Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Senri Akane [TAICHOU]

Goto down 
AutorZpráva
Vind

avatar

Počet příspěvků : 38
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 31. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitánka 4. divize

PříspěvekPředmět: Senri Akane [TAICHOU]   Sun Mar 31, 2013 6:42 pm

Jméno
Senri Akane

Věk
219 (vypadá na 19)

Pohlaví
Žena

Rasa
Shinigami

Oddělení
Gotei 13

Divize
4.

Hodnost
Kapitán

Vzhled
Spoiler:
 

Povaha
Akane se nazývá "domácí ženou" a vskutku taková je. Drtivou většinu času tráví uvnitř nějaké budovy nebo alespoň pod nějakou stříškou. Venku je opravdu minimálně a to pouze když je zamračeno nebo prší. Navzdory tomu, že je kapitánkou 4. divize její zdraví je není nejlepší a po fyzické stránce je na tom poměrně špatně. Nemá ráda větší davy lidí ve své blízkosti a je zapálená do moderní techniky, i když té v Soul Socielty moc není. Po většinu času se tváří jako by bylo otrávena životem a jen málo kdy se opravdu usměje.

Má ráda
Klid, FPS hry (first person shooter)

Nemá ráda
Společnost více lidí, když jí někdo o něčem poučuje

Koníčky
Posílat své podřízené do světa lidí aby jí sháněli moderní techniku, škádlení vrchního kapitána

Theme
Battle - Scene of carnage


Sad - Scene shifts here


Normal - Sorrowless


Song
Beyond the darkness


Příběh
Kapitola I. Dead orphan
Za svého život byla Akane sirotek s vážnou nemocí. Byla na tom fyzicky velice špatně a dokonce i v 10 letech ještě stále nedokázala samostatně mluvit. Brzy však začaly její šťastné dny, jelikož její sirotčinec navštívila majitelka jedná z velkých firem v Karakuře. Aby si vylepšila svojí reputaci tak se rozhodla Akane adoptovat aby ukázala lidu jak je milá. Nikdy se o ní však nestarala, zato několik profesionálních vychovatelek z ní udělalo správnou slečnu. Den po dnu mluvila lépe a lépe až bylo k nerozpoznání od ostatních normálních dětí. Její život však nebyl nijak záživný. Všude musela jezdit se svojí matkou která si díky ní zlepšovala svojí reputaci. Život plynul dál a dál až do jednoho dne. To už bylo Akane 19 a nyní byla na cestě na jistou schůzi. Další klasický cirkus který přichystala její matka. Nikdy se však na místo nedostala díky řidiči kamiónu který usnul za volantem.

Kapitola II. Heaven
Několik let uplynulo od Akaniny smrti která nyní žila v jednom z okrsků severního Rukongaie. Život zde jí připomínal dobu kdy byla naživu a žila v sirotčinci. Přeci jen všude jich bylo více než dost. Po smrti si Akane zanechala podobu se kterou zemřela, tudíž vypadala na 19 let ,tudíž jako jedna z dospělých musela dělat co bylo v jejích silách aby udržela sebe a ostatní naživu. K její smůle si na toto místo přinesla i svojí nemoc kterou trpěla za svého života. Nikdy přesně nevěděla o co se jedná, ale její fyzická síla bylo minimální a velice rychle se unavila ať už dělala cokoli. Její reiatsu však bylo mnohem větší než ostatních obyvatelů regionu. Vzhledem k zvýšení intenzity útoků hollow dostávala Akane také čím dál více pozornosti od ostatních a všichni jí začali nutit k tomu aby šla na akademii shinigami. Akane o něco takového však neměla zájem a narůstající tlak obyvatelů regionu jí donutil utéci do neznáma.

Kapitola III. Hate
Jen pouhých několik dní mimo region rokungaie kde doposud žila naučilo Akane, že život je velice těžký. A to jak za pravého života tak i za života po smrti ve světě lidí. Neustále bloudění, žízeň a neuvěřitelný hlad. Slunce se stalo pro Akane nesnesitelným a každý člověk jí začal připomínat ty kteří jí nutily do něčeho co ona sama nechtěla. Postupně začala stavět neprostupnou zeď mezi sebe a vše ostatní. Kompletně se odřízla od okolního světa. V samotném zoufalství se vyskytla v podivném světě. Byla zde poprvé, ale stále jí připadal neuvěřitelně povědomí. Jako věc kterou vidíte poprvé, ale z nějakého důvodu o ní víte vše. Byl to prázdný svět ve kterém rostl pouze jediný malí stromek u kterého seděla dívka která díky svým šatům a vzdálenosti od Akane vypadala jako panenka. Když se však Akane přiblížila dostatečně aby jí viděla do obličeje, zjistila že je to ona sama. Jako její odraz po kterém stékala jasně rudá krev. A v ten moment dívka promluvila. Konečně se setkáváme... pořád si na mě nepamatuješ? Mé jméno je...
V ten moment se malí stromeček za ní začal rozrůstat do neuvěřitelných rozměrů. Rost a rostl dokud se koruna neskryla v šedivých oblacích a stejně jak zmizela část stromu se vypařila a dívka.

Kapitola IV. Beyond Darkness
Zoufale se Akane snažila vylézt na strom. Toužila dosáhnout jeho konce. Toužila opět uvidět dívku která vypadala přesně jako ona. Slzy jí stékaly z očí jedna za druhou. Zakrvácené ruce se zachytily za vše o co se zachytit šlo. S každým úbytkem sil se okolo stromu tvořilo více a více mlhy. Nebyla však normální, vypadala jako otrávená. Akane její instinkt napovídal, že pokud nyní přestane a nechá se touto mlhou pohltit, bude po všem. Tato myšlenka jí pohánělo dopředu bez ohledu na to jakou bolest cítila. Bála se konce tak moc, že musela dosáhnout vrcholku i kdyby jí to mělo zničit zakrvácené ruce. Kousek po kousku se přibližovala a mlha jí stále doháněla. Již nebyla vidět ani koruna, ani kmen stromu. Akane se však stále nevzdávala. Již ani nevnímala co vlastně dělá, pouze automaticky šplhala výše a výše. Až chytla něco co nebylo součástí stromu. Konečně se dostala nahoru. Potácivě se dostala na plošinu která vypadala jako by byla ze sklo. Pod ní však nebylo nic jiného než jedovatá mlha. Před ní však stála opět ona dívka a Akane mohl konečně čistě slyšel její jméno. ... Sen Ikimo! Nekonečná bolest a zoufalství dokázali z její duše vytáhnout její vlastní zanpakuto.

Kapitola V. Soul Socielty
Uplynulo mnoho let a Akane zlepšovala své schopnosti co to jen šlo. Ze začátku se shinigamim stát nechtěla, ale síla kterou to přineslo za to stála. Nikdy nepřekonala svojí nemoc, ale schopnost její zanpakuto jí umožnila účastnit se bojů pouze jako přihlížející. Její věrní pomocníci bojovali za ní. Po několika desetiletích se dostala dokonce na úroveň kapitána. Byla však stále mimo Soul Socielty. Stále ještě nebyla pravím shinigamim. Nezbylo jí tudíž nic jiného než udělat vše starou dobrou poctivou cestou. Co však nečekala byl extrémní nedostatek kapitánů a shinigami kteří by mohli zaplnit jejich místa. Díky všemu tomu trénování a přežívání se byla Akane schopna dostat na post kapitána 4. divize díky svým znalostem kido a léčení.

Kapitola VI. Present
Už tomu je několik desetiletí, co se Akane stala kapitánkou a věci okolo toho jak získala svojí pozici se více-méně usadily a nikdo si již nestěžuje. Akane se však o svojí divizi až tolik nezajímá a spíše plní pouze papírovou část kapitánství. A pokud nevyplňuje papíry tak hraje na svém notebooku všemožné FPS hry které získala ze světa lidí.

Barva reiatsu
Jedovatě zelená

Schopnosti
Zanjutsu: 70
Hakuda: 10
Hohou: 40
Kidou: 90
Kaidou: 90

Zanpakuto
Jméno
Sen Ikimono (Tisíc tvorů)

Vyvolávací proces
Tsukuru (vytvoř)

Podstata
Kido

Schopnosti
Vytváří a kontroluje tvory nejrůznější tvarů s vlastními speciálními schopnostmi (většinou nebývají moc silné)

Vzhled jako katana
Spoiler:
 

Vzhled duše zanpakuto
Spoiler:
 

Vzhled duševního světa
Spoiler:
 

Shikai
Techniky shikai formy
Sōzō - Vyvolání prakticky každého zvířete které je vytvořeno za pomoci Akanina reiatsu.
Ha ryū - Vytvoření tvora vyšší úrovně, přesněji řečeno listnatého draka. Dlouhý 10 metrů a vysoký 3 metry, jeho celková váha se rovná pouhým 30 kilogramům. Díky své formě se také dokáže zmenšovat a při maximálním smrštění by se vešel i do krabičky od Bento.
Spoiler:
 
Kilimanjaro - Další létající tvor, tentokrát smíšenina nějakého pradávného tvora s hmyzem. Jedná se o 20 metrů dlouhý a 8 metrů vysoký kolos který létá pořádně vysoko a útočí na pozemní cíl pomocí paprsků které střílí z několika otvorů na jeho těle.
Spoiler:
 
Kryvō Rog - Pozemní tvor který vypadá jako smíšenina několika tvorů co žijí v močálu. Disponuje extrémně pevným krunýřem který jen tak něco neprorazí a na nepřítele útočí za pomocí několika chapadel.
Spoiler:
 
Chikyū ryū - Bez pochyby nejsilnější schopnost Akane. Jedná se o zemního draka který může na první pohled také připomínat dávného Tyranosaura Rexe. I přes jeho výšku která činí zhruba 15 metrů a délku asi 20 metrů je extrémně rychlí, mrštný, silný a neuvěřitelně odolný. Všechny tyto aspekty mají svojí cenu a tak Akane vyčerpá pouze přimět tohoto tvora k pohybu.
Spoiler:
 

Vzhled shikai formy
Stejný jako před uvolněním

Bankai
Akane svůj bankai nikdy před nikým nepoužila, v minulosti jí však ušlo jméno bankaie a také fakt, že má ke svému bankaii extrémní odpor.
Název
Owari (konec)

Techniky bankai formy
Neznámé

Vzhled bankai formy
Neznámé


Naposledy upravil VindStot dne Sun Apr 07, 2013 6:17 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Juicy

avatar

Počet příspěvků : 54
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13 Age : 21
Location : Heaven

Character sheet
Admin Level: Character & Point Master
Player level: Kapitánka 2. divize, velitelka Onmitsukidou, hlava klanu Shihouin, kapitánka 5 .divize, zástupkyně kapitána 9. divize, Primera Espada, 1. Fracción Tercia Espada, Fullbringer, Quincy, Togabito

PříspěvekPředmět: Re: Senri Akane [TAICHOU]   Mon May 06, 2013 1:48 pm

Moc pěkná postava, povedený příběh. Body i schopnosti v pořádku.
Ráda říkám POVOLENO.
ZAMYKÁM.


Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://juicieness.weebly.com
 
Senri Akane [TAICHOU]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance *PŘEDĚLÁVKA~* :: Postavy :: Shinigami-
Přejdi na: