Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Hideharu Maiko /Aspire

Goto down 
AutorZpráva
Aspi

avatar

Počet příspěvků : 3
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 03. 09. 13 Age : 24

PříspěvekPředmět: Hideharu Maiko /Aspire   Sat Sep 07, 2013 12:06 pm

Jméno:
Hideharu Maiko

Věk:
730 let

Pohlaví:
Muž

Rasa:
Togabito

Obrázek:


Povaha:
Hideharu si své místo v pekle dostatečně zasloužil, jelikož je původem z Hueco Mundo, kde se pokoušel dostat do Espady. V tom čase, kdy byl ještě v HM si nebral servítky a se všemi dělal rychlé procesy jen, aby došel k cíli, který si vyhradil. De facto se svými lži a intrikami snažil poštvat ostatní proti Espadě a naopak, takže stál mezi tímto sporem a jen se tiše smál. Na to však doplatil a ocitl se v pekle, kde pochopil, že na to musí jít jinak. Zůstal u svých intrik a lží, ale nyní se chová více tajemně a ne tak otevřeně, aby zde hned nepoznali o co mu jde a nedopadl stejně, jako předtím. Otevřely se mu zde pořádně oči a pochopil, co je to bolest a utrpení.
Je hodně komunikativní, ale vždy se snaží říkat jen něco, aby se ten dotyčný se kterým se baví něco nedozvěděl. Zároveň je hodně cílevědomí a tak se dá říct, že hodně rád trénuje své schopnosti, ale často je kvůli tomu sežrán, jelikož si to trénuje na Kushanadech. Všem říká, že trénuje, protože se jinak nudí, ale ve skutečnosti trénuje kvůli dosažení svých cílů.

Cíl:
- Vrátit se do Hueco Mundo a převzít zde vládu.
- Plně ovládnout schopnosti Arrancara - Gran Rey Cero a Resurrección

Koníčky:
V pekle toho není zrovna moc na výběr, takže jediné co zde de facto dělá je to, že trénuje. Trénuje své schopnosti, aby byl silnější a silnější. Často tedy bojuje s Kushanady. Dalším jeho takovým zvláštním koníčkem je cestování do světa lidí, kde si dopřává dalo by se říci klidu a často si zde i zakouří cigarety, ke kterým má jakési pouto z dřívějšího života.

Příběh:
Hideharu žil dlouhou dobu v Hueco Mundo, kde jako Arrancar stál podle všech za nic, jelikož nebyl schopný uvolnit svojí pravou podobu. Dalo by se říct, že jako "mladý" zde nestál za nic a všem byl jen k smíchu. Každý si na něm zvyšoval své ego tím, že ho mlátili a vysmívali. Snažil se dlouhou dobu o uvolnění své podoby, ale nikdy mu to nešlo - myslel si že na to není dost silný. Jeho část masky byla v podobě dvou kostí vedoucích přes jeho krk k pravému oku. Pochopil, že jeho síla zřejmě nebude v uvolněné podobě a tak se začal soustředit na jiné charakteristické schopnosti arrancarů - Cero, Bala a Sonído.

Jeho další životní etapa začala ve chvíli, kdy jeho Cero prostřelilo jednu z hlavních věží Hueco Munda, kdy všem došlo, že jeho Cero není úplně tak slabé, jako jiných arrancarů na úrovni, kterou mu přidělili. Mělo světle zelenou až tyrkysovou barvu a bylo hodně tenké, dalo by se říct, že paprsek byl tenký jako čepel malé katany, ale výbuch byl velký, jako klasického Cera. Jakmile sestřelil nechtěně část věže, tak se kolem něj ihned seskupila skupinka arrancarů, kteří začali obdivovat jeho Cero a úplně zapomněli na to, jaký kdysi byl a jak se mu posmívali. V tuhle chvíli si uvědomil, že všechny jde oblbnout a něčeho docílit. Že stačí poukázat na něco očividného a velkého, zatím co se jinde děje něco jiného. Pochopil, že každý rychle zapomíná na to špatné, když vidí něco hodně dobrého. A zde dostal první myšlenku, že nikdo nebude podezírat arrancary na jeho úrovni z toho, že chtějí vymlátit Espadu a zaujmout jejich místa. Věděl, že tuhle myšlenku si musí nechat pro sebe než bude mít pořádný plán.

Uplynul nějaký čas a Cero už bylo jeho součástí, jelikož ho vytrénoval do slušné podoby. Sonído si osvojil dobrou úrovní a Bala se mu začínala také dařit. Úplně zapomněl na to, že by mohl znovu zkusit uvolnit svojí podobu. Ba naopak začal toužit o nových druzích Cera a chtěl se stát mistrem ovládání této schopnosti a na jejích vrcholu bylo samotné Gran Rey Cero. Jak plynul čas, tak se začal stýkat s mnoha jinými arrancary a mnohým řekl o svém plánu, který se všem zalíbil a začali o něm dost uvažovat, i když se jednalo skoro o sebevražednou misi.

Hideharu pochopil, že je čas na druhou část jeho plánu a snažil se nějak dostat do podvědomí Espady a tak požádal o setkání s 8. Espadou, což byl tou dobou zřejmě nejklidnější člen u kterého moc dobře věděl, že ho nezabije, pokud se ho pokusí zkontaktovat, což mu vyšlo a opravdu se s ním setkal. Vedl s ním dlouhý rozhovor, při kterém se mu snažil vrýt do paměti, že v Espadě je zrádce, který v klidu vyvražďuje arrancary, aby sem mohli vpadnout Shinigami a vše to tu zničit. Nevěděl zda mu zasazení téhle myšlenky vyšlo či ne, ale všiml si, že ho začali zná zbylí členové Espady a jeho jméno se stalo více známý. Ale už ho neznali jako toho Hideharu, který není schopný provést uvolení, ale jako toho Hideharu se silným Cerem.

"Cero Unido!" Ozvalo se kdesi z pouště a během chvíle proletěl vzduchem velký světle zelený paprsek, který se zastavil o jakousi skálu, kterou to roztříštilo na několik kusů. Byla to nová forma Cera Hideharu. Své klasické Cero vypouští z dlaně a je to jen jakýsi úzký paprsek s velkou silou. Cero Unido nebo-li Sjednocené Cero je, když nastaví obě dlaně a z obou vyšlehne paprsek, který se v letu spojí a vytvoří mnohem větší paprsek, který působí větší poškození. Byla to první jeho velká schopnost o které nikdo nevěděl a tak si ji držel v tajnosti, jako eso v rukávu. Jeho Balo už bylo také na velké úrovni, jelikož už mělo i vlastní světle zelenou barvu. Sonído bylo na klasické úrovni, jelikož mu stačilo spíše k uhýbání než k nějakému útoku. Jakmile se vracel ze svého tréninku z pouště, tak na zemi uviděl mnoho mrtvých arrancarů a nad jejich mrtvolami se tyčil 8. člen Espady a jen se usmíval na příchozího Hideharu. "Zblbnul jsi celou Espadu a tyhle nevinné arrancary, kteří mohli v klidu přežívat. Kvůli tobě všichni zemřeli." Řekl a Hideharu nevěřil svým očím. Rychle popadl svoji krátkou katanu se světle zelenou rukojetí a chtěl vyvolat svoji podobu, jenže v tu chvíli  ho probodla zkrvavené katana a poslední co viděl byl jen znechucený pohled jednoho člena Espady.

"Aaah, kde to jsem?" Řekl když se cítil nějak zkamenělý, jakoby se nemohl hnout, když v tom si všiml svých řetězů a místa, ve kterém se nacházel. Nestihl skoro nic říct a v tu chvíli ucítil bolest v pravé ruce. Jen co se podíval tak uviděl jednoho z těch obrů, jak mu užírá jeho ruku. V ten samý moment se mu zatemnělo před očima a znovu zemřel.
To nemůže být pravda! Čím jsem si to zasloužil sakra?! Pomyslel si, když se znovu probral, ale tentokrát již na jiném místě a mohl v klidu chodit. Procházel přes první stupeň pekla a všímal si všech těch Tigabitů, jak se jen se strachem krčí v rozích a hledají nějaké odpuštění. Nevěřil tomu, že by zde mohl někdy skončit, ale stalo se tak. Až moc přemýšlel na to, aby si všiml, že se pod ním objevil jakýsi stín a chystal se ho znovu snít jeden z Kushanadů. Ve chvíli kdy si to uvědomil, tak už bylo pozdě.
"To už není možné!" Zařval ve chvíli kdy se zase probral a zlostí a bolestí sebou několikrát na zemi trhl než mu došlo, že už je zase v "bezpečí". Co tady sakra mám dělat? Přemýšlel nechápavě a rozhlížel se kolem, když v dálce znovu viděl přicházejícího Kushanadu. Už nehodlal znovu zemřít, tu bolest nechtěl zažít znovu. Postavil se proti němu a namířil na něj svojí dlaní, jelikož věděl, že jeho krátká katana by mu byl k ničemu, tak zkusil zda v něm něco zůstalo. "Cero Unido!" Přidal i druhou ruku a během chvíle se proti obrovi rozletěl světle zelený paprsek, který ho prostřelil skrz na skrz. Hideharu nevěřil svým očím, že mu zůstaly jeho staré schopnosti. Nikdy předtím se s togabitem nesetkal a tak nevěděl, jak to tu chodí, proto byl rád, když mu schopnosti zůstaly.

Uplynulo neskutečně mnoho let, co přežíval v pekle. Několik set krát zde zemřel a znovu se narodil, takže pochopil, že se musí snažit, aby zde mohl nějak žít. Zároveň pochopil, že zde je kvůli svým intrikám a chybám, které provedl v dřívějším životě. A že pokud chce uspět ve svém cíli, tak musí zacházet s jinými lépe a mít vše lépe promyšlené. Za tu dobu, co zde byl se mu stejně nepodařilo jeho Resurrección a tak trochu začíná ztrácet tu naději, že by se mu to někdy povedlo. Dalo by se říct, že oproti ostatním Togabitům je trochu jiný a to kvůli svým schopnostem z dřívějšího života. Ale zároveň i kvůli tomu je v pekle docela známé jeho jméno.

Schopnosti:

"Sonído" - Nejedná se už o klasické Sonído, ale prostě o rychlejší pohyb do stran. Není schopen se třeba objevit za protivníkem a provést útok, ale je schopný se rychle přemístit pár metrů do stran, dozadu nebo dopředu. Říká tomu stále Sonído, jelikož je to na podobném principu.

Bala - Zůstala mu klasická podoba kdy z pěstí vyšle Bala ve formě světle zelené koule. Je schopný vyslat Bala jen z pravé pěsti, ale za to je dokáže posílat celkem rychle.

Cero - Klasické jeho světle zelené tenké Cero s velkou sílou, které vysílá ze své dlaně.

Cero Unido - Z obou dlaní vystřelí své světle zelené Cero. Během chvíle se do sebe oba paprsky zapustí a vytvoří jeden tlustý světle zelený paprsek, který vyvolá silný výbuch.

Cero Infierno - Je to jeho nový Cero, které se mu podařilo vyvinout díky peklu. Jelikož je zde jiná energie, tak se jí Hideharu naučil zkombinovat  se svým klasickým Cerem. Avšak místo úzkého světle zeleného paprsku z dlaně vypustí černý tlustý paprsek, který působí v pekle velké poškození.  V pekle je to tak, že jeho klasická Cera nepůsobí taková poškození jako by je působila v HM nebo ve světě lidí a tak vyvinul Cero Infierno, které zase naopak ve světě lidí a HM nepůsobí takovou škodu. Avšak výhoda toho je, že i když Cero Infierno mine, tak v HM nebo světě lidí dotyčného dokáže poškodit i na dálku díky jakési pekelné podstatě, která je tak silná, že na lidi, shinigami nebo arrancary dokáže silně působit.

Regeneración infierno - Je v pekle už pěknou řadu let a tak slabá zranění pro něj nehrají skoro žádnou roli, jelikož se rychle zacelují díky jeho regeneraci, kterou získal po několika násobném úmrtí a několika bojích s Kushanady. Takže když ho někdo řízne, spálí či mu chce způsobit modřinu, tak se během chvíle rána zase uzavře nebo se část těla vyléčí. To samozřejmě neznamená, že když ho někdo probodne, tak se mu rána ihned zacelí nebo když mu někdo usekne část těla, že by se mu ihned regenerovala. Funguje to jen u slabších poškození.

Maska při vstupu do světa lidí:
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Juicy

avatar

Počet příspěvků : 54
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13 Age : 21
Location : Heaven

Character sheet
Admin Level: Character & Point Master
Player level: Kapitánka 2. divize, velitelka Onmitsukidou, hlava klanu Shihouin, kapitánka 5 .divize, zástupkyně kapitána 9. divize, Primera Espada, 1. Fracción Tercia Espada, Fullbringer, Quincy, Togabito

PříspěvekPředmět: Re: Hideharu Maiko /Aspire   Thu Sep 12, 2013 1:49 pm

Takže~. Koukala jsem na to hned, jak jsi to přidal a moc se mi tvoje postava líbí. Živoťák, techniky jsou taky fajn a celkově hezky propracovaný.
Jen se omlouvám, že mi to tak trvalo. Né, že bych na to přímo zapomněla, ale motal se mi do toho i můj zákaz na comp.
POVOLENO.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://juicieness.weebly.com
Aspi

avatar

Počet příspěvků : 3
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 03. 09. 13 Age : 24

PříspěvekPředmět: Re: Hideharu Maiko /Aspire   Thu Sep 12, 2013 3:01 pm

V pohodě, tohle jsme zažili všichni. :D Děkuji za povolení! :)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Juicy

avatar

Počet příspěvků : 54
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13 Age : 21
Location : Heaven

Character sheet
Admin Level: Character & Point Master
Player level: Kapitánka 2. divize, velitelka Onmitsukidou, hlava klanu Shihouin, kapitánka 5 .divize, zástupkyně kapitána 9. divize, Primera Espada, 1. Fracción Tercia Espada, Fullbringer, Quincy, Togabito

PříspěvekPředmět: Re: Hideharu Maiko /Aspire   Sun Sep 15, 2013 8:28 am

Není zač, už můžeš postovat do Pekla. ^^
Začíná to být čím dál zajímavější~. xD

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://juicieness.weebly.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Hideharu Maiko /Aspire   

Návrat nahoru Goto down
 
Hideharu Maiko /Aspire
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance *PŘEDĚLÁVKA~* :: Postavy :: Togabito-
Přejdi na: