Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Zasedací síň pro kapitány

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Kenpachi Kodoku

avatar

Počet příspěvků : 21
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 02. 05. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Bývalý kapitán 11. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Sat May 18, 2013 1:55 pm

Kodoku Kenpachi

Poté, co Maekawa zavřel okno a tím zastavil průvan, který očividně rozptyloval našeho staříka, konečně začalo setkání a já se rozhlédl po přítomných. Ať jsem počítal jak jsem počítal, nedokázal jsem se dostat k počtu kapitánů, který by tu měl být, vzhledem k současnému stavu Gotei 13, ale dokud jejich absenci neřešil stařík, neřešil jsem to ani já, přeci jen mě nepřísluší hodnotit dochvilnost ostatních kapitánů. Místo toho jsem zapátral v jejich řadách a snažil se objevit osobu, kterou jsem hledal. Vzhledem k mému původu jsem většinu z nich neznal, ani podle jmen, natož podle schopností. Pak jsem ji našel, dle tradice hned vedle kapitánky 2. divize, která přišla až po mě.
Takže to je naše doktorka? No uvidíme...
blesklo mi hlavou, načež jsem se soustředil už jen na proslov velitele. Ten nejdřív zavzpomínal na válku, o které jsem nevěděl skoro nic, načež přešel k rozdělování úkolů.
Podivné Reiatsu? To zní zajímavě, možná budu mít příležitost změřit síly i s někým jiným než členy své vlastní divize...což mě napadá, třeba by někdo z nich
přeletěl jsem pohledem zástup kapitánů
neodmítl sparring až se vrátíme
Rozkaz
potvrdil jsem nahlas přijetí úkolu a mlčky čekal co se bude dít. V případě, že jsem si uvědomil, že ta alkoholička jde s námi, jen jsem protočil oči v sloup a raději to nijak nekomentoval. Trošku mě mrzelo, že s námi nejde kapitánka 4. ale s tím se nedalo nic dělat. Počkal jsem tedy, jestli se jedná o konec setkání a pokud ano, zamířil jsem rovnou za kapitánkou 4. divize.
Kapitánka 4. divize Anaka-taicho?
oslovil jsem ji s lehkou nejistotou.
Omlouvám se, ale ještě jsem neměl možnost seznámit se s ostatním kapitány. Měla by jste chvilku? Rád bych si s vámi o něčem promluvil, ještě než vyrazím do světa živých.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jaden

avatar

Počet příspěvků : 100
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 29. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 6. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Sat May 18, 2013 11:53 pm

Benjiro Kuchiki – Kapitán 6. divize

Když se zdálo, že se konečně začne dít něco smysluplného, odlepil se Benjiro ode zdi a i on se zařadil vedle ostatních kapitánů naproti Ryuumeiovi. A ten se dal do rekapitolování a zadávání nových rozkazů.
Někteří dostali misi, a jiní měli střeži Seireitei. A 6. divize byla jedním ze strážců. Nic moc záživného, avšak neméně důležitého.
Benjiro se proto ihned po rozchodu mlčky otočil na patě a zamířil si to ven ze zasedací místnosti, aniž by s kýmkoliv prohodil byť jen jedno slůvko.

>> Menší náměstíčko
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Watanabe Ayaka

avatar

Počet příspěvků : 65
Points : 90
Reputation : 1
Join date : 20. 03. 13 Age : 21
Location : Borovany

Character sheet
Admin Level: Same as JUICY
Player level: Kapitánka 5. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Sun May 19, 2013 6:19 am

Watanabe Ayaka

Pomalu jsem přicházela k sobě, jelikož léky Senri-san a Maekawy-san začaly účinkovat. Protentokrát jsem byla ráda, že jsem dostala jejich medicínu. Všichni přítomní mě probodávali pohledy, což mě trochu vyvedlo z míry. Ať se na to ale kouknu z jakékoli stránky, pokazila jsem si to sama. V životě jsem si takhle nevyhodila z kopejtka, to až teď, když jsem si uvědomila, s kým budeme muset bojovat. Jestli jsem kdy měla nějakou autoritu nebo reputaci, právě jsem je ztratila. Až moc dobře jsem si všimla výrazu kapitána 11. divize. Možná, že mnou teď opovrhoval a pochyboval o mých schopnostech a myšlení. Jeho postoj jsem plně chápala, ale pokud mě bude podceňovat dále, asi to neustojím. Vstala jsem se země a došla až ke svému místu, které jsem zaujala. Budu připravená nést odpovědnost za své činy, pronesla jsem s naprostým klidem a napřímila se. Ne... Já už se potrestala sama... Na to jsem začala poslouchat proslov velícího kapitána. Vše, co zpočátku říkal, jsem si vyslechla, už když mě jmenoval jednou z prvních třech kapitánů.
Jako na potvoru jsem ale uslyšela, to co jsem vážně slyšet nechtěla. Aizen... s lehce překvapenou a naštvanou tváří jsem uhnula pohledem do země a zatnula pěst. Ihned jsem ale souhlasila s následujícím rozkazem. Ano.
Ujala jsem se toho, abychom se ti, co jdeme do Gensei, domluvili. Přistoupila jsem přibližně do středu místnosti tak, aby mě slyšeli i Kodoku i Kyouraku. Dám vědět Kidou jednotkám, aby připravili Senkai bránu. Mobilizujte ty členy, kteří s námi půjdou. Za hodinu se tam sejdeme.
Nakonec jsem použila Shunpo a v rychlosti se přesunula. Ještě jsem vyslala pekelného motýla, aby mé divizi oznámil informace.

>>>Kasárny 5. divize
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://mirainochance.forumczech.com
ichi
Admin
avatar

Počet příspěvků : 92
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 21. 03. 13 Location : jižní Čechy

Character sheet
Admin Level: NPC, příběh
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Sun May 19, 2013 7:11 am

Taniyama Marika

Měla jsem co dělat, abych zachovala výraz pokerového hráče, ale Maekawa-san to naštěstí zachránil.
Soutaichou konečně začal s rekapitolováním událostí.
Aizen? Moc dobře jsem věděla, co tu Aizen vyváděl od doby, kdy se do Seireitei dostali Ryokové. Tohle byl problém...
Dále byly rozdány mise. Senri-san, Namikaze-san a já jsme měli prozkoumat Rukongai.
Po skončení proslovu jsem kývla a zamířila k Namikazemu-san. Senri-san zrovna zaměstnával Kodoku-san, tak jsem nechtěla rušit. Sejdeme se u Severní brány, oznámila jsem mu a zmizela.

>> Kancelář kapitána 3. divize


Naposledy upravil Taniyama Marika dne Mon May 20, 2013 2:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Vind

avatar

Počet příspěvků : 38
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 31. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitánka 4. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Sun May 19, 2013 10:12 am

Senri Akane

Stařík se bránil, ale veškerý odpor byl zbytečný. Průvan který jsem vytvořila jej pokořil a navíc pobavil i ostatní kapitány kteří svůj smích skrývali jak jen mohli, což jsem tak úplně v plánu neměla, ale rozhodně jsem mírně odlehčila situaci ve které jsme byli... i když jak pro koho... a navíc jeden z kapitánu brzo pozavíral téměř všechny okna a bylo po srandě. Hoo~ jaká škoda...
Pak už však v plné vážnosti byla zahájeno setkání a já se zájmem poslouchala. Tak Aizen... jeden by řekl, že Seretei udělá vše co je v silách aby jej udržely v té díře kde byl. A on si stejně uteče... válka nebo cokoli jiného, pokud se jedná o někoho jako je on tak to není žádná výmluva. Byla jsem si jista, že o něm věděl každý zde přítomný. Někdo takový se z historie jen tak nevymaže...
A k mému štěstí jsem ani nebyla poslána někam extra daleko. Takže teď je prací kapitánů prohledávat Rukongai? řekla jsem si spíše pro sebe a na chvíli jsem se zamyslela. Schopnosti mé zanpakuto by nyní však byli snad perfektní. Pokud se bude vskutku jednat o průzkum. Stále my to však připadalo jako neuvěřitelně otravný nápad. Poslat tři kapitány na takového zapadákova aby lovili nějaké řadové hollow. Mírně jsem si povzdechla a pokusila jsem se mentálně připravit na další procházku v záři slunce... než jsem se však stihla pohnout z místa tak na mě začal mluvit kapitán jedenáctky. Hned co mě oslovil jsem jej přerušila se slovy Senri Akane. Až pak jsem jej nechala doříct zbytek. Ano, jistě... váš příchod vypadal jako by jste byl jeden z mála kapitánů co dokáží používat svůj mozek a mají alespoň nějaké zásady... takže pokud nejste pravím opakem tak nevidím důvod proč bychom si nemohli promluvit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kenpachi Kodoku

avatar

Počet příspěvků : 21
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 02. 05. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Bývalý kapitán 11. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Sun May 19, 2013 4:20 pm

Kodoku Kenpachi

Akane-taicho, to si budu pamatovat.
přikývl jsem a tvářil se přitom zcela vážně jako by se mě její opravení mé osoby nijak nedotklo.
Víte, procházel jsem staré záznamy své divize, napsané mými předchůdci a jejich důstojníky a zjistil jsem, že moje divize má nejvyšší ztráty během misí a to i na zranění, která by v případě správného a včasného ošetření nebyla smrtelná. Zjistil jsem, že mezi mými lidmi není ani jeden medik a už z principu odmítají brát s sebou někoho z vás na jakékoli mise. Za běžných okolností by mě to ani tak netrápilo, ale teď potřebujeme doslova každého kdo je schopen držet meč a tak mě napadlo, že bychom mohli uspořádat pár společných cvičení, 4. a 11. aby se trošku zlepšili vzájemné vztahy a pokud možno jsme se jeden od druhého něco málo přiučili.
ač by se to mohlo zdát, každé své slovo jsem myslel zcela vážně. Po sarkasmu nebo výsměchu nebylo ani stopy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Vind

avatar

Počet příspěvků : 38
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 31. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitánka 4. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Sun May 19, 2013 8:03 pm

Senri Akane

Normálně by slova kapitána jedenáctky prostě vlétly jedním uchem dovnitř a druhým ven... teď jsem však poslouchala docela pozorně. Když už něco tak jsem mohla zkusit zapůsobit dobře při prvním setkání... to co řekl my však vyrazilo dech. Poslední věci co bych chtěla byla parta goril co se chtějí naučit kido... Možná by také pomohlo kdyby vaši muži nejprve přemýšlely a až poté konali? Také jsem četla pár záznamů... které popisovaly chod divizí abych dostala přehled a vypadalo to, že právě ta vaše byla plná... vskutku aktivních barbarů.
To vše jsem sice řekla... ale teď když to takhle vyvalil a já bych odmítla tak by to na mě nejspíše vrhlo špatné světlo. Asi tím budu muset pověřit Ryuua nebo někoho... jaká škoda... Ale dobrá... myslím, že to není až tak špatný nápad... pouze se obávám, že bych mohla být příliš zaneprázdněna zúčastnit se těchto cvičení osobně. Kdo by se chtěl namáhat venku když může uvnitř sedět na gauči. Také se obávám, že teď není čas řešit tyhle... prozatím triviální věci. Jakmile si vyřídíme věci tak se stavte.
S tím jsem dala najevo, že se s ním o tom již nebudu bavit. Ne teď a tady... stále jsem však čekala na nějakou odpověď abych mohla odejít aniž bych se cítila tak, že jsem jej kompletně odkopla.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Wakatsuki Airi

avatar

Počet příspěvků : 25
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 15. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Zástupkyně kapitána 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Mon May 20, 2013 12:27 am

Wakatsuki Airi

Někdo mé hodnosti tu neměl vůbec co pohledávat, natož aby někdo prováděl to, co já. Tiše jsem postávala za jedním z oken, skrývala reiatsu a odposlouchávala. Pro mě to přeci jen byly důležité informace, neboť jsem sama o někoho přišla v průběhu války. Tak moc toužím přijít na to, co se během té války přesně stalo. Většina lidí tvrdí, že naše legendy zkrátka zemřely. Ale tak to není. Na vlastní oči jsem viděla, jak zmizely. Kdyby zemřely, rozplynuly by se na duševní částice. To se však nestalo. Jsem naprosto přesvědčená o tom, že žijí. Ale kde?
Zpozorněla jsem až ve chvíli, kdy jsem slyšela jméno svého kapitána. Vážně ho nemám ráda, ale doufám, že mě na tu misi vezme sebou. Tak jako tak asi stejně ví, že tu jsem, zas tak blbej neni.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Namikaze Shisui

avatar

Počet příspěvků : 28
Points : 36
Reputation : 0
Join date : 27. 03. 13 Age : 21
Location : U mě doma, ale klidně i jinde :D

Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Mon May 20, 2013 1:42 pm

Namikaze Shisui

Po vyčerpávajícím výslechu staříka, jsem roztáhl ruce a pořádně se protáhl...Rukongai? To bude zajímavé... Otočil jsem se směrem k východu, když v tom mě oslovila Taniyama-taichou. Načež jsem se zastavil a s úsměvem přikývl. Už za hodinu ??? Vždyť ještě ani nevím, koho ze své divize vezmu...
Začal jsem v duchu zmatkovat. Na sobě jsem včak nedal nic znát. Koho vzít ??? Koho vzíít ??? Lehkým krokem jsem odkráčel ven z místnosti s plánem, že si zajdu do kanceláře, dám si skleničku saké a že se to vyřeší samo...Mé hluboké dumání přerušilo ucítění známé reishi...Airi-chan ? Co by tady dělala ??? Přidal jsem na kroku a vyšel ven. Slunce mi zazářilo do očí a já myslel, že oslepnu...Asi začnu nosit slunečník :D Zašel jsem za roh. Byl tam stín, a taky odtud vycházelo reiatsu podkapitánky. Samozřejmě. stála tam jak přilepená a čuměla do okna. Rozhlédl jsem se, zda sem nevidí nikdo z odcházejících kapitánů, udělal shumpo, vzal Airi pod paži a odpelášil do potřebné vzdálenosti. Příště se aspoň líp schovej... Kdyby tě našel děda, měl bych zbytečné problémy. Konstatoval jsem a s klidem se vydal vstříc kasárnám 9. divize. Jenom abych nezapomněl, hbitě se nachystej, pojedeš se mnou a ostatními na misi. To se mi akorád hodilo, nemusel jsem ani trápit své mozkové buňky, a přitom jsem dokázal někoho najít...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kenpachi Kodoku

avatar

Počet příspěvků : 21
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 02. 05. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Bývalý kapitán 11. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Mon May 20, 2013 6:15 pm

Kodoku Kenpachi

Ačkoli se během kapitánčina proslovu můj výraz tváře v podstatě nezměnil, oči mi s každým jejím slovem tvrdly jak se můj názor na ni měnil od profesionálně neutrálního po směs vzteku a pohrdání.
Jistě, zato vaši lidé prosluli svým hrdinstvím
usmál jsem se a v duchu se proklel, neboť jsem neuhlídal hlas a proklouzlo mi do něj tolik sarkasmu, že mi z pusy musel snad odkapávat po hustých kapkách jako sliny vzteklému psovi.
Samozřejmě, to chápu jako kapitán jsem také příliš zaneprázdněn abych se osobně věnoval takovýmto triviálnostem.
přikývl jsem tentokrát bez jakékoli odchylky od odměřeně profesionálního tónu, bylo na mě ale jasně vidět, že si myslím že mými muži pohrdá a já jí za to hodlám oplácet naprosto stejnou mincí.
Bylo mi potěšením...
kývl jsem ji nakonec na pozdrav a vyrazil ze Zasedací síně do sídla mé jednotky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Maekawa Shichirou

avatar

Počet příspěvků : 52
Points : 54
Reputation : 0
Join date : 26. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 12. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Mon May 20, 2013 9:18 pm

Byl jsem rád že se situace uklidnila, ačkoli bych si za to v další chvíli hned vynadal. Nikdy jsem nebyl fanouškem proslovů, jelikož ve mě odjakživa vyvolávaly pocit vyčerpání až do takové míry, že jsem začal zývat, proto jsem nechal své myšlenky volně se rozlétnout a pozornost věnoval jen z části.
Studená sprcha však přišla dřív, než jsem vůbec dostal možnost je nějak užitečně zaměřit.
Už když se soutaichou zmínil o věznici, vrátilo mě to zpět do reality a co následovalo ve mě vyvolalo vlnu emocí, kterou jsem nedokázal plně ovládnout.
Aizen Sousuke je na svobodě... bylo to jediné co moje mysl v tu chvíli dokázala vstřebat.
Osobně jsme se setkali pouze jednou, pokud se tomu tak dá říkat. Tehdy ještě působil jako učitel na akademii. Bohužel jsem v těch dobách býval hloupý a tvrdohlavý fracek, který nedokázal rozpoznat brilantní intelekt ani kdyby ho bodl vidličkou do zadku. Proto nebylo divu že jsem jeho hodině nevěnoval ani zdaleka tolik pozornosti, kolik jsem měl a ne jednou jsem toho litoval.
Hlavně po událostech, které nakonec vyústily ve válku, která téměř zdecimovala celou Soul Society.
Ale ať už se muž za ním ukázal být jakýkoli, jméno Aizen Sousuke ve mě nevyvolávalo strach nebo nenávist, ale respekt a úctu k někomu, kdo udělal všecha špatná rozhodnutí pro dobrou věc a byl ochoten pro to obětovat cokoli.
Chápal jsem proč ho většina shinigami nenávidí a z jistého pohledu na věc jsem to cítil spodobně, avšak zárověň jsem chápal, že nic z toho, čeho se bývalý kapitán páté divize dopustil nebylo z chamtivosti či sobeckosti někoho kdo touží po moci jenom proto, aby ji měl a využíval, a to bylo něco, co mi zvláštním způsobem imponovalo. Neboť podle toho, co jsem o něm věděl jeho motivy byly daleko hlubší. Ačkoli to, co ve skutečnosti věděl a co následně udávalo směr všemu, co následovalo pro mě zůstávalo tajemstvím. Tajemstvím, k jehož odhalení se mi teď jako dar z nebes objevila cesta, kterou bych nedokázal ignorovat ani kdybych chtěl.
Proč utíkat právě teď, když už předtím odmítl možnost daleko výhodnější?
Byla jen jedna možnost jak získat odpověď na tuhle i všechny další otázky, které se mi v hlavě shromažďovaly jako roj divokých včel.
Musím najít Aizena dřív, než kdokoli jiný. pomyslel jsem si s tvrdohlavým přesvědčením a to jsem přesně taky hodlal udělat.
A soutaichou mi naštěstí poskytl nejlepší možnost.
Pokynul jsem tedy hlavou na souhlas se svým rozkazy a společně s většinou osazenstva opustil zasedací síň a namířil si to do sídla dvanáté divize.


>> Centrální Laboratoř 12. Divize


Naposledy upravil Maekawa Shichirou dne Tue May 21, 2013 12:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Wakatsuki Airi

avatar

Počet příspěvků : 25
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 15. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Zástupkyně kapitána 9. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Tue May 21, 2013 6:24 am

Wakatsuki Airi

Měla jsem v plánu opřít se o zeď a s klidem mu vylíčit něco málo o válce. Přeci jen by mohl být aspoň trochu chytrý na to, aby pobral, že se ta těla nerozplynula, nýbrž prostě zmizela.
V ten moment mě ale trochu překvapil. Čapnul mě jako nějakou holku a ne zrovna dobře. Hlavou jsem div nevisela dolů, připadala jsem si, jako kdyby mě unášel King Kong. Krucinál! Kapitáne, zbláznil jste se?! bušila jsem mu do zad a dost jedovatě na něj křičela. Po chvíli mě ale pustil. Tak si to vyjasníme. Za prvé bych měla problém já, ne vy. A za druhé, šla bych, i kdybyste mi to neřekl. S tímhle jsem se otočila a dala se na odchod. Ještě si skočím k sobě do pracovny.

>>>Pracovna zástupkyně kapitána 9. divize
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ukitake Kaemon

avatar

Počet příspěvků : 13
Points : 22
Reputation : 1
Join date : 29. 03. 13 Age : 20
Location : Ratiboř

Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 13. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Sat May 25, 2013 1:31 pm

Ukitake Kaemon

Ježiš mária vrchní kapitán přišel, to nebude dobrý!!!!!!! Řekl jsem si a šel pomalu do řady na své místo.Pak začal stařík vypravět, jak unikl Aizen (Upřímně jsem to už trochu dýl čekal, že Aizen upchne, ale zas né tak brzo, jak se stalo.) Pak začal co si mlet o zvýšeném reiatsu v nějakých oblastí. byl jsem v týmu s Kuchiki-taichou a jeho divizí. Kuchiki-taichou, kde se setkáme????? , ale nikdo neodpověděl, když jsem se podíval kolem tak už byl pryč. Ach jo, už odešel no nic pošlu motyla do divize a jdu na hlídku. Kurník šopa zapomněl jsem v kanceláři svoje cigarety a zapalovač, když jsem běžel na sraz. musím se vrátit.


----------------------------= Kancelář kapitána 13. divize
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Vind

avatar

Počet příspěvků : 38
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 31. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitánka 4. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Sun May 26, 2013 8:02 pm

Senri Akane

Po menší sarkastické poznámce my došlo, že jsem právě nejspíše vyhlásila neoficiální válku jedenácté divizi. Whops... příště neopakovat přesně to co najdu v záznamech... kapitánská práce určitě může být dost otravná... řekla jsem si sama sobě když kapitán odešel a tak nějak jsem si v duchu vynadala. No co...
Po rychlém vykouknutí z okna jsem se ujistila o tom, že bych se venku při misi asi rozpustila jako kousek ledu. Stejně tu bylo ještě pár věcí co jsem potřebovala před odchodem vyřídit a tak jsem... pomalu a jistě vyrazila ke svým kasárnám cestou kde bylo nejvíce stínu.

>>> kancelář kapitánky 4. divize
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
ichi
Admin
avatar

Počet příspěvků : 92
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 21. 03. 13 Location : jižní Čechy

Character sheet
Admin Level: NPC, příběh
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Wed Sep 18, 2013 3:40 pm

Taniyama Marika

Hned, jak jsem prošla branou do Seireitei, navštívila mě jedna z našich veřejných létajících vysílaček. Ach jo, ani umít po misi se člověk nemůže... postěžovala jsem si v duchu.
Odrazila jsem se z místa a za pár chvil se octla u kasáren první divize. Tam jsem si trochu upravila shikakushou, oprášila se a shrabala si ofinu zpátky na čelo, protože se mi jako obvykle za běhu octla někde jinde, než měla.
Vešla jsem až do zasedací místnosti kapitánů, kde nikdo nebyl. Znuzeně jsem si povzdychla, opřela se o zeď u okna a sledovala nějaké cvičení vojáků první jednotky.

_________________
Postavy, za které hraju:
Taniyama Marika - kapitánka 3. divize
Kitamura Ryuumei - kapitán 1. divize
Tsukino Yoshiko - člen 6. divize
Park Jae Kyung - zástupkyně kapitána 7. divize
Matsuda Touka - fullbringer

♥️~Vaše věčně ospalá adminka~♥️
Sleep 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jaden

avatar

Počet příspěvků : 100
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 29. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 6. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Wed Sep 18, 2013 4:45 pm

Kuchiki Benjiro

Kancelář kapitána <<<

Jak se ukázalo, dorazil Benjiro do zasedací místnosti jako druhý. Nečekaně, ho předběhla Marika, která se znuděně dívala z okna.
„Zdravím, Taniyamo-san,“ kývl na ni zdvořile Benjiro když vstoupil, načež si stoupl na své obvyklé místo v řadě kapitánů, kterou zatím tvořil jen on sám.
Víc toho zatím na jazyku neměl. Nemělo cenu se s ní o čemkoliv kolem mise bavit, když to zanedlouho uslyší spolu s ostatními, a pro nezávaznou konverzaci tohle nejvhodnější místo také nebylo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Maekawa Shichirou

avatar

Počet příspěvků : 52
Points : 54
Reputation : 0
Join date : 26. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 12. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Thu Sep 19, 2013 6:27 am

Maekawa Shichirou

<< Centrální laboratoř 12. divize

V kasárnách první divize byl relativně klid. Prošel jsem kolem vnitřní zahrady a zahnul za roh směrem k zasedací místnosti.
"Shitsureshimasu." řekl jsem ze zdvořilosti, daifuku už dávno v sobě, a vešel s vážným výrazem dovnitř.
Srdce mi bušilo jako o závod, v hlavě jsem měl naprostou kaši, ale věděl jsem, co budu muset udělat. Jenom jsem na to nebyl dost dobře připravený.
V místnosti se ale naštěstí nacházely zatím jen dvě osoby. Kuchiki-taichou a Taniyama-taichou.
'Copak jsem dorazil až tak brzo?' pomyslel jsem si a oba je pozdravil, načež se postavil do řady kousek od kapitána šestky.


Naposledy upravil Maekawa Shichirou dne Fri Sep 20, 2013 10:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Vind

avatar

Počet příspěvků : 38
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 31. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitánka 4. divize

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Thu Sep 19, 2013 3:24 pm

Senri Akane

<<< 1. mise - Kontrola Rukongaie

Konečně jsem se dostala za brány Seiretei a po chvíli jsem stála před vchodem do 1. divize. S mírných povzdechem jsem vstoupila dovnitř mezitím co jsem si rozbalovala nanuk který jsem koupila po cestě. S rychlostí mé chůze mě překvapilo že jsem nebyla poslední. Právě naopak... většina povolaných tu ještě ani nebyla. Na znamení pozdravu jsem kývla na dva kapitány a na kapitánku kterou jsem několik dobrých minut neviděla a stoupla jsem si do rohu místnosti. Nasadila jsem svůj klasický unuděný výraz a zvýšila jsem hlasitost hudby ve sluchátkách natolik abych byla zproštěna problémů okolního světa. Tak nějak jsem totiž cítila z kapitána 12. divize jako by měl každou chvíli omdlít. Alespoň tu tentokrát nejsou žádní opilci...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Rikimaru

avatar

Počet příspěvků : 17
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 27. 07. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Tue Sep 24, 2013 9:00 pm

Rikimaru

<<< Tréninkové pole 10. Divize

Po nějakém čase tréninku s mojí zástupkyní a divizí, jsem se čekal na odpočinek. V tu ránu tam bylo to divné reiatsu. A hele, motýlek. Zadíval jsem se na něj. Od pekelného motýla mi bylo vzděleno, že se mám dostavit na zasedací schůzku kapitánu. Ah, vzrušující... Ale jsem tak unaven. Zívl jsem a šel směrem zasedací síně. Ještě jsem si všiml více kapitánky, kterou jsem pozdravil.
I když jsem šel pomalu, tak se zdálo, že to uběhlo jako voda. Vešel jsem do té slavné síně a tam byly všechny kapitánské tváře, snad... Dobře, tak se nakonec ukázalo že asi ne. Byly tam 3 osoby, pokud se ostatní neschovávají. Zdravím. Kápoš desítky je na místě. Řekl jsem a díval po ostatních.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Juicy

avatar

Počet příspěvků : 54
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13 Age : 21
Location : Heaven

Character sheet
Admin Level: Character & Point Master
Player level: Kapitánka 2. divize, velitelka Onmitsukidou, hlava klanu Shihouin, kapitánka 5 .divize, zástupkyně kapitána 9. divize, Primera Espada, 1. Fracción Tercia Espada, Fullbringer, Quincy, Togabito

PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   Fri Sep 27, 2013 9:40 pm

Watanabe Ayaka

Cestou jsem se nesčetněkrát zastavila a musela se něčeho přidržet, abych si vůbec udržela rovnováhu. To zranění nejspíš nebylo něco, s čím bych se tu měla procházet a nechat to zajít ještě dál, ale nechtěla jsem ztratit aspoň tu poslední špetku víry, kterou ve mě velící kapitán vkládal.
S další přestávkou mezi chůzí přišel další záchvat kašle společně s bolestí hlavy.
Po chvíli jsem ale konečně došla ke kasárnám první divize a tak nějak se snažila dát dohromady, abych při vstupu trapně neupadla nebo aby na mě nebylo poznat, že jsem na odpis.
Vešla jsem dovnitř a nasadila nečitelný výraz. Vyrazila jsem ke svému místu, ale na poslední chvíli jsem změnila směr a došla jsem až ke zdi, o kterou jsem se opřela. Vážně jsem nedokázala moc dlouho stát na jednom místě. Chytla jsem se za ránu a zakryla ji tak, aby nebyla vidět případná prosakující krev. Přivřela jsem oči a čekala až přijde velící kapitán a ostatní.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://juicieness.weebly.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací síň pro kapitány   

Návrat nahoru Goto down
 
Zasedací síň pro kapitány
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Soul Society :: Seireitei :: Kasárny Gotei 13 :: 1. divize-
Přejdi na: