Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 11. divize

Goto down 
AutorZpráva
Kenpachi Kodoku

avatar

Počet příspěvků : 21
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 02. 05. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Bývalý kapitán 11. divize

PříspěvekPředmět: 11. divize   Tue May 21, 2013 7:41 am

11. divize
Popis: Bojová divize, specializující se čistě na boj s mečem. Ačkoli někteří z nich ovládají i bojová umění beze zbraně, nemůže být pochyb, že jejich preferovanou zbraní je právě Zanpakutou, se kterou trénují na úkor všech ostatních dovedností Shinigami. To z nich dělá jednu z nejspecializovanějších divizí v celém Gotei 13 a zároveň jednu z nejsilnějších, pokud ne nejsilnější. Za své mluví fakt, že v „době hrdinů“ pocházeli minimálně dva zástupci kapitánů(Iba a Renji) z 11. divize pouhý 5. člen 11. divize se silou mohl rovnat většině zástupců kapitánů. Ačkoli příchod nového Kenpachiho přinesl do divize řadu změn a novinek, tradice 11. divize zůstala zachována.

Zákony 11. divize
1.Kapitánem 11. divize může být pouze Kenpachi
2.Jediná možnost jak se stát Kenpachim je zabít v boji předchozího Kenpachiho. Je-li Kenpachi mrtvý, stačí se jím prohlásit a porazit každého, kdo by si chtěl onen titul nárokovat.
3.Kenpachiho autorita v divizi je absolutní. Jediná možnost jak neuposlechnout rozkaz je stát se Kenpachim.
4.Jediná zbraň člena 11. divize je jeho tělo a Zanpakutou.
5.Jediná správná Zanpakutou je ta určená pro boj. Ti s Kido Zanpakutou by měli mít dost cti a odejít z divize sami, aby nešpinili její jméno.
6.Povinností každého člena 11. divize je trénovat tak, aby se jednoho dne mohl stát Kenpachim.
7.Smrt v boji je jediná dobrá smrt.

Hodnosti v 11. divizi
Kapitán: Kapitánem 11. divize je Kenpachi. Jediná podmínka pro získání tohoto titulu je být nejsilnější ze všech v 11. divizi a dokázat to.
Zástupce kapitána: 11. divize má jednoho zástupce kapitána. Zástupce kapitána v 11. divizi je pravou rukou Kenpachiho, nezřídka jeho žák a potencionální nástupce. Aby se někdo mohl dostat na tuto pozici, musí být Mistr v Zanjutsu, plně ovládat alespoň Shikai a být suverénně silnější v boji než kterýkoli jiný důstojník s výjimkou Kenpachiho. Není však neobvyklé, aby měl Bankai, nebo alespoň potenciál pro jeho získání. K jeho povinnostem patří doprovázet svého kapitána na misích a nebo velet divizi v jeho nepřítomnosti. V případě smrti kapitána jinak než v boji proti svému nástupci jim stačí prohlásit se za Kenpachiho aby získali tento titul.
3. Člen: 11. divize má jen jednoho třetího člena. Aby byl člen 11. divize povýšen na tuto pozici, musí plně ovládat svůj Shikai a být Mistrem v Zanjutsu. Díky tomu není vzácností, že 3. člen 11. divize je silou srovnatelný se zástupci kapitánů jiných divizí nebo je dokonce svou silou překonává.
4. Člen: 11. divize má dva čtvrté členy. Aby se člen 11. divize mohl stát 4. členem, musí plně ovládat svůj Shikai a být Mistrem v Zanjutsu.
5. Člen: 11. divize má dva páté členy. Aby se mohl člen 11. divize stát 5. členem, musí plně ovládat svůj Shikai a být Mistrem v Zanjutsu
6-10. Člen: Vyšší důstojníci 11. divize. Na každém postu může být jen 1 člověk, jedinou podmínkou pro jmenování je být alespoň odborník v Zanjutsu a mít Shikai.
11-20. Člen: Nižší důstojníci 11. divize. Na každém postu může být jen 1 člověk. Jedinou podmínkou pro jmenování je být alespoň odborník v Zanjutsu.
Členové: Obyčejné mužstvo, patří sem všichni od ostřílených veteránů po úplné nováčky, kteří přišli z akademie nebo častěji z ulic Rukongai. Jedinou podmínkou pro přijetí je být alespoň Bojovník v Zanjutsu. V současnosti jich je něco kolem dvou set.

Členové 11. divize
Kapitán: Kodoku Kenpachi
Zástupce kapitána: Ichinose Tatsumaki(NPC) nenávidí svého kapitána, protože si myslí že post Kenpachiho měl být jeho. Z toho důvodu tvrdě trénuje se svou Zanpakutou, aby dosáhl Bankai, protože je to podle něj jediný rozdíl mezi ním a současným Kenpachim(v případě zájmu možno zabít a nahradit hráčskou postavou)
3. Člen: Tetsuryuu Ryuuma(NPC) na rozdíl do zástupce je plně oddaný svému kapitánovi pod kterým studuje umění meče. Pro Bankai má jen malý talent(přesto ten talent má), ale jeho šermířské schopnosti odpovídají úrovni Mistra(v případě zájmu možno odstranit a nahradit hráčskou postavou)
4. Člen: Takai a Kanadzuchi Hoppou. Dvojčata, oba stojící pevně za svým kapitánem. Mají nulový talent pro Bankai, ale jsou velmi dobří šermíři, perfektně sehraní v boji se schopností ovládat své Shikai.(NPC, možno nahradit hráčskými postavami)
5. Člen: Kotomie Shinji a Makki Kurotsuki, oba loajální svému kapitánovi. Talentovaní bojovníci a schopní uživatelé Shikai, kteří svou silou stojí nad průměrem své úrovně ale zástupci kapitána se v boji nevyrovnají.(NPC možno nahradit hráčskými postavami)
6-10. Člen: Zatím, bezejmenná NPC(většina z nich podporuje Tatsumakiho)
11-20. Člen: Zatím, bezejmenná NPC(několik z nich podporuje Tatsumakiho)
Členové: Zatím, bezejmenná NPC(skoro polovina z nich podporuje Tatsumakiho)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
11. divize
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Soul Society :: Seireitei :: Kasárny Gotei 13 :: 11. divize-
Přejdi na: