Mirai no Chance - Bleach RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelář kapitána 3. divize

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
ichi
Admin
ichi


Počet příspěvků : 92
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 21. 03. 13 Location : jižní Čechy

Character sheet
Admin Level: NPC, příběh
Player level:

Kancelář kapitána 3. divize Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář kapitána 3. divize   Kancelář kapitána 3. divize EmptySun May 19, 2013 7:10 am

...
Návrat nahoru Goto down
Itou Masahiro

Itou Masahiro


Počet příspěvků : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 19. 04. 13 Age : 25
Location : Č.Budějovice

Character sheet
Admin Level:
Player level: Zástupce kapitánky 3. divize

Kancelář kapitána 3. divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kapitána 3. divize   Kancelář kapitána 3. divize EmptyMon May 20, 2013 3:34 pm

To jsem zase jednou měl výborný nápad. Samozřejmě ráno vstanu a co mně nenapadne, dojdu si za svou dobrou přítelkyní a kapitánkou. Pozdravím, pozvu na ranní čaj a místo toho dostanu papírování. Sem to ale kus jistého zvířete. Tak tu teď sedím a papíruji.Teď trp, sám sis to udělal. Pronesl jsem a zas se pustil do papírování. I když, co bych pro dobro 3. divize neudělal. Pořádně do práce ať už to máš. Jedu Jedu Jedu.
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin
ichi


Počet příspěvků : 92
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 21. 03. 13 Location : jižní Čechy

Character sheet
Admin Level: NPC, příběh
Player level:

Kancelář kapitána 3. divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kapitána 3. divize   Kancelář kapitána 3. divize EmptyMon May 20, 2013 3:45 pm

Taniyama Marika

Dorazila jsem ke své kanceláři a spatřila otevřené dveře. Tichounce jsem nakoukla do místnosti. Masahiro tam stále seděl jako smutný hříbeček, papíroval a teď si do toho ještě brblal pod fousy.
Musela jsem se usmát. Na to, jak maličký vypadal, se dostal až na pozici vice-kapitána. Vzpomněla jsem si na naše první setkání. To jsem byla třetí důstojník... a dokázala mizerný shakkahou... řekla jsem si sklesle.
Nepozorovaně jsem se probleskla za něj, naklonila se a zareagovala na jeho předchozí stížnosti. Vždyť je to tvoje práce, ne? zazubila jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Itou Masahiro

Itou Masahiro


Počet příspěvků : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 19. 04. 13 Age : 25
Location : Č.Budějovice

Character sheet
Admin Level:
Player level: Zástupce kapitánky 3. divize

Kancelář kapitána 3. divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kapitána 3. divize   Kancelář kapitána 3. divize EmptyMon May 20, 2013 4:02 pm

Sumimasen. Pronesl jsem překvapeně. Co to jak, kdy se sem kapitánka dostala? Tu její rychlost budu vždy obdivovat. Přesto že jsem rychlejší, pořád mě to udivuje. Ano, máte pravdu. Je to moje práce a já si jí cením. Ano cením si jí hlavně proto, protože ji můžu dělat s mojí kamarádkou. Ne takhle bych neměl přemíšlet. Mysli na něco jiného.
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin
ichi


Počet příspěvků : 92
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 21. 03. 13 Location : jižní Čechy

Character sheet
Admin Level: NPC, příběh
Player level:

Kancelář kapitána 3. divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kapitána 3. divize   Kancelář kapitána 3. divize EmptyMon May 20, 2013 4:17 pm

Taniyama Marika

Zmateně jsem zamrkala. Hehe, nemusíš se omlouvat. Zadívala jsem se na místo, kde ráno leželo Soukyoku úředních spisů. Už toho nech, dodělám to, oznámila jsem mu, když jsem se probleskla před stůl.
Dala jsem ruce v bok a nasadila vážný pohled. Takže, situace je taková, že uprchl Aizen a soutaichou spustuil vlnu misí. Já, Namikaze-san a Akane-san jdeme prozkoumat Rukongai. Jdeš se mnou.
Návrat nahoru Goto down
Itou Masahiro

Itou Masahiro


Počet příspěvků : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 19. 04. 13 Age : 25
Location : Č.Budějovice

Character sheet
Admin Level:
Player level: Zástupce kapitánky 3. divize

Kancelář kapitána 3. divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kapitána 3. divize   Kancelář kapitána 3. divize EmptyMon May 20, 2013 4:24 pm

Hai, dojdu si pro svoji zampaktou a mužem vyrazit. A taky ne, ne na to že to doděláte za mně. Máte mnoho jiných povinností a tohle je moje povinnost, takže si to udělám sám. Tenhle vážný výraz na mě nezabere. Pomyslel jsem si. já si svoji práci udělám už nejsem žádné dítě, a proto se tomu postavím jako muž kapitánko!!! Tohle jsem asi vážně přehnal. Sumi... Sumimasen tohle jsem říkat neměl, přijmu jakýkoliv trest.
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin
ichi


Počet příspěvků : 92
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 21. 03. 13 Location : jižní Čechy

Character sheet
Admin Level: NPC, příběh
Player level:

Kancelář kapitána 3. divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kapitána 3. divize   Kancelář kapitána 3. divize EmptyMon May 20, 2013 4:46 pm

Taniyama Marika

Ehe, cože? nepochopila jsem trochu. Jaký trest? A mimochodem, nebuď lakomý. Ačkoliv jsem nerada, papírování je i práce kapitána, mrkla jsem na něj.
Z nějakého důvodu se mi zdál trochu vystresovaný. Měla bych ho vůbec brát s sebou? Asi ano... Bude to... jistý druh odpočinku od jednoho druhu práce při druhém, napadlo mě jedno moudro, ze kterého mi nebylo dobře.
Takže, zavelela jsem a podtrhla to ranou pěstí do stolu. Jdeme. Sraz je u Severní brány. Polož ten štětec a vem si zanpakutou.
S tím jsem se otočila na podpatku a vyrazila.

>> Severní brána
Návrat nahoru Goto down
Itou Masahiro

Itou Masahiro


Počet příspěvků : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 19. 04. 13 Age : 25
Location : Č.Budějovice

Character sheet
Admin Level:
Player level: Zástupce kapitánky 3. divize

Kancelář kapitána 3. divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kapitána 3. divize   Kancelář kapitána 3. divize EmptyMon May 20, 2013 4:56 pm

Hai, už jdu. A sumimasen chtěl jsem vám pouze usnadnit práci. přeci jenom má pravdu sedím tu celí den. Pomyslel jsem si. Dobře tedy zajdu si pro svoji zanpaktou a přijdu k severní bráně. Už se těším za hradby seireitei jsem přeci jenom nebyl už nějaký ten pátek.Takže u Severní Brány. Položil štětec a vstal.

>> Severní Brána
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář kapitána 3. divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kapitána 3. divize   Kancelář kapitána 3. divize Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář kapitána 3. divize
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pracovna kapitána 11. divize
» Kancelář kapitána 9. divize
» Kancelář kapitána 13. divize
» Pracovna zástupkyně kapitána 9. divize
» Takahashi Keiko [Zástupkyně kapitána 6. divize]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Soul Society :: Seireitei :: Kasárny Gotei 13 :: 3. divize-
Přejdi na: