Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Benjiro Kuchiki [Kapitán 6. divize]

Goto down 
AutorZpráva
Jaden

avatar

Počet příspěvků : 100
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 29. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 6. divize

PříspěvekPředmět: Benjiro Kuchiki [Kapitán 6. divize]   Sun Mar 31, 2013 8:32 pm

Jméno: Benjiro Kuchiki

Věk: 372 (vzhledově na 30)

Pohlaví: Muž

Rasa: Shinigami

Oddělení: Gotei 13

Divize: Šestá

Hodnost: Kapitán

Vzhled:
 
Menší fanservice pro dámy ;3 xD :
 

Povaha: Benjiro býval kdysi veselý a bouřlivý mladík, ale všechno to, čím si prošel, z něho udělalo odměřeného a uzavřeného muže. Své soudy a rozhodnutí již nečiní lehkomyslně a ledabyle, jako kdysi, nýbrž s vždy chladnou hlavou a rozumem na prvním místě. Uvnitř není však tak chladný, jak se zdá býti. Je velmi empatický a dobře rozpozná pocity ostatních, což je jednou z vlastností vůdců, kterou si musel osvojit, aby s nim jeho okolí nemanipulovalo.

Má rád/nemá rád: Ze všeho nejvíce záleží Benjirovi na svém klanu a na Soul Society. Odjakživa to tak cítil a odjakživa pro tyto dvě věci dělá vše, co je v jeho silách, aby se jim dařilo. Váží si upřímných lidí, kteří si na nic nehrají a nepřetvařují se, avšak stejně tak i musejí dbát společenského kodexu a etiky a nechovat se jako blázni a pošetilci. Nesnáší lež a přetvářku, kterou odsuzuje stejně tvrdě jako chamtivost a sobectví. Miluje svobodu nade vše, jelikož jemu samotnému ji bylo dopřáno jen pramálo.
Z hmotných statků si toho moc nedělá, pokud k nim nechová nějaké citové pouto. Napřiklad by nesnesl, kdyby mělo být sídlo jeho klanu, ke kterému chová mnoho jak pozitivních, tak negativních emocí, zničeno.
Ačkoliv vyrůstal v jednom z nejvznešenějších klanů Soul Society, v přepichu a luxusu si nikdy nehověl. Jeho nejoblíběnějším jídlem jsou rýžové knedlíčky plněné čímkoliv a nejraději ze všeho pije zelené čaje.


Koníčky: Občas se v přestrojení prochází kudy ho nohy nesou, nepoután povinnostmi ani tím, kým je. A nebo také rád pozoruje hvězdy a mraky.

Theme:


Battle Theme:


Příběh: Benjiro se narodil stejně jako všichni jeho předkové v Soul Society, do mocného a prastarého klanu nesoucí název Kuchiki, který se stal i Benjirovým příjmením. Od mala byl veden přísnou rukou svého otce, vychováván jako pravý vůdce, kterým se také jednoho dne měl stát, stejně jako jím byl nyní jeho otec.
Díky tomu neměl téměř žádné dětství. Celý jeho život trávil v podstatě za zdmi klanového sídla, učící se etiketu, správnému posuzování nespočtu věcí a situací a pilující své schopnosti jakožto nastávající Shinigami.
Vše se ale změnilo, když přišla ona válka, které zasáhla vše existující tvrdě a nemilosrdně. Stejně tak i Benjira. Jeho otec tehdy padl a jeho matka se zhroutila. Veškeré břímě vůdce tak padlo na mladého Benjira, který musel během neskutečně krátké doby dospět a převzít zodpovědnost za svůj klan, kterou doposud nesl jeho otec.
Navzdory neskutečnému náporu a váhy břímě, které musel mladý Benjiro nést, se svého nového postavení a povinností ujal přímo bravůrně a udržel svůj klan pod kontrolou. Postaral se o všechny postižené válkou a časem dostal svůj klan tam, kde kdysi byl. Na vrchol Soul Society. Kromě skvělého vůdce se z Benjira stal i výborný Shinigami. Díky tomu však neměl ani v dospělosti čas starat se sám o sebe a zabývat se záležitostmi jinými, než klanovými. Jediná bytost, která se tak stala blízkou, byla Omohane, jeho Zanpakutou, se kterou jedinou mohl trávit čas a mluvit s ní, jelikož to bylo v rámci tréninku. Kromě ní do jeho nitra nikdo nevidí a nikdo se nemůže považovat za jemu blízkého člověka. Ale jak se říká, výjimka potvrzuje pravidlo. Kromě Omohane je tu ještě jedna osoba, respektive byla, která byla Benjirovi nesmírně blízká. Byla to jeho mistryně, která ho odjakživa cvičila a vychovávala, Chikako. Chikako byla nesmírně talentovaná, a byla také Kuchiki, ale bohužel jen z vedlejší větve a tak ji nebylo dáno využít svých dovedností lépe, jak ve prospěch hlavní rodiny. K tréninku Benjira. Ale navzdory své situaci Chikako vůči Benjirovi necítila zášť nebo závist. Naopak se o něho starala, jakoby byl jejím mladším bráškou, a věnovala mu veškerý svůj volný čas. Věděla totiž, že to jednou bude mít Benjiro tisíckrát těžší, než ona, a proto se mu snažilo pomoci nést jeho břímě, až do konce. Během války se totiž boj nevyhnul ani sídlu Kuchiki klanu, které bylo výrazně poškozeno. Jelikož byl otec na frontě, nebyl doma nikdo silnější než Chikako, kdo by celé sídlo bránil.
Zastavila útok a ochránila Benjira před smrtí, ale sama sebe ochránit nedokázala. Zemřela tak Benjirovi v náruči, s úsměvem ve tváři. Díky ní se Benjiro naučil nedělat rozdíly mezi lidmi, dospívat ke správným rozhodnutím a vážit si pravých lidských hodnot, jelikož taková Chikako byla. Obětovala mu celý svůj život, jen proto, aby mu pomohla vyrovnat se s tím jeho. Díky ní se Benjiro stal tím, kým je dnes.
V současné době plní své kapitánské povinnosti v 6. divizi, stejně jako mnoho jeho předků, a pomáhá Soul Society se znovu postavit na nohy, jak nejlépe jen dovede.


Barva reiatsu: Tyrkysová

Schopnosti:
Zanjutsu: 90
Hakuda: 0
Hohou: 90
Kidou: 90
Kaidou: 30

Zanpakutou:
-Jméno: Omohane
Podstata: Přímý kontakt
Schopnosti: Schopností Omohane je manipulace s váhou.
Vzhled Zanpakutou jako katany:
 
Vzhled Zanpakutou jako duše:
 
Vzhled Vnitřního světa:
 

Shikai:

Vyvolávací proces: Handan suru, Omohane! (Suď, Omohane!)

Techniky Zanpakutou v Shikai formě:
Hanketsu - Omohane změní svou váhu. Buďto ji prudce zvedne, nebo sníží. Lze tak například docílit výpadu zbraní, která váží sotva gram, avšak s dopadem váhy i několika tun. Nevýhodou této schopnosti je však fakt, že trvá zhruba 10 sekund(z bitevního a herního hlediska 2 posty), než může Benjiro schopnost Omohane znovu využít, použije-li ji dvakrát rychle po sobě.

Vzhled katany v Shikai formě: Beze změny.

Vzhled (OC) v Shikai formě: Beze změny.


Bankai:
Benjirův Bankai doteď nikdy nikdo neviděl, jelikož se ještě nikdy nedostal do situace, ve které by ho byl nucen použít.

-Název: Moumoku no Omohane

Vyvolávací proces:
Ano rei wo hirameke, sorezore no fuka no juuryou wo mite hanketsu wo sadamero, Moumoku no Omohane!
(Pohleď na tyto duše, uzři váhu jejich břímě a stanov rozsudek, Moumoku no Omohane!)

Techniky Zanpakutou v Bankai formě:
Tsumi no Fundou – Kromě schopnosti, kterou má v Shikaii, získává Omohane v Bankaii i schopnost přenést svou váhu na to, čeho se dotkne, rovnoměrně po ploše zasažené věci. Přenesená váha vždy odpovídá té, kterou měla Omohane v době kontaktu s cílem. Tento efekt však zhruba po 10 sekundách(z bitevního a herního hlediska po 2 postech), stejně jako efekt Omohane v Shikaii, odezní.

Vzhled katany v Bankai formě: Beze změny.

Vzhled (OC) v Bankai formě: Přes Benjirovi oči se zhmotní jakýsi bílý pruh látky, uvázaný za jeho hlavou, jehož dlouze přesahující dva konce vlají ve větru. Benjirův zrak timto však není nikterak omezen.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Juicy

avatar

Počet příspěvků : 54
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13 Age : 21
Location : Heaven

Character sheet
Admin Level: Character & Point Master
Player level: Kapitánka 2. divize, velitelka Onmitsukidou, hlava klanu Shihouin, kapitánka 5 .divize, zástupkyně kapitána 9. divize, Primera Espada, 1. Fracción Tercia Espada, Fullbringer, Quincy, Togabito

PříspěvekPředmět: Re: Benjiro Kuchiki [Kapitán 6. divize]   Sat Jul 27, 2013 2:24 pm

Oumh, opožděně POVOLENO, Icemane.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://juicieness.weebly.com
 
Benjiro Kuchiki [Kapitán 6. divize]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance *PŘEDĚLÁVKA~* :: Postavy :: Shinigami-
Přejdi na: