Bleach RPG Forum

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Las Noches

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Admin
Admin

Počet příspěvků : 79

PříspěvekPředmět: Las Noches   Sun Apr 07, 2013 6:39 pm

Zde se nacházíte v Las Noches.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://mirainochance.forumczech.com
Adoncia Reina

Počet příspěvků : 20
Character sheet
Admin Level:
Player level: Primera Espada

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Mon Apr 22, 2013 3:04 pm

Adoncia Reina

Tiše jsem vysedávala v jedné z místností. Všichni se nejspíše někde potulovali, jelikož na blízku nebyla jediné reiatsu. To se ale ve vteřině změnilo a já hned věděla, komu to reiatsu patří. Rin? Ona je jedna z Arrancarů, která nemá v hlavě vymetýno a baví mě si s ní sem tam povídat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Saya

Character sheet
Admin Level:
Player level: Cuarta Espada

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Mon Apr 22, 2013 3:05 pm

Tsubaki Rin

Již mírně zoufale jsem procházela chodby Las Noches s cílem najít Reinu. Za celí den jsem jí ještě ani jednou neviděla a k mé smůle jsem nabyla stavěna na to abych prostě celou touto budovou prosvištěla za pár minut za pomocí sonída. Vážně... kdo potřebuje takto velké sídlo? Po určité době jsem si už i začala myslet, že jí snad Aizen někam poslal. To už jsem však konečně ucítila reiatsu které jsem celou dobu hledala. Trochu prudce jsem rozevřela dveře a konečně jsem jí uviděla. Jediná osoba které jsem tu věřila, vzhlížela k ní a vážila si jí nadevše. Přeji dobrý den Reina-sama. Nikde jsem vás nemohla najít... měla jste práci? řekla jsem trochu ustaraně. Přeci jen to byla primera a bylo neuctivé po ní chtít kde co.
Návrat nahoru Goto down
Adoncia Reina

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Mon Apr 22, 2013 3:06 pm

Adoncia Reina

Také přeji dobrý den, pousmála jsem se a gestem ruky jí pobídla aby si sedla na židli vedle mě. Stále mi to připadá divné... Slyšela jsem, že minulá jednička neměla nějakou zvláštní autoritu a rozhodně jí nikdo neoslovoval se zdvořilostním sufixem. Na druhou stranu jsem ale cítila nepopsatelný pocit štěstí, že čtyřka ke mně z neznámého důvodu vzhlíží. Trochu jsem se položila do své úvahy a chvíli nevnímala. Rinina otázka mne ale hned probrala. Ne... Ačkoliv se zdá, že toho na mě dost připadá... není tomu tak. Tohle sídlo je opravdu obrovské a jeden by si myslel, že člověk stojí od rána na nohou... ale ve skutečnosti tu jen tak sedíme a čekáme, nevědíc, na co...
Návrat nahoru Goto down
Saya

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Mon Apr 22, 2013 3:07 pm

Tsubaki Rin

Na pobídnutí jsem se mileráda posadila. Reina-sama se z nějakého důvodu dnes zdála poměrně zamyšlená, ale i tak dokázala odpovědět na mojí otázku na což jsem pokývla. Pokud na vašich ramenou cokoli spočine, prosím neostýchejte se povědět my. Chci vám být co nejvíce nápomocna Reina-sama... Nakonec i ona argumentovala o tom jak stupidně velké toto celé místo je. Pokud není jeden dobrý ve sledování reiatsu ostatních tak se tu může tak snadno cítit velice osamocen. Pokud nemáte štěstí tak prostě na nikoho nenarazíte i když procházíte chodby celí den. Proto my také tak dlouho trvalo najít Reinu. Tohle místo je až strašidelně tiché... pokud se tu náhodou cítíte sama... bylo by my ctí dělat vám společnost. řekla jsem již trochu nervózně a nejspíše jsem se i trochu začervenala.
Návrat nahoru Goto down
Adoncia Reina

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Mon Apr 22, 2013 3:07 pm

Adoncia Reina

Vlastně se ti musím přiznat, že nevím, jak vypadá taková samota nebo dokonce, co to znamená "mít spoustu práce". Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela a sama to nedokážu posoudit. Kdybych každé espadě vtloukala do hlavy, co vše musím dělat a kolik mám starostí, cítila bych se, jako kdybych si stěžovala. Mezi touhle společností se necítím ani na to, abych tvrdila, že jsem osamělá. Mohli by si myslet, že jsem na povrch vypustila své slabé stránky... Takže, moc ti děkuji, že mi chceš pomoct a chceš toho pro mě tolik udělat. Ale já nevím, o co přesně požádat, ani co přesně chci. Znovu jsem se usmála. Doufala jsem, že nějak pobere tuhle nesmyslnou řeč. Sama jsem nevěřila svým očím, že jsem něco řekla dřív, než jsem si to vůbec promyslela.
Návrat nahoru Goto down
Saya

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Mon Apr 22, 2013 3:08 pm

Tsubaki Rin

Pozorně a pečlivě jsem naslouchala každému slovu co Reina-sama řekla. Nakonec jsem nevěděla co přesně bych odpověděla... věděla jsem však, že někdo kdo nedokáže říct jestli je osamělí... osamělí zcela určitě bude. A to tak dlouho, že nepozná jak je vše jiné když strávíš čas s osobou sobě blízkou. Bohužel jsem nejspíše takovou roli pro ní ještě nejspíše nehrála. V tom případě... tak nějak bezmyšlenkovitě jsem jí popadla za ruky a spojila její dlaň se svojí tak, že jsem propletla své prsty mezi jejími. Je tu nějaký rozdíl... mezi tím jak jste se cítila před několika minutami a jak se cítíte teď?
Tohle vše jsem nejspíše neměla dělat, ale měla jsem nutkání pokusit se jí ukázat, že není dobré být osamělí i když si to sama kompletně neuvědomovala.
Návrat nahoru Goto down
Adoncia Reina

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Mon Apr 22, 2013 3:10 pm

Adoncia Reina

Pozorovala jsem, co právě Rin udělala. Moc jsem nechápala ten význam, ale určitě v tom byl nějaký smysl. Asi ale uhodila hřebíček na hlavičku. Hned, jak mi stiskla dlaně, cítila jsem teplo. A takový zvláštní pocit, jako kdyby se o mně někdo staral. Jako kdyby na mě někomu záleželo. Popravdě. Tenhle pocit jsem naposledy zažila, když mě Aizen-sama vysvobodil z mého utrpení. Po nějaké době si mě už ale moc nevšímal, stejně jako ostatních. Proč? Tohle mě celou dobu trápí a zdá se, že mě to hned nepustí. Byla jsem zticha a nevydala ani hlásku. Rty mi ztuhly a v místnosti nastalo ticho. Jediné, co jsem vnímala, byl její tep, jelikož mé ruce svírala dost pevně.
Návrat nahoru Goto down
Saya

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Mon Apr 22, 2013 3:11 pm

Tsubaki Rin

I beze slov jsem věděla na co zhruba Reina-sama myslí s tím jak se tvářila. A to mě dělalo šťastnou. Tohle možná byl i můj nejšťastnější moment vůbec, protože se konec konců hollow až tak neradují. Chtěla jsem v tomto hloupém a tmavém světě nějaké světlo. A tím byla Reina-sama. Já... Reina-sama... udělám pro vás cokoliv! To poslední jsem prakticky vykřikla a opravdu jsem se při tom červenala. Z nějakého důvodu to pro mě bylo asi tak trapné jako vyznat někomu lásku. Po té co my tohle prohnalo hlavou jsem začala mít mírně divné myšlenky a zrudla jsem kompletně. Na co to proboha myslím?! Jak bych vůbec mohla vyznat l..l..lásku... Reina-sama... ghyááá~ Tak nějak jsem na moment asi napůl omdlela, ale snažila jsem se dávat pozornost Reině.
Návrat nahoru Goto down
Adoncia Reina

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Mon Apr 22, 2013 3:12 pm

Adoncia Reina

Zdálo se, že je trochu rozrušená. Chvíli jsem ji pozorovala. Nevěděla jsem, co dělat. Nakonec jsem se ale rozhodla. Nikdo by ode mě asi nečekal takovou reakci. Objala jsem ji a usmála se. Tak to ti moc děkuju. Zamyslela jsem se. A víš co? Já tu na oplátku můžu být pro tebe...
Návrat nahoru Goto down
Saya

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Mon Apr 22, 2013 3:12 pm

Tsubaki Rin

Vzhledem k aktuálním myšlenkám v mé hlavě bylo objetí od Reiny poměrně velký šok. Vlastně by to byl šok i kdybych měla kompletně klidnou mysl. Každá konverzace s ní pro mě byl nezapomenutelný zážitek a tohle... ani jsem nevěděla co říct tak jsem jí také objala. Tohoto potěšení snad ani nejsem hodna...
Návrat nahoru Goto down
Adoncia Reina

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Mon Apr 22, 2013 3:13 pm

Adoncia Reina

Ještě nějakou chvíli jsem jí objímala. Poté jsem ale ucítila mě známé reiatsu a odtáhla se. Nebylo by dobré, kdyby nás tu takhle viděl. Ačkoliv to byl pouhý projev náklonnosti. Vstala jsem a napřímila, aby ze mě opět vyzařovala taková aura jako vždy. Na to jsem si pravou ruku přiložila na srdce a decentně se uklonila. Vítejte, Aizen-sama. Je tu něco, co bych měla udělat?
Návrat nahoru Goto down
Saya

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Mon Apr 22, 2013 3:14 pm

Tsubaki Rin

Vše se rozplynulo, když se přiblížil on. Reina se ode mě odtrhla a udělala možná až přehnané vítací gusto. Já jsem naopak jen založila ruky a podívala se na osobu, která vstoupila do místnosti. Zase on... a zrovna teď! Raději jsem však alespoň trochu poklonila hlavou jako náznak uvítání. Svůj postoj jsem však nezměnila a rovněž jsem nic neříkala. Neměla jsem moc ráda, když tento falešný vůdce stál tak blízko mě.
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Počet příspěvků : 63

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Mon Apr 22, 2013 6:08 pm

Aizen Sousuke

Přišel jsem do jedné z menších místností. Už z zpovzdálí jsem cítil reiatsu první i čtvrté Espady. Perfektní... Narazil jsem na dvě asi nejzodpovědnější členky mé nejsilnější desetice. Lehce jsem pozdvihl hlavu a potichu si povzdechl. Poté jsem se podíval na první Espadu. Mohla bys jít informovat těch dalších osm, aby se sem dostavili? Mám pro vás důležitou zprávu, oznámil jsem a pak mi pohled padl na čtvrtou Espadu. Můžeš jít s ní, pokud nemáš nic zvláštního na práci.
Návrat nahoru Goto down
Adoncia Reina

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Mon May 06, 2013 5:42 pm

Adoncia Reina

Rozumím, Aizen-sama poklonila jsem se stejně jako za jeho příchodu. Otočila jsem se k odchodu. Klidně tu počkej, Rin. Budu brzy zpátky, ujistila jsem jí a rozešla se směrem do chodby. Důležitá zpráva... Zdá se, že se něco bude brzy dít... Každopádně to tak nejspíš má být... Jsme tu od toho, abychom stáli po boku Aizena-sama... Každá Espada nejspíš byla ve svém pokoji a přemýšlela nad různými věcmi, ale ne nad nějakým úkolem, který bychom museli splnit. Ano. Máme za úkol jít bojovat. Za spravedlnost.
Návrat nahoru Goto down
Saya

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Sun May 26, 2013 8:18 pm

Tsubaki Rin

K mému štěstí, celé tohle hloupé setkání netrvalo téměř ani minutu. Náš všemocný falešný král oznámil Reině, že má sehnat zbylé espády což mě uvnitř velice naštvalo. Naštěstí jsem byla velice dobrá ve skrývání emocí jinak bych většinou těchto situací snad ani nepřežila. Neuvěřitelné... dávat první 1. espádě takové ubohé rozkazy. Kdyby tím pověřil mne tak bych to pochopila, ale... to má být z Reiny teď nějaký poslíček?! Na konec jeho řeči jsem se opět na známku respektu poklonila a otočila jsem se hned za Reinou. Dovolte my doprovázet vás Reina-sama. Tohle rozhodnutí bylo jasné od momentu co řekl, že mohu jít... vůbec jsem nechtěla v této místnosti zůstat i když se sem budu brzy stejně vracet se zbytkem espád...
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Sat Jun 01, 2013 9:39 pm

Aizen Sousuke

Sledoval jsem jak odchazejí a musel se pousmát. Tsubaki Rin sice mohla být velice dobrá herečka, nicméně nebylo těžké odhadnout že mě neměla příliš v lásce. Ne že by její pocity byly nějak důležité. Pokud se hodlá držet nové primery jako doposud, její loayalitu není třeba zpochybňovat. Navíc se jejich vzájemný vztah jeví čím dál zajímavější.
Mohlo by být celkem zábavné pozorovat jak se bude vyvíjet dál. Problesklo mi hlavou. Ačkoli na druhou stranu, Uvědomil jsem si vzápětí. Konflikt s někým jako je ona by se také mohl ukázat jako příjemné zpestření... Argh!
Tok mých myšlenek přerušil náhlý příval bolesti. Spíše z automatické reakce než jakéhokoli úmyslu mi ruka vystřelila k hrudi, prsty přes bílou látku seřely místo kde se kdysi zaklínil úlomek Shinsou.
Gin...
Samozřejmě střípek už dávno zmizel, stejně jako zanpakuto i jeho majitel, ačkoli vzpomínka na bolest, která doprovázela zranění smrtelné pro kohokoli jiného byla stále velice živá. A společně s ní přišel i tlak okolního reiatsu, které jakoby na mě najednou doléhalo jako kamenná lavina.
Stejný pocit jsem měl když jsem se poprvé ocitl na svobodě. Být zavřený mezi stěnami ze seki seki, který naprosto izoluje od vnějšího reiatsu mi rozhodně neprospělo. Hlavně proto, že když jsem se konečně ocitl mimo zdi toho pekelného vězení, samotná obvyklá hladina reiatsu obyvatel Seireitei mě na několik okamžiků naprosto paralyzovala.
Opíraje se o stěnu, která byla to jediné co mě drželo v tuto chvíli na nohou, cítil jsem že se mým plicím nedostává vzduch. Bolest se však naštěstí po chvíli začala pozvolna vytrácet a mé dýchaní se rověž postupně zklidňovalo. Neměl jsem ponětí čím je to všechno způsobeno a jak dlouho ještě budu muset podobné záchvaty snášet a to mě zároveň znervózňovalo a rozčilovalo víc než jsem byl ochotný přiznat.
Nicméně před všemi ostatními bylo nutné zachovat si tvář. Kdyby zjistili jak to se mnou doopravdy je, věci by se mohly nepříjemně zkomplikovat. Obzvláště...
Konečně schopen se opět narovnat, vzal jsem do ruky svůj meč. Dárek na rozloučenou, který jsem si odnesl ze Soul Society - Asauchi. Chvíli jsem na něj jen zíral, než jsem se rozhodl to zkusit znovu.
Kyouka Suigetsu... promluvil jsem v duchu, ačkoli jsem věděl že je to zbytečné. Proto jsem nebyl překvapený, když jsem ani tentokrát nedostal žádnou odpověď.
Zamračil jsem se a zasunul asauchi zase zpátky za pas. Než se Kyouka vrátí, poradím si s tím co mám.
Hougyoku bude více než postačující na zkrocení případných rebelií.
S touto myšlenkou jsem se otočil na podpatku a zamířil do hlavního přijímacího sálu. Podle jednotlivých hladin reiatsu se Espada shromažďovali právě tam. Bylo na čase začít.
Návrat nahoru Goto down
Tsukino Yoshiko

Počet příspěvků : 17

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Thu Jul 11, 2013 6:15 pm

Tsukino Yoshiko

Aizen-chamaa! Aizen-chamaa! ozívalo se místnostmi Las Noches vysokým dětským hláskem. Yoshiko se právě vrátila z pozorovaní Seireitei a potřebovala s velitelem nutně mluvit.
Problém, problééém! Děvče běželo a nakonec klopítlo. Neupadlo však na zem. Místo toho to nabrala rovnou do velitelových zad.
Yoshiko se omlouvá! vypískla a mávala přitom kolem sebe rukama. Yoshiko vám nese zprávy. Tři kapitáni a jejich zástupci se vydali prozkoumat to divné reishi, o kterém Aizen-chama mluvil, vyhrkla.
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Thu Jul 11, 2013 6:49 pm

Aizen Sousuke

Nestačil jsem ani zajít za roh když přes okraj mých smyslů probleskla náhlá vlna povědomého reiatsu. V Las Noches se objevil nový návštěvník.
A přesně dle očekávání sotva několik okamžiků na to se chodbami rozezněl vysoký hlásek dost silný na to aby probudil i mrtvého a něco se zachytilo o mou haori.
S úsměvem, který mi po těch letech už byl stejně přirozený jako dýchání jsem se otočil. Yoshiko vypadala trochu uříceně, ale jinak byla stejně jako vždycky. Při pohledu na ni jsem si bezděky vzpomněl na Hinamori... a Ayaku.
Že jim to ale trvalo, pomyslel jsem si zatímto jsem se sklonil a pohladil Yoshiko po vlasech. Ačkoli jejich vyštřování komplikovalo mé plány, nebylo to nic s čím bych nepočítal.
Nic se neděje, Yoshiko-kun. Hlavně se uklidni a pověz mi všechno co víš. Řekl jsem mírným, téměř rodičovským hlasem a podřepl k ní.
Espada budou muset chvíli počkat.

Naposledy upravil Aizen Sousuke dne Fri Jul 12, 2013 2:02 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tsukino Yoshiko

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Thu Jul 11, 2013 8:25 pm

Tsukino Yoshiko

Velitel se na dívku otočil a usmíval se. To dívku zahřálo u srdce. Trochu se začervenala, když ji pohladil a přidřepl si. Dobře! vyhrkla.
K záznamům v knihovně se Yoshiko nedostala, takže si musela povídat. Ale i tak něco zjistila! Takže to vezme popořadě!
Nadechla se a pokračovala. Jméno kapitánky 3. divize je Taniyama Marika. Jednou si Yoshiko povídala s jedním členem téhle jednotky a dozvěděla se tohle! Je prý hodná a nezanedbává členy divize. Nikdo by se ale od ní nikdy nenechal léčit. A je prý hodně dobrá v zanjutsu! Další je zástupce kapitánky 3. divize Itou Masahiro! Ten prý rád spí a je to takový trochu workoholik. Yoshiko ho párkrát potkala a nebyl o moc vyšší než ona. A někdo říkal, že je rychlejší, než jeho kapitánka! Další... kapitánka 4. divize Senri Akane! O té se Yoshiko moc nedozvěděla, protože prý nechodí mezi lidi a ráda se zavírá doma... hm... Kapitán 9. divize Namikaze Shisui! Yoshiko si povídala s jeho zástupkyní a ta jen a jen nadávala! Prý se pořád opíjí a je to ú... úcha... jo tento! Úchyl! Ale prý to umí dobře s mečem a dokonce by mohl i léčit! Nakonec... Wakatsuki Airi! Zástupkyně kapitána 9. divize! Je to strašný pockožrout! Co si povídala s Yoshiko, snědla tři balení! A její zanpakutou ovládá vodu!
Zamyslela se. Yoshiko ví, že toho moc není, ale Aizen-chama je chytrý a šikovný!! Ne? Ne?
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Jul 12, 2013 5:47 pm

Aizen Sousuke

Většinu jmen, které Yoshiko zmínila jsem znal. Ať už z řad žáků Akademie nebo řádových Shinigami či nižších důstojníků za mého působení jako kapitána páté divize. Od nich se nebylo čeho obávat. Kapitán deváté divize byl výjimkou, ale podle popisu má zřejmě svých starostí dost. Buď to anebo se nám na scéně objevil druhý Kyouraku. To by bylo nemilé, ačkoli pořád lepší alternativa než jeho předchůdce. Cokoli byla lepší alternativa než mít na krku další stvoření jako Kaname Tousen. Ačkoli se s ním díky jeho posedlosti dalo dobře manipulovat, nakonec se ukázal stejně jako přítěž která dalece přesahovala svůj užitek.
"To je sice pravda," přikývl jsem s lehkým pobavením. "Ale bez tvé pomoci bych to nedokázal, Yoshiko-kun. Proto teď musíš dobře poslouchat." Podíval jsem se jí zpříma do očí. "Potřebuji abys zjistila výsledky jejich pátrání. Pravděpodobně cokoli najdou ihned doručí nejspíše do dvanácté divize. Dostaň se tam a zjisti co se dá. Uděláš to pro mě, že?"
Věnoval jsem jí svůj nejpřesvědšivější úsměv, moje dlaň opět spočinula na vršku její malé hlavičky.
Návrat nahoru Goto down
Tsukino Yoshiko

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Jul 12, 2013 7:19 pm

Tsukino Yoshiko

Yoshiko pozorně naslouchala velitelovým slovům a nakonec kývla. Rozkaz, Aizen-chama!Samozřejmě, že to pro vás Yoshiko udělá! vypískla a zase se začervenala.
Měla ho opravdu ráda. Sice netušila, jestli on to bere podobně, ale to pro ni nebylo tak nějak důležité. Je užitečná člověku, kterému užitečná být chce. To jediné jí stačilo.
Už už se otočila k odchodu a rozběhla se. Místo toho se zastavila a znovu pohlédla na velitele. Yoshiko-chan... hlesla. Yoshiko by chtěla, abyste jí říkal Yoshiko-chan... Prosím...
Po té utekla a následně z Las Noches zmizelo i její reiatsu.
Návrat nahoru Goto down
Adoncia Reina

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Sat Jul 13, 2013 12:19 pm

Adoncia Reina

Jistě, věnovala jsem jí letmý úsměv a pokračovala dál.
Najednou jsem ale vycítila divné reiryoku. Bleskurychle jsem se otočila a těkala očima po rozlehlé místnosti. Shini...gami...?!
Chytla jsem rukojeť katany a chtěla se rozeběhnout směrem, odkud jsem jsem tu osobu cítila. Nenechám tě se k němu přiblížit. V moment, kdy však předstoupila před Aizena-sama a on na to nijak překvapeně nereagoval, jsem se zastavila. C-cože?
Co tu dělá?! zuřila jsem uvnitř. Doslova mě vytáčelo s jakým klidem u ní klečí a chová se k ní jako by pro něj něco znamenala. Jedna moje stránka mi říkala, že je absurdní žárlit na malé dítě, ta druhá však byla vzteky bez sebe.
Když zase zmizela, rozešla jsem se k veliteli. Aizen-sama... Kdo je to?

Naposledy upravil Adoncia Reina dne Sat Jul 13, 2013 1:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Sat Jul 13, 2013 12:49 pm

Aizen Sousuke

Vstal jsem a s úsměvem přeměřil svou Espadu pohledem. Mělo mě napadnout, že příchod Yoshiko nezůstane nepovšimnut.
"Nikdo, kvůli komu bychom se měli znepokojovat." odpověděl jsem a nemohl jinak než se bavit jejím výrazem. Pozdvihl jsem obočí. "Snad na ni nežárlíš?"
Návrat nahoru Goto down
Adoncia Reina

Character sheet
Admin Level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Sat Jul 13, 2013 3:36 pm

Adoncia Reina

Prvních pár slov jsem přešla a nepokoušela se dál ptát. Jeho otázka mě ale vyvedla z míry. S trochu překvapeným výrazem ve tváři jsem se mu podívala do očí.
Spoiler:

Na chvíli jsem tam jen tak stála a pozorovala ho. Bylo tak moc poznat, jak se cítím? podivila jsem se, nevědíce, jak odvětit. Zachycená jeho pohledem jsem netušila vlastně nic. Byla jsem fascinovaná tím, jak se díval. Ačkoliv jsem ho takhle zblízka viděla nesčetněkrát, tentokrát jsem se třásla. Strachy? Ne. Zmatená a rozrušená.
Vyloučeno, snažila jsem se objasnit situaci a otočila se k odchodu. Půjdu dělat svou práci, rozešla jsem se, tentokrát bez uklonění a jakýchkoli formalit.
Proč...? Choval se k ní tak mile a hezky. Skoro jako by to byl úplně jiný Aizen-sama, než znám... Myslela jsem si, že si mě váží ze všech nejvíce, když plním své povinnosti. Ale... je tu někdo jiný? Malá holka a ještě ke všemu... Shinigami? Je silnější, než já? Je pro něj užitečnější? Proč ona může jít, pozorovat a přinášet mu užitečné informace... mezitím co já tu chodím po velkém paláci a naháním hloupé ničemné Hollow, aby se uráčili udělat to, co mají...? Proč...? dívala jsem se do země a kousla se do rtu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   

Návrat nahoru Goto down

Las Noches
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Hueco Mundo-
Přejdi na: