Mirai no Chance - Bleach RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Okolí Karakury

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Počet příspěvků : 79
Points : 149
Reputation : 1
Join date : 19. 03. 13

Okolí Karakury Empty
PříspěvekPředmět: Okolí Karakury   Okolí Karakury EmptyMon Aug 05, 2013 6:44 am

Okolí města Karakury. Je tu spousta stromů a řeka, celé to spíše připomíná nějaký park.
Návrat nahoru Goto down
https://mirainochance.forumczech.com
Admin
Admin
Admin


Počet příspěvků : 79
Points : 149
Reputation : 1
Join date : 19. 03. 13

Okolí Karakury Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Karakury   Okolí Karakury EmptyMon Aug 05, 2013 7:20 am

Náhle Benjirovi a Watanabe zazvonil mobil. Přišla jim zpráva.

Od: Výzkumné středisko 12. divize - oddělení lokace
Pro: Kapitán 6. divize, Kuchiki Benjiro
Text zprávy: Lokace místa výskytu neidentifikovatelných reishi zjištěna. Místo určení: Japonsko, prefektura Kantou, západní Tokyo, městská část Karakura, okrsek Yumisawa. Souřadnice zadány*.
POZOR! TOTO JE PŘEDEM GENEROVANÁ ZPRÁVA. NEODPOVÍDEJTE NA NI.

Od: Výzkumné středisko 12. divize - oddělení lokace
Pro: Kapitánka 5. divize, Watanabe Ayaka
Text zprávy: Lokace místa výskytu neidentifikovatelných reishi zjištěna. Místo určení: Japonsko, prefektura Kantou, západní Tokyo, městská část Karakura, okrsek Karakura Honchou. Souřadnice zadány*.
POZOR! TOTO JE PŘEDEM GENEROVANÁ ZPRÁVA. NEODPOVÍDEJTE NA NI.

*pozn. admina: Nějak nevím, jak to tam s těma souřadnicema funguje. Tvařte se prosím, že tam jsou napsaný. Ooki ni. xD Ichi~♥
Návrat nahoru Goto down
https://mirainochance.forumczech.com
Jaden

Jaden


Počet příspěvků : 100
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 29. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 6. divize

Okolí Karakury Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Karakury   Okolí Karakury EmptyMon Aug 05, 2013 7:23 am

Benjiro Kuchiki – Kapitán 6. divize

<<< Dangai - Mezisvět

Ayaka svou domněnkou téměř trefila hřebíček na hlavičku, jelikož Benjiro vážně jen suše odvětil „Nejspíš.“
To jak do něho Keiko vrazila přešel jen tichým povzdechnutím, a rozhlédl se kolem sebe. Stáli ve vzduchu a pod nimi se rozléhalo celé město Karakura. Byl to docela hezký pohled.
A nakonec přišlo i ono zapípání.
Benjiro vytáhl mobil sloužící ke komunikaci se Seireitei a odklopil jeho horní část, aby si na displayi mohl zobrazit jejich zprávu s pokyny.
„Máte-li zadány jiné souřadnice k prověření než my, navrhuji že se sejdeme opět zde, až budeme hotoví. V opačném případě, jdem,“ ohlédl se Benjiro přes rameno a přednesl zbylé trojici plán, kterým se hodlal řídit, načež už moc na nic nečekal, odrazil se a zamířil si to nebesy k místu, které odpovídalo jeho souřadnicím.

>>> Gensei - Karakura, okrsek Yumisawa
Návrat nahoru Goto down
Watanabe Ayaka

Watanabe Ayaka


Počet příspěvků : 65
Points : 90
Reputation : 1
Join date : 20. 03. 13 Age : 27
Location : Borovany

Character sheet
Admin Level: Same as JUICY
Player level: Kapitánka 5. divize

Okolí Karakury Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Karakury   Okolí Karakury EmptyMon Aug 05, 2013 7:28 am

Watanabe Ayaka

<<< Dangai - Mezisvět

Na tváři jsem si udržovala chladný pohled, ale uvnitř mě to vřelo. Opět odpověděl s naprostým nezájmem, čímž naprosto zdemoloval mou snahu prolomit ledy. Nemůžu ho vystát...
Můj mobil se ozval ve stejný okamžik jako ten Kuchikiho. Otevřela jsem zprávu, která přišla. Už během čtení začal šestý kapitán plánovat. Aniž bych stihla souhlasit nebo něco namítnout, byl ten tam.
Povzdechla jsem si a otočila se na Mitsuki, která celou cestu vypadala jako přejetá kombajnem. Hah? Děje se něco? Jsi nějaká potichu. Je to docela nezvyk, prohodila jsem mimoděk. Jestli se ale vážně necítila dobře, bylo to ode mě docela nevhodné.
Mrkla jsem na Takashi v náznak rozloučení. Pak jsem znovu věnovala pohled své zástupkyni. Už bychom taky měli jít. Nebyla to pobídka, ale rozkaz, ať už to tak znělo nebo ne. Použila jsem Shunpo a zanedlouho byla na místě určení. V těsném závěsu za mnou nejspíš byla Mitsuki.

>>> Gensei - Karakura, okrsek Honchou
Návrat nahoru Goto down
https://mirainochance.forumczech.com
Mon

Mon


Počet příspěvků : 50
Points : 50
Reputation : 0
Join date : 02. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Zástupkyně kapitána 6. divize

Okolí Karakury Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Karakury   Okolí Karakury EmptyMon Aug 05, 2013 7:31 am

Takahashi Keiko

<<< Dangai - Mezisvět

Ešte raz sa nevinne pousmiala na kapitána, než jej pozornosť získalo mesto rozprestierajúce sa pod nimi. Keiko zažiarili oči nadšením a mierne pootvorila ústa. Z tichého obdivovania ju vyrušilo až dvojité zapípanie a opäť sa zadívala na kapitána. Priblížila sa ku kapitánovi a jemne nadskakovala na mieste ako sa pokúšala nahliadnuť do jeho mobilu. "Awww," sklamane zamrnčala, keď sa jej nepodarilo prečítať celú správu a so zamračeným pohľadom sa zadívala na vzdialujúci sa chrbát kapitána.
"Tak sa vidíme potom, veľa šťastia," rozlúčila sa s Ayakou a Mitsuki, ešte im veselo zamávala a rozbehla sa za Kuchikim.

>>> Gensei - Karakura, okrsek Yumisawa
Návrat nahoru Goto down
Mitccan

Mitccan


Počet příspěvků : 54
Points : 54
Reputation : 0
Join date : 28. 03. 13 Age : 27

Character sheet
Admin Level: Corrector Master
Player level: Zástupce kapitánky 5. divize

Okolí Karakury Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Karakury   Okolí Karakury EmptyMon Aug 05, 2013 7:33 am

Mitsuki Miyako

<<< Dangai - Mezisvět

Iceman začal cosi mlít a ve vteřině, kdy skončil, se otočil na patě a zamířil směrem k souřadnicím, které mu seireitei zadala. Sledovala jsem znak 6. divize na jeho vzdalujících se zádech a ucítila, jak mi přejel mráz po zádech. Periferním viděním jsem postřehla Kei-chan, která nám s úsměvem přála hodně štěstí a rozběhla se za kapitánem, avšak nevěnovala jí velkou pozornost. Místo toho jsem se podezíravě rozhlížela po okolí. Uslyšela jsem kapitánčin hlas a věnovala jí pozornost. Měla bych se naučit skrývat svoje pocity. Ne vždy je to na místě. H-huh? O čem to mluvíte, jsem naprosto v pořádku, vůbec nic mi není.. haha.. Pokusila jsem se nahodit svůj typický úsměv, abych dodala svým slovům důraz. Přestože si na obličej nevidím, vsadím poslední svazek Kamisama hajimemashita, že z toho vznikl leda tak zmutovaný škleb. Taichou zavelela k přesunu a za pomocí shunpa se vydala k našemu cíli. Zatřásla jsem hlavou doufaje, že ze mě spadne alespoň část nervozity a následovala ji.

>>> Gensei - Karakura, okrsek Honchou
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolí Karakury Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Karakury   Okolí Karakury Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí Karakury
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Gensei-
Přejdi na: