Bleach RPG Forum

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Las Noches

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Tsukino Yoshiko

Počet příspěvků : 17

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Wed Jul 31, 2013 11:32 am

Tsukino Yoshiko

Dobře! kývla dívka a zavěsila. Znovu se rozhlédla a nakonec se rozběhla na svoje tajné místo. Tam se schovala mezi stromy a natáhla před sebe pravou ruku. Acchan, můžeš ven... půjdeme?
Z jejího rukávu vylezla malá ještěrka s hollow maskou, seskočila na zem a otevřela Gargantu tak malinkou, že jí nikdo ve větší dálce nemohl cítit.
...

Aizen-chamaaa!! křičela, jak probíhala chodbami Las Noches. Neměla problém hodného pána najít, stačilo jí sledovat jeho reiatsu. Zastavila se přede dveřmi, zaklepala a vešla. Dobrý den!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Aizen Sousuke

Počet příspěvků : 63

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Wed Jul 31, 2013 11:49 am

Aizen Sousuke

Reiatsu Yoshiko se rozeznělo Las Noches dlouho předtím, než se objevila u mých dveří. Měl jsem dostatek času najít, co jsem potřeboval. Ačkoli jsem stále posiťoval jistou únavu, můj zdravotní stav se rapidně zlepšil tak, že to vypadalo jako by se mnou nikdy nic nebylo.
"Jsem rád, žes přišla tak rychle, Yoshiko-chan." usmál jsem se na ni ze svého křesla. "Je mi líto, že jsem tě sem vytáhl tak najednou. Veřím, že ti to nezpůsobilo žádné potíže?" ale aniž bych čekal odpověď pokynul jsem jí aby šla blíž a naklonil se.
"Dárek pro tebe." řekl jsem a nasadil jí na ruku tenký, stříbrný náramek. "Vytvoří kolem tebe bariéru, která tě kompletně ukryje před zraky ostatních a zároveň ti umožní procházet skrz objekty. To by mělo bohatě stačit na cokoli, co by na tebe mohlo ve dvanácté divizi čekat."
Návrat nahoru Goto down
Tsukino Yoshiko

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Wed Jul 31, 2013 11:53 am

Tsukino Yoshiko

Nestihla odpovědět, ale to jí nevadilo. Přicupitala až k Aizenovi a nadšeně se usmála. Jůů! Vy jste hodný!! vypískla a začervenala se.
Pak nasadila dětsky vážný výraz a hyperaktivně pozvedla pěstičku. Yosh! Yoshiko jde na věc!! Zase se otočila a vyběhla.
U dveří se ještě zastavila a obrátila se na Aizena. Už je vašemu kamarádovi líp?
Tohle jí vrtalo hlavou po cestě sem.
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Wed Jul 31, 2013 12:17 pm

Aizen Sousuke

Až moc, pomyslel jsem si. Navenek jsem ale jen přikývl. "Bude v pořádku, nedělej si starosti."
Spoiler:

"Kiotsukete ne, Yoshiko-chan."

Naposledy upravil Aizen Sousuke dne Wed Jul 31, 2013 12:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tsukino Yoshiko

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Wed Jul 31, 2013 12:20 pm

Tsukino Yoshiko

Dobře! Yoshiko mu určitě jeho zanpakutou přinese. Shinigami bez své zanpakutou musí být hodně smutný! pískla a zamyslela se.
Zatím nashle! Itterasshai!
Z rukávu jí vylezla ještěrka, otevřela se Garganta a dívka zmizela.

Centrální laboratoř 12. divize>>

Naposledy upravil Tsukino Yoshiko dne Wed Jul 31, 2013 2:58 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Wed Jul 31, 2013 12:33 pm

Aizen Sousuke

Jako když slunce zastíní mrak, výraz mé tváře se změnil v okamžiku, kdy se za Yoshiko zmizela v Garganta, která se za ní zase zavřela. Jestě chvíli jsem to místo pozoroval, než jsem se opět pohodlně usadil v křesle.
Spoiler:

"O tom nepochybuji."
Návrat nahoru Goto down
Tsukino Yoshiko

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Wed Jul 31, 2013 2:29 pm

Tsukino Yoshiko

Celá udýchaná se objevila v Las Noches a zase se rozběhla za Aizenem-chama.
Aizen-chama!!! Yoshiko ho mááá!!
Vlítla přímo do pokoje a zastavila se až před ním. Tady je! zazubila se. Ale je v ňom mrňavá dírečka, řekla nechápavě.
Doufala, že ho cestou neponičila ona. Gomen, jestli ho Yoshiko rozbila... nechtěla... nenene...
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Wed Jul 31, 2013 3:07 pm

Aizen Sousuke

Uběhly sotva dvě, tři hodiny a už se Yoshiko vrátila zpět. A sebou pyšně nesla svůj úlovek.
Dírečka...? Srdce se mi rozbušilo při pohledu na tu krátkou čepel. Velice dobře jsem si ji pamatoval. Stejně jako jsem si pamatoval ten pocit, když projela mým tělem.
Odolal jsem však pokušení spěšně Shinsou tasit a podívat se sám. Na to bude ještě čas.
"To je v pořádku, není to tvá vina. Arigatou, Yoshiko-chan." usmál jsem se přívětivě a pohladil ji po vlasech. "Yoku dekita."
Návrat nahoru Goto down
Tsukino Yoshiko

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Wed Jul 31, 2013 3:11 pm

Tsukino Yoshiko

Dobře, pípla a zase se začervenala, jak jí pohladil. Arigatou yo! Yoshiko ganbatta!
Když bude Aizen-chama potřebovat, zase zavolejte! řekla a zmizela za dveřmi.
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Wed Jul 31, 2013 3:43 pm

Aizen Sousuke

Jakmile zmizela, můj pohled se znovu zatemnil. Jemně, opatrně jakobych se dotýkal něčeho, co má svou vlastní vůli jsem pozvolna tasil Shinsou. Ocelová čepel Ginova wakizashi se zaleskla ve stříbrném světlě srpku měsíce za mými zády.  Pohladil jsem ji téměř něžně a bříšky prstů spočinul v místě, kde se nacházel sotva postřehnutelný zoubek.
Tak přece... prohnalo se mi myslí.
Vratil jsem Shinsou zpět a promnul si kořen nosu. Začínal jsem cítit něco jako počínající bolest hlavy. Společně s ní se ale přihlásila o pozornost ještě jedna naléhavá záležitost.
Můj žaludek hlasitě zabručel a já si uvědomil, že jsem vlastně od včerejšího rána nic nejedl. Neměl jsem na to čas se vším, co se kolem dělo.
Vstal jsem a pečlivě Shinsou ukryl, než jsem vykročil ke dveřím svých komnat. Nebylo divu že jsem se cítil tak mizerně. S plný žaludkem budou věci hned vypadat jinak. A samozřejmě se šálkem čaje.
Návrat nahoru Goto down
Tsukino Yoshiko

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Wed Jul 31, 2013 7:12 pm

Tsukino Yoshiko

Vyběhla ven a namířila si to přímo do kuchyně. Vytáhla tác a talířek, na něj položila několik rýžových koulí, které ráno koupila, hrníček a konvičku. Našla nejoblíbenější čaj Aizena-chama a dvě odměrky z něj zalila do konvičky. Nakonec popadla tácek se vším připraveným a vešla do jídelny. Ucítila známe reiatsu a zazubila se. Aizen-chama! Ocha dechu~!
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Wed Jul 31, 2013 8:05 pm

Aizen Sousuke

Jídelna byla prázdná, jako ostatně většina Las Noches posledních několik měsíců. Nebo jsem si to alespoň myslel. Ukázalo se, že ne tak docela.
Při pohledu na Yoshiko jsem překvapeně zamrkal. Sice jsem vnímal její reiatsu stále ještě v Las Noches, ale přesto mě překvapilo zjištění, že zde zůstávala kvůli mě. Jakoby mi četla myšlenky ještě předtím, než se mi vůbec zformovaly v hlavě.
Byla to jedna ze vláštních věcí, které uměla a která mě fascinovala. Úhledně vše naservírovala a nakonec s nedočkavostí přešlapovala na místě a pozorně mě sledovala, zatímco jsem se posadil a vzal do ruky hrníček. Čaj voněl nádherně, Yoshiko skutečně věděla jak mě potěšit.
Spoiler:

"Umaio." usmál jsem se na ni vlídně a ukousl také kousek onigiri. Uvnitř byla naplň ze sušených bonito lupínků, mé nejoblíběnější.
Nebyl jsem si vědom toho, že bych jí něco takového někdy říkal. Zajímalo mě jak se to dozvěděla.
Návrat nahoru Goto down
Tsukino Yoshiko

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Thu Aug 01, 2013 6:12 am

Tsukino Yoshiko

Spoiler:

Arigatou! Yoshiko ureshii~! řekla nadšeně a sledovala jak mu chutná.
Pak se jí obličejem mihl zamyšlený výraz. Aizen-chama? To jsme tu v Las Noches jen tři, nebo je tu ještě někdo jiný? zkoumala.
Co... kdybychom si dávali jídla spolu? To by byla zábava, ne? chtěla vědět.
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Thu Aug 01, 2013 6:35 am

Aizen Sousuke

Při té představě jsem se musel pousmát. Obzvláště když jsem si vzpomněla na to, jak se Gin vyjádřil o svém netknutém čaji.
"Je mi líto, Yoshiko-chan ale prozatím to nepůjde." řekl jsem a vzal do ruky další onigiri. "Ačkoli to vypadá, že Las Noches je prázdné, není tomu tak. A rovněž se obávám, že Gin se ještě necítí dostatečně dobře na to aby se vystavoval takovému množství silného reiatsu."
Nakolnil jsem se blíž a s úsměvem si podepřel hlavu loktem opřeným o stůl v gestu spikleneckého tajemství. "Zdá se, že to tu se mnou pro nějakou dobu budeš ještě muset vydržet sama."
Návrat nahoru Goto down
Tsukino Yoshiko

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Thu Aug 01, 2013 4:00 pm

Tsukino Yoshiko

Aha, pípla. Yoshiko se těší, až všechny pozná! A taky doufá, že bude Ginovi-shan líp!
Pak zamrkala. Yoshiko to nevadí! Takže... co bych měla udělat teď? poskočila hyperaktivně, ale pak se zarazila, dlouze zívla a zakručelo jí v břiše.

_____
Aizen-tachou, hladoví vám dítě. ^___^ :D
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Thu Aug 01, 2013 4:52 pm

Aizen Sousuke

Spoiler:

Byl to roztomilý zvuk, který jsem neočekával. Pobavilo mě to, obzvláště, když jí následně zčervenaly tváře studem. Neuvěřitelně se podobala v takových chvílích Hinamori. Při tom pohledu jsem pocítil směsici nostalgie a nechuti, která se však navenek nijak neprojevila.
Spíše naopak, opět se ve mě probudila ta má část, která tak dlouho byla tou jedinou, kterou v Soul Society znali.
Spoiler:

"Navrhuji začít tím, že se posadíš a najíš se také." odvětil jsem a přisunul tác s onigiri směrem k ní.
Návrat nahoru Goto down
Tsukino Yoshiko

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Thu Aug 01, 2013 8:02 pm

Tsukino Yoshiko

Jejda, hlesla a začervenala se. Při tom pohlédla na Aizena-chama.
D-dobře, kývla, přicupkala k židli a vyskočila na ní. Itadakimachu~! Popadla jedno onigiri a s vervou se do něj pustila. Mham, ho he Yohiko koupila hohý! zahlásila s plnou pusou a pokračovala.
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Thu Aug 01, 2013 9:17 pm

Aizen Sousuke

Pro jednou to byla příjemná změna zase si připomenout jaké to tehdy bylo. Byla sice pravda že ten Aizen Sousuke, kterého v Soul Society znali nikdy neexistoval jako osoba, nicméně jeho pozůstatky ve mě stále byly velice živé. Připomínaly mi jaká to byla legrace si s Shinigami hrát na schovávanou a pozorovat jejich reakce. Opatrně manipulovat se situacemi a lidmi tak, aby přesně splňovali své role a přizpůsobovat se změnám.
Bylo to zvláštní ale během té doby jsem si nepřipadal až natolik... osamocený. Věděl jsem, co mám udělat a šel jsem za tím stále se stejně pevnou vůlí, ale díky lidem kolem sebe jsem vnímal svůj osud jinak, než kdybych tou cestou procházel sám.
Stejně jako teď.
"S plnou pusou se nemluví, Yoshiko-chan." napomenul jsem ji s úsměvem, nicméně autorita mého hlasu byla jasně znát.
Návrat nahoru Goto down
Tsukino Yoshiko

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Fri Aug 02, 2013 5:04 am

Tsukino Yoshiko

Zdálo se, že napomenutí vyznělo tak nějak do brázdna. Yoshiko ležela hlavou opřená od desku stolu a spala. Čas od času něco zamrmlala a usmála se. Onigiri sice měla ještě v ruce, ale ta se válela vedle její hlavy.

___
Aizen-chama babysitter! xD
Návrat nahoru Goto down
Aizen Sousuke

Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Sat Aug 03, 2013 7:09 am

Aizen Sousuke

... Proč mají lidé tendenci v mé přítomnosti usínat? Pomyslel jsem si s mírně svraštěným obočím. Připomnělo mi to dny kdy jsem přednášel na akademii. Alespoň třetina ze studentů už v prvních deseti minutách tvrdě spala.
Ačkoli co jsem slýchával, byli to ti stále ti samí, kteří usínali při jakýchkoli hodinách. Například Abarai Renji.
S povzdechem jsem vstal a obešel stůl. Opatrně jsem Yoshiko vydoloval onigiri z ruky tak, abych ji neprobudil. Něco zamumlala a zachvěla se, ale spala dál.
Rozhodl jsem se přes ni přeodit svou haori, na což reagovala tím, že se do ní celá zachumlala. Vzal jsem ji do náruče a s pomocí shunpo odnesl do nejbližšího pokoje, kde jsem ji opatrně uložil na měkký gauč a potichu se zase vytratil.
Nikdy jsem si neuvědomil jak je v Las Noches chladno.
Návrat nahoru Goto down
Ichimaru Gin

Počet příspěvků : 13

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Thu Aug 08, 2013 7:04 am

Ichimaru Gin

Matsumoto Rangiku tam nebude aby tě vzala zpět. Tahle věta mi duněla v hlavě snad nejvíc.
Zamračil jsem se. Co se v Soul Society děje? Posadil jsem se a pohledem zabloudil ke dveřím. Když tu teď nebyl Aizen, daleko lépe se mi dýchalo. Jak na tom byly chodby?
Pomalu jsem se přesunul ke dveřím a otevřel jsem. Vyvalil se na mě tlak ostatních částí Las Noches, ale k mému překvapení nebyl tak velký. Postupoval jsem dál chodbou a uvědomil si, že jsem si trochu zapřeháněl. V jednu chvíli jsem se musel zapřít o zeď, abych se mohl v relativním klidu vydýchat.
Tak to ještě nepůjde... Pomalu jsem se otočil.
Návrat nahoru Goto down
Tiara Nami

Počet příspěvků : 1

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Thu Aug 08, 2013 10:22 am

Tiara Nami

Šla jsem jednou z chodeb Las Noches, když jsem najednou ucítila reiatsu, které mi nebylo známé. Dokázala jsem rozpoznat reiatsu všech tady, ale tohle jsem nedokázala k nikomu přiřadit. Přidala jsem do kroku. Vyšla jsem zpoza rohu a najednou spatřila muže se stříbrnými vlasy, jak se sotva drží na nohou. Opíral se o zeď a snažil se udržet rovnováhu. Pravda byla, že mi bylo divné, proč ho neznám, ale nezaváhala jsem a ani nepomyslela na to, že by to mohl být nepřítel. Aizen-san by ho jistě dlouho nenechal bez povšimnutí, ačkoliv ta úhona by mohla být výsledkem nějakého boje zde. Jenže v uplynulé době jsem nepocítila, že by někdo vypouštěl nějakou větší část reiryoku.
Postupně jsem vyloučila, že by tenhle muž mohl představovat jisté nebezpečí a Sonidem se k němu přesunula. Podepřela jsem ho zrovna ve chvíli, kdy se zapotácel. Jste v pořádku?
Návrat nahoru Goto down
Ichimaru Gin

Počet příspěvků : 13

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   Thu Aug 08, 2013 11:42 am

Ichimaru Gin

Ucítil jsem cizí reiatsu, tak jsem vzhlédl. Na konci chodby stála nějaká dívka, odhadl jsem ji na nějakou Fracción. Chtěl jsem se trochu narovnat, abych na ni lépe viděl, jenže jsem trochu ztratil rovnováhu. Než jsem ji stihl zase najít, dívka se probleskla ke mně a podepřela mě.
Tentokrát jsem si jí prohlédl z blízka. Její výraz byl plný opatrnosti a něčeho... jiného.
Rychle jsem se rozpomněl, že bych se neměl tvářit překvapeně a přivřel jsem oči. Chvilku jsem nevěděl, co odpovědět. Už dlouho se mě na tohle nikdo nezeptal. Hm, přikývl jsem a zase se jakž takž narovnal.
Copak se tu potuluješ tak sama? vypadlo ze mě mým obvyklým tónem. Už to dělam zas...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Las Noches   

Návrat nahoru Goto down

Las Noches
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Hueco Mundo-
Přejdi na: