Mirai no Chance - Bleach RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Kuchiki klanu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Jaden

Jaden


Počet příspěvků : 100
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 29. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 6. divize

Sídlo Kuchiki klanu Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Kuchiki klanu   Sídlo Kuchiki klanu EmptyThu Apr 04, 2013 7:34 pm

Sídlo Kuchiki klanu je součástí kasáren 6.divize. Nemá sem však přístup nikdo, kromě členů klanu. Vstup do sídla představuje elegantní brána, dnem a nocí střežená dvojicí strážných ve fialových úborech, typických pro stráž Kuchiki klanu. Ti vás dovnitř vpustí jen s dobrým důvodem nebo povolením od nějakého člena klanu.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet příspěvků : 79
Points : 149
Reputation : 1
Join date : 19. 03. 13

Sídlo Kuchiki klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Kuchiki klanu   Sídlo Kuchiki klanu EmptyTue Apr 09, 2013 4:55 pm

Před Benjirem se objevil pekelný motýl.
Všichni kapitáni nechť se ihned dostaví do kapitánské zasedací síně v první divizi. Je to rozkaz od velícího kapitána a kapitána první divize, Kitamura Ryuumeie.
Návrat nahoru Goto down
https://mirainochance.forumczech.com
Jaden

Jaden


Počet příspěvků : 100
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 29. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 6. divize

Sídlo Kuchiki klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Kuchiki klanu   Sídlo Kuchiki klanu EmptyTue Apr 09, 2013 9:47 pm

Benjiro Kuchiki – Kapitán 6. divize

Benjiro se sotva stihl odložit Omohane na bílý, látkový gauč a odebrat se do poměrně velké a velmi elegantně zařízené kuchyně, v bílé barvě, kde si chtěl postavit na čaj, když tu ho v jeho konání zarazil pekelný motýl a ohlásil mu, že je ho opět třeba.
Benjiro si tiše povzdechl a konvici i s vodou zase položil. Ani ohřát si ji nestihl.
Vrátil se tedy znovu do obývacího pokoje, upevnil si k pasu Omohane a zamířil si to znovu ven.
Návrat nahoru Goto down
Watanabe Ayaka

Watanabe Ayaka


Počet příspěvků : 65
Points : 90
Reputation : 1
Join date : 20. 03. 13 Age : 27
Location : Borovany

Character sheet
Admin Level: Same as JUICY
Player level: Kapitánka 5. divize

Sídlo Kuchiki klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Kuchiki klanu   Sídlo Kuchiki klanu EmptyWed Apr 10, 2013 4:29 am

Shihouin Yuuki

<<<Menší náměstíčko (6. divize) [PŘÍCHOD]


Zastoupila jsem mu dveře, když zrovna opouštěl svou ložnici. Zdravím, rty jsem zvlnila v úsměv a směle se opřela do bengary. Něco ti musím vrátit, ukázala jsem na haori šesté divize na mých zádech. Poté jsem nahodila nevinný výraz a sundala ho ze sebe. Měla jsem ho a sobě celou tu dobu. Na svém těle. Byla z toho cítit tvá vůně, ale myslím, že teď už to nasálo tu mou. Promiň, začala jsem dělat kroky dopředu a jen čekala kdy začne ustupovat a nechá se mnou zahnat do kouta. Vlastně to má i výhodu... Budeš mě pořád cítit u sebe. Ve dne... trochu jsem se zarazila. Dokonce i v noci... pozdvihla jsem provokativně obočí. Nakonec jsem se obrátila, přesně jako předtím, a začala si to štrádovat pryč. Takže na srazu kapitánů, Kuchiki Benjiro! naposled jsem mu věnovala pohled a hned na to použila Shunpo.

>>>Zasedací síň pro kapitány (1.divize) [ODCHOD]
Návrat nahoru Goto down
https://mirainochance.forumczech.com
Jaden

Jaden


Počet příspěvků : 100
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 29. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 6. divize

Sídlo Kuchiki klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Kuchiki klanu   Sídlo Kuchiki klanu EmptyFri Apr 12, 2013 12:39 am

Benjiro Kuchiki – Kapitán 6. divize

„Neměla jste namířeno do čajovny, Yuuki-san?“ zadíval se Benjiro nezaujatě na Yuuki, když se objevila ve dveřích.
Když se k němu začala přibližovat, ani se nehnul a nechal ji dojít až těšně k sobě. „Děkuji za vrácení mého haori, Yuuki-san, ale teď byste už měla jít. Jsme očekávání v kapitánské zasedací místnosti,“ řekl Benjiro, když si od Yuuki převzal zpátky své haori, načež ji sledoval mizet.
Ač považoval její chování za značně nemístné, přešel ho nakonec bez komentáře, přehodil si přes ramena své haori, do kterého si tentokrát oblékl i ruce, upevnil si za pas Omohane, a i on zmizel jako pára nad hrncem.

>> Zasedací síň pro kapitány
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Kuchiki klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Kuchiki klanu   Sídlo Kuchiki klanu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Kuchiki klanu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sídlo Shihouin klanu
» Benjiro Kuchiki [Kapitán 6. divize]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Soul Society :: Seireitei :: Kasárny Gotei 13 :: 6. divize-
Přejdi na: