Mirai no Chance - Bleach RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kasárny 11. divize

Goto down 
AutorZpráva
Kenpachi Kodoku

Kenpachi Kodoku


Počet příspěvků : 21
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 02. 05. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Bývalý kapitán 11. divize

Kasárny 11. divize Empty
PříspěvekPředmět: Kasárny 11. divize   Kasárny 11. divize EmptyMon May 20, 2013 5:46 pm

Vysoká bílá budova s mohutnou branou a znakem 11. divize umístěným těsně nad ní, slouží jako ubytovna, centrála a výcvikové středisko pro nejbojovnější divizi ze všech.
Návrat nahoru Goto down
Kenpachi Kodoku

Kenpachi Kodoku


Počet příspěvků : 21
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 02. 05. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Bývalý kapitán 11. divize

Kasárny 11. divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasárny 11. divize   Kasárny 11. divize EmptyTue May 21, 2013 8:03 am

Kenpachi Kodoku
Ze setkání kapitánů jsem vyrazil rovnou do sídla své divize. Sotva jsem se přiblížil, uvítal mě zvuk tvrdého tréninku, odehrávajícího se právě na prostranství za hlavní budovou. Původně jsem tam měl namířeno i já, ale muž, kterého jsem potřeboval vidět, na mě čekal přímo v kasárnách.
Jaké bylo setkání pane?
zeptal se vysoký muž s podobou statného čtyřicátníka, jemuž se již do vlasů začíná dostávat první stříbro.
Nezkutečně dobře, jak jinak by to také mohlo dopadnout, když se tam schází jen elita Gotei 13?
utrousil jsem sarkasticky, načež jsem ale zvážněl.
Stařík nás pověřil misí. Já a další dva kapitáni musíme prověřit nějaké záhadné Reiatsu ve světě lidí. Vzhledem k tomu, že posílá dva kapitány a Kenpachiho, asi půjde do tuhého, takže...
Mám svolat Pětku?
pětka byl slangový termín pro pět vysokých důstojníků 11. divize, od 3. do 5. včetně. Všichni to byli skvělí šermíři a bojovníci, kteří studovali přímo pode mnou a abych se přiznal byli tak dobří že i já jsem se v boji proti nim najednou značně zapotil, použili-li jsme všichni Shikai.
To snad nebude nutné
zakroutil jsem hlavou.
Potřebuji aby jste se věnovali tréninku nováčků a dávali pozor na Ichinoseho, aby nepřevrátil divizi vzhůru nohama, zatímco tu nebudu, ale buďte připravení, vezmu s sebou Sarumaneho, 6. člena aby dělal spojaře a v případě potřeby zavolal vás nebo sehnal Uvolnění limitů.
při zmínce o mém zástupci se Ryuuma ušklíbl
Už to nebude dlouho trvat pane, co jsem slyšel dokáže už zhmotnit ducha své Zanpakutou a brzo dosáhne Bankai. Ještě pár měsíců a budeme ho moct pohřbít.
při zmínce o Bankai jsem se usmál. Ještě nikdy jsem nestál proti soupeři, který by jej ovládal a upřímně jsem se na tuto novou zkušenost těšil. Riziko, že bych při tom testu mohl zemřít činilo celou situaci ještě lákavější.
Snad můj meč nenechá dlouho čekat
zamručel jsem
Ale dost řečí, sežeň mi Sarumaneho, ať si vezme s sebou vysílačku a okamžitě dorazí k Seikaimonu.
Rozkaz!
přešel i Ryuuma do vážného tónu, zasalutoval a zmizel v útrobách kasáren. Chvíli jsem sledoval jak odchází a přemýšlel, jestli je tak loajální mě, nebo mé síle. Pak jsem to ale nechal být a vyrazil na místo, kde jsem se měl setkat s ostatními.

Návrat nahoru Goto down
 
Kasárny 11. divize
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kasárny 4. divize
» Kasárny 2. divize
» Kasárny 5. divize
» 11. divize
» Venkovní prostory 5. divize

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Soul Society :: Seireitei :: Kasárny Gotei 13 :: 11. divize-
Přejdi na: