Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kenpachi Ryuu

Goto down 
AutorZpráva
Kenpachi Kodoku

avatar

Počet příspěvků : 21
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 02. 05. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Bývalý kapitán 11. divize

PříspěvekPředmět: Kenpachi Ryuu   Tue May 21, 2013 10:49 am

Kenpachi Ryuu
Popis: Škola bojových umění, kterou Kodoku založil v rámci 11. divize. V současnosti má asi stovku studentů, všechno členy 11., kteří jsou oddaní více svému kapitánovi než zástupci. Většina z nich jsou však v rámci této školy pouzí začátečníci. Ačkoli je základem této školy boj s mečem, obsahuje i techniky Hoho a Hakuda. Nejdůležitějším principem je volnost. Ačkoli základní techniky a pohyby jsou stejné, od určitého stupně jsou všichni členové této školy vedeni k vytváření vlastních bojových dovedností a technik, které odpovídají jejich osobním schopnostem a posléze jejich Zanpakutou. Z tohoto důvodu se v rámci Kenpachi Ryuu začíná rodit spousta menších stylů z ní vycházejících, ačkoli jediným skutečným stylem je v současnosti Madarameho styl, vycházející z učení Madarame Ikkaku. Technicky vzato se součástí této organizace mohou stát i členové jiných divizí než 11. zatím se tak ale nestalo. Základní tréninkovou metodou v této škole je Sparring. Žákům se ukáží pohyby a oni je pak ve dvojicích nacvičují a zakomponovávají do svého bojového stylu, pod dozorem využujícího.

Hodnosti
Velmistr: Vůdce školy, který nad ostatní vyniká silou i schopnostmi. Vede školu, cvičí nejlepší studenty atd. V současnosti je tento titul propojený s titulem Kenpachi a kapitánem 11. divize a předpokládá se, že to tak zůstane i nadále.
Mistři: Vysoce postavení členové školy, kteří ovládli jeden nebo více stylů v rámci školy. Rozvíjejí svůj styl a trénují Studenty.
Studenti: Výše postavení členové školy, kteří ovládají všechny základní techniky školy a díky tomu jim bylo povoleno studovat pod jedním z mistrů jeho styl, nebo začít vytvářet vlastní. Smí studovat bojové techniky. Pracují na svém stylu nebo se učí pod nějakým mistrem a trénují Žáky.
Žáci: Základní a nejpočetnější skupina v rámci školy, studují základní bojové dovednosti Hakudo, Hoho a Zajutsui.
Novici: Čerství rekruti, učí se naprostým základům a trénují své tělo a mysl aby moli projít zkouškou a stát se Žáky.

Členové
Velmistr: Kodoku Kenpachi
Mistři: V současnosti žádní nejsou
Studenti: Tetsuryuu Ryuuma, 3. člen 11. divize jako první ovládl všechny základní dovednosti školy a dostal tak příležitost začít pracovat na svém vlastním stylu, založeném na jeho nezkutečné fyzické síle. V současnosti ovládá pouze 1 bojovou techniku pro Shikai.
Žáci: Asi stovka členů 11. divize studující základní dovednosti.
Novici: V současnosti žádní nejsou.

Dovednosti

Hoho
Popis: Techniky chůze, představující samotný základ Kenpachi Ryuu Umožňují jeho studentům využívat pohyb pro útok, obranu nebo obejití soupeře. Jsou základem pro všechny útoky a pohyby, stejně jako úspěch a síla většiny útoků spočívá právě v technikách Chůze. Neboť nezáleží na síle pěsti, pokud za ní nestojí celé tělo a nedokáže zasáhnout, je zbytečná. Aby byl Žák považován za mistra v této dovednosti a mohl se stát Studentem, musí být alespoň Bojovníkem v této oblasti(45-49 bodů).

Hakuda
Popis: Ačkoli základem Kenpachi Ryuu je Zanjutsu, jejich žáci se učí i Hakuda jako podporu pro své další bojové schopnosti a pro případ, že by je soupeř připravil o zbraň. Tuto speciální formu Hakudo pak vytvořil Kenpachi sám, dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, když skloubil pohyby ze stovek stylů, které studoval v Rukongai, které upravil tak aby se daly snadno naučit a byly použitelné v reálném boji. Z toho důvodu využívají relativně jednoduché avšak velmi rychlé a silné údery pomocí otevřených dlaní a loktů. Kopy nejsou příliš preferované, využívá se sice jak nohou tak kolen, ale nejdou výš, než do výše pasu. Obsahuje celkem 18 pohybů. Aby byl Žák považován za mistra v této dovednosti a mohl se stát Studentem musí být alespoň Odborník v této oblasti(50bodů)

Zanjutsu
Popis: Základ celé školy, který studují nejen žáci, ale i všichni ostatní s nejvyšší pečlivostí, neboť představuje jejich hlavní zbraň a dovednost. Tuto formu Zanjutsu pak vytvořil Kenpachi sám, z několika set stylů, které ovládl na svých cestách v Rukongai, a které upravil tak, aby se daly snadno naučit a byly použitelné v reálném boji. Členové této školy se učí držet meč oběma rukama a kombinovat dlouhé a silné seky a kryty s krátkými a rychlými bodnutími a odraženími. Tato dovednost obsahuje celkem 18 pohybů, umožňující v kombinaci s Hoho zaútočit mečem z kteréhokoli směru a stejně tak se bránit.

Styly
Jednotlivé styly představují skutečnou sílu Kenpachi Ryuu. Jedná se o soustavu dovedností, předávanou z mistra na studenta, nebo vytvořenou studentem samotným, kombinovanou s bojovými technikami, které více než vynahrazují absenci jakýchkoli zvláštních schopností založených na Kido.

Madarameho styl
Zvláštní bojový styl, vyznačující se bojem s mečem v jedné a sayou v druhé ruce. Kromě toho je součástí studia tohoto stylu boj s kopím, sansetsukonem, a cepem. Základem tohoto stylu je neustálý pohyb po bojišti, schopnost využít soupeřovu sílu proti němu a techniky, které vychází z přirozených vlastností jeho zbraní spíše než z nějaké stylizované idee.
Styl železného draka
Zatím ještě nedokonalý bojový styl, obsahující pouhou jednu techniku, vytvářený studentem Kenpachi Ryuu a 3. důstojníkem 11. divize, Tetsuryuu Ryuumou. Tento styl se specializuje v obou ručním držení meče a dlouhých, silných útocích, vyžadující od uživatele značnou výšku a délku paží. Druhou zbraní tohoto stylu je válečná sekera, Shikai jeho zakladatele, se kterou využívá techniky svalového uvolnění a „exploze“ k maximalizaci rychlosti a síly svého útoku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Kenpachi Ryuu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Soul Society :: Seireitei :: Kasárny Gotei 13 :: 11. divize-
Přejdi na: