Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Black/White Alice

Goto down 
AutorZpráva
Saya

avatar

Počet příspěvků : 20
Points : 25
Reputation : 1
Join date : 04. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Cuarta Espada

PříspěvekPředmět: Black/White Alice   Sat Dec 21, 2013 9:15 pm

Jméno
Alice

Věk
16

Pohlaví
Ženské

Rasa
Fullbringer (完現術者)

Vzhled
Spoiler:
 


Povaha
Alice vlastní dvojitou duši. Jedna část se dokáže ovládat, po většinu času je milá, velice zvědavá, slušná a rozumná. Vždy se snaží dojít na určitý kompromis s ostatními lidmi a užívá si společnosti ostatních.
Druhá část je téměř pravým opakem a objevuje se převážně při boji nebo pokud je Alice jako osoba vyprovokována. Vyžívá se v mučení ostatních, jejich škádlení a smrt je její útěchou.
Na vzdory faktu že je velice mladá a vypadá ještě mlaději, v obou formách je velice psychicky vyspělá a občas může připomínat až starší osobu se spoustou zkušeností. Toto je nejspíše způsobeno jednou z pasivních vlastností jejího fullbringu která bere její život a zkracuje tak dobu kterou bude žít.


Oblíbené/neoblíbené
Záleží na její momentální osobnosti. Příčetná strana se přiklání ke společnosti s přáteli, mírumilovné popíjení čaje a odvrací se od násilí. Nepříčetná strana naopak miluje násilí a mučení ostatních a vyloženě nesnáší mírumilovné jednání.

Koníčky
Čajová párty

Theme
Black AliceWhite AliceSong
Alice of Human sacrificePříběh
Alice se narodila normální rodině jako nenormální dcera. Její matka byla před porodem napadena hollowem a to nevedlo pouze k získání schopností fullbrinega ale také k něčemu dalšímu. V její mysli se vytvořila další mysl která byla schopná samostatné funkce. Mysl hollowa uvnitř její hlavy. Jak si malá Alice začínala všímat svých schopností tak se také čím dále stávalo že se její charakter kompletně na malé momenty měnil. Stávala se velice agresivní a dokonce i několikrát napadla své rodiče se vším ostrým co se dalo v domě najít. Její rodiče však věřili že se vše zlepší a že jejich dcera bude vést normální život. Že se pletli zjistili teprve až umírali pod rukama jejich milované dcery která prohrála proti mysli hollowa. Tento moment byl také klíčoví k osvojení schopností fullbringera a dohody mezi bílou a černou Alicí. Dokud byla naživu jedna, byla naživu i druhá. Pokud by jedna zemřela, zemřela by i druhá. A tak se dvě Alice spojili za účelem udržení vlastního života. Mezitím co bílá Alice zůstala onou hodnou dívkou která ráda konverzovala s lidmi, černá Alice zajišťuje aby nikdo nesáhl na jejich společný život za žádnou cenu. Ačkoliv již několikrát musela pro dodržení této podmínky zajít do extrému kdy se jejich fullbring zničil a místo reiatsu museli začít spalovat svůj vlastní život který nelze nijak navrátit. Nyní cestujíc skrz město Karakura černá a bílá Alice hledají něco co by jim poskytlo zábavu po krátký zbytek jejich rozdílného života.

Schopnosti
Fullbring: 90
Power: 10
Bringer Light: 50


Fullbring
Nightmare of Wonderland

Vzhled fullbringu
Fullbring Alice je její loutka šedého králíka oblečeného v obleku a s monoklem. Při vyvolání se vzhled předmětu nijak nemění, pouze skrz něj začne proudit Alicino reiatsu.

Techniky fullbringu
Doll of life - pasivní a nejdůležitější schopnost tohoto fullbringu. Veškerá zranění která Alice obdrží během boje se okamžitě přenášejí na loutku. Toto pokračuje až do doby kdy je loutka zcela zničena a pokud se tak stane, Alice již bude nadále zranitelná jako normální člověk a co více, aby mohla použít ostatní schopnosti fullbringu, bude nucena použít svůj život na místo reiatsu. Toto má za následek až drastické snižování věkové hranice které se Alice bude schopna dožít.

Wonderland's cape - Při aktivování či zrušení této techniky se samotný prostor okolo Alice lehce zavlní a její kompletní existence bude v tom momentu celému světu zatajena. Ačkoli ve světě stále bude na tom stejném místě, bude zcela neviditelná, nebude schopna fyzického kontaktu s ostatními lidmi a její reiatsu nebude možné ucítit. I na tak nízké úrovni na jaké je, pouze ti nejschopnější uživatelé reiatsu budou schopni odhalit její přítomnost.

Lance of Wonders - Jednoduchý ačkoliv devastující útok. V prostoru okolo Alice se zhmotní reiatsu které ze svého těla vypustí skrz fullbring a dá mu formu kopí které s extrémní rychlostí a silou zničí vše ve své trajektorii. Kopí se vytváří vždy ve stejné velikosti tudíž pokud Alice chce vytvořit více kopí najednou, musejí být mnohonásobně menší. Normální velikost délky jednoho kopí je až 2 metry a okolo 10 centimetrů tloušťky.

Mind fragmenting: - Schopnost která slouží převážně k tomu aby mohla Alice měnit své osobnosti bez pomoci jejího okolí. Tudíž využívání černé Alice i bez vstupu do boje či vyprovokování nebo naopak, změnu na bílou Alici i během smrtícího boje.

White Rabbit: - Nejsilnější schopnost fullbringu. Dokonce i černá Alice se však bojí tuto schopnost použít kvůli devastujícím následkům. Princip funguje na tom, že celé tělo Alice se postupně začne měnit na monstrum a není žádná záloha že by se její tělo po ukončení fullbringu vrátilo do normálu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Black/White Alice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance *PŘEDĚLÁVKA~* :: Postavy :: Fullbringers-
Přejdi na: