Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Park Jae Kyung [FUKUTAICHOU]

Goto down 
AutorZpráva
ichi
Admin
avatar

Počet příspěvků : 92
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 21. 03. 13 Location : jižní Čechy

Character sheet
Admin Level: NPC, příběh
Player level:

PříspěvekPředmět: Park Jae Kyung [FUKUTAICHOU]   Sat Sep 07, 2013 9:26 am

Jméno
Park Jae Kyung

Věk
121 (18)

Pohlaví
Žena

Rasa
Shinigami

Hodnost
zástupce kapitána

Povaha
JaeKyung je prostě svá. Ráda se za příjemně chladných večerů prochází po ulicích Seireitei, nikdy nezapomíná na vycházky do Rukongaie. Často zamyšleně pozoruje nebe, jakoby se z mraků snažila vyčíst všechna tajemství světa. Nedokáže dlouho postávat na jednom místě. Se zálibou se zúčastňuje různých oslav a občas to trošku přežene se sake – to pak objímá všechny okolo.
Mnohdy si prozpěvuje oblíbené melodie a miluje klasické tance. Ve společnosti ostatních lidí je trochu divoká a ráda dělá dvojsmyslné narážky.

Vzhled
Jae Kyung měří 168 cm.
Husté hnědé rovné vlasy si váže ke straně do volného culíku. Uvolněné pramínky na druhé straně zdobí dva červené korálky. Ve vlasech nosí červenou látkovou čelenku.
Oči jsou barvy kaštanu.
Její shihakushou nemá rukávy jak na shitagi, tak na kosode. Na rukou nosí červené bezprstové rukavice.
Spoiler:
 
Hlas
Inoue Marina (eg: Skip Beat!: Mogami Kyouko)


Theme


Battle


Sad


Píseň


Zajímavost
Mluví kansaiským dialektem.

Příběh

Rukongai, okrsek #1 - Junrinan
Našla ji tříčlenná rodina z oblasti Junrian a vychovala ji. I přes veškerou lásku jejích nových příbuzných si JaeKyung uvědomovala jeden velký rozdíl mezi nimi a jí samotnou. Oni byli rodina už za svého života v Gensei. Vždy ji to mrzelo. Chtěla poznat své vlastní rodiče, ačkoliv věděla, že se jí to nepodaří.
Vždycky byla živé dítě a se svým nevlastním starším bratrem běhala venku od rána do večera a málokdy se unavila.
Jednoho dne do jejich příbytku vpadli dva starší muži, kteří vypadali, jakoby se sem dostali až z Inuzuri. Tatínek s bratrem zrovna nebyli doma. Maminka si stoupla před JaeKyang. V obličeji měla výraz zloby, ale dívka viděla, jak se jí třásly ruce. Jeden z mužů ženu odhodil stranou, až kvůli dopadu na zeď sundala několik poliček a popadl JaeKyang za límec. Hrozně se jich bála, ale pohled na člověka v bezvědomí – člověka, který se o ni staral, v ní vyvolal pocit zloby a potřebu chránit. Ve svém nitru ucítila sílu. Najednou se do příbytku opřel silný vítr, prorazil část jedné ze dřevěných stěn a sundal toho druhého, co jen přihlížel a ještě stůl s jednou židlí. První se lekl, vyjekl a pustil ji na zem. Vyděšeně si dívku prohlížel, nakonec sebral druha a utíkal s ním pryč.
JaeKyung se zmateně posbírala a vydala se za maminkou. Ta se pomalu probudila a s velkou úlevou zjistila, že jsou všichni v pořádku. Zanedlouho se vrátil zbytek rodiny. Nikdo tak nějak netušil, co se stalo.
JaeKyung od té doby přemýšlela o síle, kterou toho dne pociťovala. Občas se jí stávalo, že slyšela hlasy, i přesto že okolo ní nikdo nebyl. A také měla hlad.
Asi měsíc po incidentu byla poslána na nákup. Šla po ulici a zase počítala mraky na nebi, když někdo zaječel. Okolo ní se prohnal nejdříve nějaký špinavý chlápek s pytlem plným kaki a za ním uháněl v těsném závěsu další chlap v černém obleku. Se slovy „to už mě nebaví!“ se objevil před špinavcem, chytil ho pod krkem a zved do vzduchu. Pytlík se vysypal na zem. V tu chvíli se okolo dívky prohnala nějaká žena a bacila chlápka v černém po hlavě, až špinavce pustil na zem. JaeKyung byla hrozně zvědavá, jak se ten v černém mohl takhle přemístit a tak se k němu vydala. On ale zmizel.
Dívka se aspoň zeptala té nasupené ženy, kdo že to byl.
Odpověděla jen. „Shinigami. Myslej si, že když nás ochraňují před hollow, maj nějaký síly a udržujou rovnováhu, tak si tu můžou dělat, co chtěj.“
JaeKyung ženu trochu nechápala, ale jedno věděla. Slovo ochraňovat se jí moc líbilo. Byla v něm skryta snaha o bezpečí pro ty, které má ráda. Rozhodla se stát shinigami.

Shinoureijutsuin
Dost ji překvapilo, že ji přijali bez jakýchkoliv problémů a ještě ke všemu do třídy pro talentované žáky. Získala zanpakutou, která nějak nápadně připomínala její touhu po rodičích. Po šesti letech odmaturovala a byla přijata k 7. Divizi Gotei 13.

Gotei 13
Zde se stala 4. členem a postupně se propracovala na post pod kapitána.

Schopnosti
Zanjutsu: 80
Hakuda: 30
Shunpo: 49
Kidou: 72
Kaidou: 39

Zanpakutou
Tenzoku no Kazeiki
(Živý vítr z ráje)

Proces vyvolání
Zenbu no kumo wo wakero, aozora ga mitai. Kuuki wo ugokase, kaze ga kanjitai. Hitotsu ni narou, hitori ni suru na. Hanarero, Tenzoku no Kazeiki!
(Rozděl všechny mraky, chci vidět modrou oblohu. Rozhýbej vzduch, chci cítit vítr. Staňme se jedním, nenechte mě samotnou. Odděl se, Tenzoku no Kazeiki!)

Popis
Tenzoku no Kazeiki je dvojitá zanpakutou s větrnou-kidou podstatou.
Jeden meč se jmenuje Tenzoku, převažuje u něj kidou podstata – podstata iluze.
Druhý se jmenuje Kazeiki, podstata je větrná.

Vzhled
Před vyvoláním má zanpakutou formu katany. Oplet na rukojeti je jemně červený. Záštitu tvoří obdélník připojený k meči čtyřmi úzkými spojkami, které vedou ze středu každé strany tvaru.Ze všech čtyř vrcholů visí asi pět centimetrů dlouhé béžové provázky se třemi červenými korálky.
Po vyvolání se zanpakutou rozdvojí. Obě čepele dostanou formu tureckých šavlí o délce 70 cm. Rukojeť a záštita si nechá vzhled původní katany.
Ve vnitřním světě žijeTenzoku no Kazeiki rozdělená ve dvě duše.
Tenzoku je velice pohledný mladý muž ve věku okolo třiceti. Delší hnědé vlasy má svázané do culíku a oči působí jako dva vychytralé vyrovnané lesknoucí se jantary. Na sobě má bílé shitagi a na něm dlouhé tmavé šedo-modré kimono svázané úzkým temně modrým obi, bílé tabi a zouri. Krk mu skrývá bílá šála.
Jeho družka Kazeiki oplývá nevídanou krásou, věkově se ocitá blízko Tenzoku. Husté černé dlouhé vlasy nosí spletené ve složitém copu, oči jsou hluboké jako sama noc, září sebejistotou a trochu i takovým šibalstvím a neposedností. Oblečena je v jemně červené krátké blůzce zavázané za krkem a stejnobarevných tříčtvrťácích se zúženými nohavicemi pod koleny. Na pažích má zlaté náramky. Chodí bosa.

Techniky
Při útocích má navrch vždy jen jedna z čepelí, a proto jsou útoky z nedominantního meče málo účinné. Může se to zdát, jako velká slabina, ale pokud si to nepřítel neuvědomí, dá se s ní bojovat bez větších problémů.

Oozora no Tatsumaki (Nebeská větrná smršť) – JaeKyung rozpaží, v každé ruce drží jeden z mečů a začne se hodně otáčet rychlostí, kterou získává díky jejímu shunpo. Ze země se zvedne prach a vytvoří vysoký rotující sloupec, čili takové menší tornádo. Uživatel díky tomu není samozřejmě vidět. Čepele pak dokáží zranit nepřítele. Využívá větrné podstaty.
Shuuchuu teki na Sakkaku (Intenzivní iuze) – Pokud Jae-Kyung zasadí ránu, způsobí protivníkovi pocit "intenzivní iluze", kdy se mu může například zdát, že jeho chůze je těžká nebo naopak lehká. Pokud si vybavujete sny, kdy se prostě nemůžete pohnout, anebo se vám zdá, že padáte, tak tohle je přesně ono.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Park Jae Kyung [FUKUTAICHOU]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance *PŘEDĚLÁVKA~* :: Postavy :: Shinigami-
Přejdi na: