Mirai no Chance - Bleach RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Všeobecný pokec

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kenpachi Kodoku

Kenpachi Kodoku


Počet příspěvků : 21
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 02. 05. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Bývalý kapitán 11. divize

Všeobecný pokec Empty
PříspěvekPředmět: Všeobecný pokec   Všeobecný pokec EmptyThu May 16, 2013 8:41 pm

Nějak mi tu chybí místo, kde by jsme si mohli jen tak nevázaně pokecat, ať už o hře nebo o čemkoli jiném, tak zakládám toto téma, snad se admini nebudou zlobit :)
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Počet příspěvků : 54
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13 Age : 27
Location : Heaven

Character sheet
Admin Level: Character & Point Master
Player level: Kapitánka 2. divize, velitelka Onmitsukidou, hlava klanu Shihouin, kapitánka 5 .divize, zástupkyně kapitána 9. divize, Primera Espada, 1. Fracción Tercia Espada, Fullbringer, Quincy, Togabito

Všeobecný pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný pokec   Všeobecný pokec EmptyFri May 17, 2013 9:07 am

Admini se nezlobí. Všeobecný pokec 1160411267 Teda aspoň já ne. Všeobecný pokec 3596318532 Od toho tu taky je spamárna. Všeobecný pokec 1780671950
Návrat nahoru Goto down
http://juicieness.weebly.com
Kenpachi Kodoku

Kenpachi Kodoku


Počet příspěvků : 21
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 02. 05. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Bývalý kapitán 11. divize

Všeobecný pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný pokec   Všeobecný pokec EmptyFri May 17, 2013 11:45 am

To jsem rád :D, hele blbá otázka ale jak to teď bude s hraním? půjde se na mise? ne že bych byl netrpělivý ale rád bych si zahrál :)
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Počet příspěvků : 54
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13 Age : 27
Location : Heaven

Character sheet
Admin Level: Character & Point Master
Player level: Kapitánka 2. divize, velitelka Onmitsukidou, hlava klanu Shihouin, kapitánka 5 .divize, zástupkyně kapitána 9. divize, Primera Espada, 1. Fracción Tercia Espada, Fullbringer, Quincy, Togabito

Všeobecný pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný pokec   Všeobecný pokec EmptyFri May 17, 2013 12:09 pm

Chápu, co chceš říct. Taky jsem vždycky pěkně nedočkavá a i trochu naštvaná, když někdo brzdí RPG a teď je to hlavně chyba Adminů. Všeobecný pokec 3922743723 Minulej víkend jsme všechny tři byli na AFku a ještě pár dní po něm byly docela mrtvý. Všeobecný pokec 2390042586 Já osobně tenhle týden měla dva koncerty, na kterých jsem vystupovala, takže jsem chodila domů celkem pozdě. Všeobecný pokec 2548376281 Tak snad už se teď RPG zase rozjede. Všeobecný pokec 1160411267
Návrat nahoru Goto down
http://juicieness.weebly.com
Kenpachi Kodoku

Kenpachi Kodoku


Počet příspěvků : 21
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 02. 05. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Bývalý kapitán 11. divize

Všeobecný pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný pokec   Všeobecný pokec EmptyFri May 17, 2013 12:16 pm

O.K. :) to jsem rád :)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Všeobecný pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný pokec   Všeobecný pokec Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Všeobecný pokec
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Ostatní :: Spamárna-
Přejdi na: