jako "Můžu?"
Její gigai rád nosí školní uniformu.
Hlas:
Kotobuki Minako (寿 美菜子) (eg: Final Fantasy XIII - Serah Farron)


Theme:

Battle - Greatest Battle: Bleach Movie 3 OST


Sad - Never Meant to Belong: Bleach OST 1


Song:
My Dearest
Příběh:

Minulost:

I. Nalezena Osudem
Airi žila v Inuzuri. Podmínky k životu tu nebyly zrovna nejlepší, ale rozhodně byl zde život snadnější, než v jiných čtvrtích. Postupem času ale začala pociťovat hlad, což znamenalo jediné - má reiatsu. Musela tedy začít krást, protože neměla peníze. Utíkala, schovávala se, a to vše pořád dokola. Jednu dobu se jí ale vůbec nedařilo. Nemohle nic ukrást, nemohla se tedy nasytit. Už to byly dva dny, co nic nejedla. Celá vyčerpaná omdlela a nemohla se hýbat. Po nějaké té době se konečně začala probouzet. Cítila se dobře. Žádný hlad, ani únava. Přišlo jí to trochu divné. Shodila ze sebe děrovou deku a protáhla se. Najednou zpoza futer vykoukla něčí hlava. "Nazdar, prcku! Jak ses vychnípala?" S trochu nechápavým výrazem si ho chvíli prohlížela. Poté si složila ruce na prsa a uraženě řekla: "Nejsem prcek." Chlápek se tomu jen poušklíb a se šibalským úsměvem dodal: "Soráč, ale na čele nemáš cedulku s jménem. Nakamura Arashi, jméno mé. A to tvé?" Airi to trochu překvapilo. Měl zvláštní styl mluvy, ale jí se líbil. Vážně nebyl normální.´Airi s ním od té doby byla. Ačkoliv se tvářila, jako že jí vadí, pravda byl opak. I když ho každou chvílí fackovala a ječela na něj, byla za tuhle osobu ráda. Kdyby se přiblížilo nějaké nebezpečí, nedala by na něj dopustit. Ať už by šel kamkoliv, ona by ho následovala. Zkrátka už se stal součástí jejího života. Se srdcem plným štěstí se tešila na každý další den prožitý s ním.

II. Nečekaný Střet
Jednoho dne se Airi vracela z města a zaslechla za sebou zašustění. Otočila se za zvukem a spatřila přehnaně velkou příšeru, jenž vypadala jako něco mezi kostlivcem a špatným kostýmem na karneval. Věc jen vydala podivný vzkřik a vrhla se na ní. S výjekem si zakryla oči a čekala ani neví na co, protože jí zdřevěněly nohy a nemohla utíkat. Najednou jí něco odhodilo. Spíš někdo. Tvrdě dopadla na zem a prudce otevřela oči. Před potvorou stál Arashi v bílo-modrém shihakushou s tasenou katanou v ruce. Následující slet událostí si moc dobře nepamatuje. Jedna z mála vzpomínek na tento den ji ale v mysli zůstane na věky. Jeden výkřik a jedno jméno. "Arashi!" Výkřik patřil její maličkosti, když se jí vlastník onoho jména rozplynul v náručí. Ještě před tím se ale usmál. Snažila se pochytat zbytky duševních částic, ale nic tu nezůstalo. Ten den se rozhodla stát se shinigami, abych byla schopná ochránit ty, co jsou ji blízcí.

III. Vyvolená
Po Arashiho smrti žila sama. Ale už v den, kdy opustil tento svět si slíbila jednu věc - stane se shinigami. Když nastoupila na akademii, byla zařazena do třídy taletovaných - skupiny A. I v její třídě byla nejlepší, což ji trochu překvapilo. Nikdy předtím totiž netrénovala. Každý učitel ji bere jako elitu. Chvíli jí to těšilo. Jen škoda, že už tu nebyl Arashi, aby viděl, jaká je. Časem jí ta sláva ale přestala bavit a bála se, že jí její okolí začne nenávidět. Jednou všechen ten nátlak nevydržela a rozbrečela se pod osamoceným stromem. Samozřejmě oddělena od kolektivu. Ten strom ale nebyl až tak osamělý, jak si původně myslela. "Co tu brečíš? Co by si lidi z tvé třídy pomysleli, kdyby tě viděli v tomhle stavu," pronesl někdo a vyšel zpoza stromu. Airi se ani neotočila. "Sklapni. Mám dost tohohle všeho. Je mi jedno, co si ostatní myslí. Kdo jsi, že mi tu dáváš kázání?" To už se ohlédla a došlo jí, že takhle s onou osobou mluvit neměla. Byl trochu jiná liga, než ona. "Zástupce kapitána 9. divize, Hisagi Shuuhei, ty netykavko." Byť to znělo sebevíc ostře, Airi věděla, že to zle nemyslí. Ale i tak se hned začala omlouvat a prosit o odpuštění, jelikož takhle se s důstojníky jakékoliv divize mluvit nepatří. On se nad tím jen pousmál. A tady začala nová etapa.

IV. Nová Dávka Pozitiva
Pár let na Akademii uteklo jako voda a Airi byla v 5. ročníku. Krom toho, že byla stále úspěšná měla teď tu možnost cvičit a zlepšovat se pod vedením zástupce kapitána 9. divize. Hisagi Shuuhei. Tréninku s ním věnovala tolik času, že pomalu nestíhala nic jiného. Bylo jí zvláštní, že někdo jako on se zahazuje s někým z Akademie, kdo je i oproti členům divize hadr. I když ona nebyla nějak zvlášť slabá. Už znala jméno své Zanpakutou. "Hisagi-san. To opravdu máte čas na tohle?" ptala se opatrně. Vážně jí to dost vrtalo hlavou. Konec konců byl nejdůležitější důstojník hned po kapitánovi a divizní záležitosti asi nejsou zrovna snadné. "Myslíš, proč ti pomáhám?" pousmál se. Ona jen přikývla a čekala, co řekne dál. "Víš, trochu mi připomínáš mě. Teda ne že bych byl holka ale..." plácnul se do čela a pokračoval. "Prostě jsem byl také dost populární, stejně jako ty. I lidi z Gotei 13 si o tobě povídají." Byla trochu překvapená. O ní, že si povídají jednotky? Trochu zvláštní pocit. "Tak, jdeme cvičit?" pobídnul jí Hisagi a rozdrbal jí hlavu. Od té doby krom tréninků vedly i rozhovory na různá témata.

V. Nebezpečí
Jakmile Airi slyšela o tom, že válka -  o které se tak dlouho diskutovalo - začala, nezaváhala a běžela se podívat za Hisagim. Bylo to strašně riskantní a jen se bezhlavě řítila do problému, ale věděla, že on v téhle válce bude bojovat. Ačkoliv nemohla nějak pomoct, chtěla to aspoň zkusit. Nechtěla ztratit někoho dalšího, na kom jí záleží. Cítila jeho reiatsu. Věděla, že se nespletla, vždy by ho poznala. Krom něj ale cítila i jiná reiatsu. Byli to... hollow. Vlastně se to tu vše nějak divně mísilo. "Hisagi-san!" křikla k němu, když už mu byla na dosah a rozsekla masku jednomu z hollow, který jí zkřížil cestu. Byl to jen nějaký podřadný hollow, kterého se svou úrovní mohla zbavit. Hisagi zrovna svíral katanu oběma rukama, po celém těle měl šrámy a jeho shihakushou bylo dost potrhané. "Blbko! Proč si sem chodila?!" Airi trochu poodstoupila. Krom těch podřadných hollow, kteří si tu jen tak létaly vzduchem, tu byl ještě někdo jiný, a právě ten se objevil těsně před ní. Ucítila to obrovské reiatsu. Nemohla se ani pohnout. Celá se klepala, nahánělo jí to strach. "To posíláte do boje i takováhle mláďátka?" pousmál se dotyčný a upustil ještě více reiatsu. Nebyl to shinigami, ani hollow. Co je zač? Padla na kolena. Tohle reiatsu jí vůbec není známe. Bestie. Bestie s lidským pláštěm. Najednou ucítila, že jeho reiatsu je něčím potlačené. Byl mezi nimi Hisagi. Objal jí a chlácholivě ji pohladil po hlavě. Byl to... takový pocit bezpečí. Následně použil Shunpo a odnesl ji někam dál. "Promiň, Wakatsuki. Měl jsem tě zastavit už když jsem cítil, že se k nám blížíš." Stále se strachy celá klepala, ale pečlivě naslouchala jeho slovům. Jeho hlas, jeho objetí, jeho vůně. Bylo to utěšující. Ale on teď zase půjde. A nechá jí tu. Co když se něco stane? Stalo se přesně tak, jak čekala. Hisagi se vytratil. Už necítila to obětí, tu vůni. Necítila ten uklidňující hlas. A po nějaké době, necítila ani jeho. Vytratil se stejně záhadně jako ostatní shinigami.

Současnost:
Nyní je v 6. ročníku a je jejím velitelem. Už má jisté místo v Gotei 13 a je adept na vyššího důstojníka.Reiatsu:
Barva: Světle modrá
Vlastnost: Zatím nemá tak vysoké reiatsu, aby mělo vliv na okolí

Schopnosti:
Zanjutsu: 15
Hakuda: 15
Hohou: 10
Kidou (H+B): 15
Kaidou: 5

Zanpakutou:
Mizuki (vodní princezna)
Vyvolávací proces:
Sora ni Todoke (dostaň se k obloze)
Podstata:
Voda
Schopnost:
Zanpakutou ovládá vodu. Ještě lepší podmínky má v místech, která jsou vody plná.

Vzhled Zanpakutou jako katany:
Spoiler:
 

Vzhled Zanpakutou jako duše:
Spoiler:
 

Vzhled vnitřního světa:
Spoiler:
 

Shikai:
Mizuki (vodní princezna)
Techniky Zanpakutou v Shikai formě:
Kachuu - zanpakutou vyšle vodní vír.
Mizukabe (vodní zeď) - před uživatelem se objeví bariéra z vody.
Keimusho (vězení) - uzavře protivníka do bubliny, ale je jednoduché se tomu vyhnout.
Vzhled katany v Shikai formě:
Tvar ani vzhled zanpakutou se nezmění.
Vzhled v Shikai formě:
Airi vypadá pořád stejně.

Bankai:
Mizuki no Arashi (bouře vodní princezny)
Techniky Zanpakutou v Bankai formě:
V Bankai má pouze pasivní schopnost: Když protivníka zasáhne mečem, jeho plíce se začnou naplňovat vodou. V momentu, kdy jsou plíce vody plné, prasknou.
Vzhled katany v Bankai formě:
Tvar Zanpakutou se změní.
Vzhled v Bankai formě:
Spoiler:
 

-Bankai zatím nebyl dosažen, vloženo jen aby se náhodou někde nevyskytla stejná technika-
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://juicieness.weebly.com
 
Wakatsuki Airi [Zástupkyně kapitána 9. divize]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance *PŘEDĚLÁVKA~* :: Postavy :: Shinigami-
Přejdi na: