Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Personální oddělení 11. divize a Kenpachi Ryuu

Goto down 
AutorZpráva
Kenpachi Kodoku

avatar

Počet příspěvků : 21
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 02. 05. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Bývalý kapitán 11. divize

PříspěvekPředmět: Personální oddělení 11. divize a Kenpachi Ryuu   Mon May 27, 2013 10:50 am

11. divize Personální oddělení

Zde prosím pište přihlášky k 11. divizi v případě, že máte zájem být součástí tohoto elitního útvaru, který z kluků dělá muže a z dívek krvelačné šelmy. Přihlášky do 11. divize prosím nadepište Přihláška do 11. divize

Podmínky přijetí
Podobě jako u jiných útvarů, základní podmínkou je napsat pod tento post krátkou žádoust o přijetí spolu se jménem postavy a hodností, o kterou žádáte.. Předem upozorňuji, že v případě napsání žádosti PŘED sepsáním postavy a jejím schválení od některého z adminů budu žádost zcela ignorovat.

Druhou podmínkou pak je adekvátní životopis, hodící se pro člena 11. divize. Vzhledem k charakteru a povaze jedotky budu osobně pročítat SCHOPNOSTI zanpakutou, BODY a CHARAKTER vaší postavy, takže pokud budete ovládat spoustu Kido, nebo hodláte mít Kido zanpakutou a chcete být členy této divize, rád bych v některé z těchto kolonek viděl buď že danou schopnost nepoužíváte nebo skrýváte, protože někdo kdo otevřeně praktikuje Kido se opravdu do 11. nehodí. Samozřejmostí je, že při výběru vyšších důstojníků budu přísnější než při výběru důstojníků nižších nebo mužstva. Jinak řečeno, nejpřísnější standardy výběru budou pro Zástupce kapitána a čím nižší hodnost, tím větší šance se dostat.

Jakožto kapitán 11. divize si pak vyhrazuji právo nepřijmout do divize postavu zejména z těchto důvodů
  1. Postava svým charakterem neodpovídá charakteristice 11. divize, chcete-li hrát pacifistu, nevýraznou a submissivní osobu nebo podobné charaktery doporučuji vám jinou divizi.
  2. Postava aktivně využívá schopností Kido(Hado a Bakudo) a nijak to neskrývá
  3. Postava se Zanpakuto s nějakou Kido schopností, kterou aktivně používá a nijak neskrývá
  4. V případě, že dovednosti postavy neodpovídají požadavkům na hodnost

Chápu, že je toho hodně a některé z vás to může viděsit, ale je to cena za členství v této elitní jednotce, plně se hlásící k odkazu Zaraki Kenpachiho a Madarame Ikkaku. V případě přijetí do divize vám na této stránce odpovím pomocí jména vaší postavy a PŘIJATO v případě nepřijetí pomocí jména vaší postavy a NEPŘIJATO s polu s odůvodněním. Pokud s rozhodnutím kapitána nebudete souhlasit, obraťte se na něj prosím pomocí PM a nespamujte to tu. V případě přijetí a zájmu s vámi rád odehraji přijímací test vaší postavy a její přijetí do divize.

Volné pozice
V současnosti jsou volné všechny pozice, s výjimkou Kapitána. Ačkoli máte-li zájem o titul Kenpachi, rád to s vámi za pomoci meče prodiskutuji ;)

Kenpachi Ryuu: Personální oddělení
Na této stráce můžete podávat přihlášky také ke škole bojových umění, která funguje v rámci 11. divize a kde se vyučují nejrůznější bojové styly a bojové techniky pod dohledem školených profesionálů a samozřejmně Kenpachiho osobně.

Podmínky přijetí
Obdobně jako pro přijetí do divize, je třeba mít existující a adminem schválenou postavu a zde žádost o přijetí k této skupině spolu se jménem, divizí a hodností vaší postavy. Na rozdíl od divize je celkem jedno jaké máto schopnosti, dovednosti nebo povahu, neboť do Dojo se mohou přidat všichni a to včetně členů, dostojníků a kapitánů jiných divizí. Nediskriminujeme nikoho, dokonce ani členy 4. divize. V případě přijetí se však musíte smířit s tím, že v rámci Dojo se a hodnosti nehraje a autoritu tu mají ti, kteří mají vyšší technický stupeň, stejně jako je v tomto prostředí zakázáno používat jakékoli Kido s výjimkou léčivého. Takže, pokud se chcete zlepšit v bojových dovednostech, rozšířit si své schopnosti o pár bojových technik nebo si skrátit čas kvalitním sparingem, jste vítáni.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Personální oddělení 11. divize a Kenpachi Ryuu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Soul Society :: Seireitei :: Kasárny Gotei 13 :: 11. divize-
Přejdi na: