Mirai no Chance - Bleach RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pracovna zástupkyně kapitána 9. divize

Goto down 
AutorZpráva
Wakatsuki Airi

Wakatsuki Airi


Počet příspěvků : 25
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 15. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Zástupkyně kapitána 9. divize

Pracovna zástupkyně kapitána 9. divize Empty
PříspěvekPředmět: Pracovna zástupkyně kapitána 9. divize   Pracovna zástupkyně kapitána 9. divize EmptyTue May 21, 2013 6:39 am

Vítejte v mém malém ráji!
S touhle pracovnou jsem si upřímně dost vyhrála. Na zdech můžete vidět různé motivy vody, kterou až k smrti miluji! Také proto mě většinou uvidíte lítat v plavkách nebo jiném letním oblečení a sluchátky na uších. Jenom ta představa, že tohle je moře a já se procházím po jeho březích mě uklidňuje a dodává mi pocit volnosti.
Krom toho tu ale tak spatříte spoustu plyšáků pand a vlastně cokoli co je hmotné, mám s pandou. Nákupy v Gensei se občas vyplatí. Tady za svůj plat tak akorát žijete, zatímco v Gensei jste milionář.
U stolku ozdobeným všemi možnými roztomilými věcmi stojí mini-lednička, která se chlubí hlavně velkou zásobou a taky rozmanitostí pocky. Můj kapitán sem často chodí a nějaké si vezme, není divu, že mám na svém kontu takové měsíční prémie. Dost mě ale štve a aspoň by se mohl ozvat, než se rozhodne vyrazit na lov nebo na honbu za ledničkou, nazvěte si to, jak chcete.
Takže vstup na vlastní nebezpečí asi platí jen, když tu zastihnete mou roztomilou maličkost procházet se tu v bikinkách - připravte se na následný nosebleed.
Návrat nahoru Goto down
Wakatsuki Airi

Wakatsuki Airi


Počet příspěvků : 25
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 15. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Zástupkyně kapitána 9. divize

Pracovna zástupkyně kapitána 9. divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovna zástupkyně kapitána 9. divize   Pracovna zástupkyně kapitána 9. divize EmptyFri May 24, 2013 9:42 am

Wakatsuki Airi

<<<Zasedací síň pro kapitány
Trochu naštvaně jsem si to přikráčela do své pracovny. Tseh... Kapitán a jeho gesta, kapitola sama o sobě... Nikdy jsem neměla pádný důvod na něj být naštvaná, vlastně jsem proti němu něco měla tak celkově. Je děsně nezodpovědnej a... Argr! Děsně mě to štve! Teď ale musím myslet na jiné věci, než na toho troubu. Mám šanci dozvědět se něco víc. Mám šanci znovu se dostat blíž k Hisagimu-san. Uchopila jsem svou zanpakutou a krátce zavřela oči. Mizuki, musíme myslet hlavně na náš úkol. S těmihle slovy jsem se otočila a odešla vstříc tomu, po čem jsem toužila.
>>>Kokuryoumon - severní brána
Návrat nahoru Goto down
 
Pracovna zástupkyně kapitána 9. divize
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kancelář kapitána 9. divize
» Pracovna kapitána 11. divize
» Takahashi Keiko [Zástupkyně kapitána 6. divize]
» Wakatsuki Airi [Zástupkyně kapitána 9. divize]
» Mitsuki Miyako [Zástupkyně kapitánky 5. divize]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Soul Society :: Seireitei :: Kasárny Gotei 13 :: 9.divize-
Přejdi na: