Mirai no Chance - Bleach RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Karakura - okrsek Honchou

Goto down 
+3
Mitccan
Watanabe Ayaka
Admin
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Jaden

Jaden


Počet příspěvků : 100
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 29. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 6. divize

Karakura - okrsek Honchou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - okrsek Honchou   Karakura - okrsek Honchou - Stránka 3 EmptyMon Aug 05, 2013 7:18 pm

Kuchiki Benjiro – Kapitán 6. divize

Benjiro stál vedle Shichira. Aizenův první posměšek zcela přešel. Taková malichernosti s ním nemohly nijak pohnout. Přesto z něho ale nespouštěl oči, a z rukojeti Omohane ruku. Čím déle ten muž mluvil, tím více se to Benjirovi nelíbilo. Narozdíl od Ayaky s Miyako se k tomu ale nijak nevyjadřoval.
Bylo ale jasné, že mu nemohou věřit nos mezi očima. Tento muž by byl pro dosažení svých cílů schopný všeho, o čemž jeho praktiky z minulosti vypovídaly dost jasně. A jeho cíle ho dostaly do Avici....
Když se s nimi rozloučil a zmizel v Gargantě, Benjiro spustil ruku z jílce Omohane a zadíval se na Shichira.
„Jistě...,“ souhlasil, a opět se chopil Omohane. Jelikož byl až doposud jediným, kdo bral své povinnosti vážně, podvědomě se jmenoval velitelem této mise, a jako správný velitel sem své lidi nejen přivedl, ale také je odvede všechny zpět.
Tasil svou zanpakutou, zabodl ji před sebe, a otočil s ní.
V ten moment se před nimi otevřel Senkaimon, a cesta domů byla volna.
Benjiro ustoupil stranou a kývl na zbylou čtveřici, aby šli první.
Návrat nahoru Goto down
Mon

Mon


Počet příspěvků : 50
Points : 50
Reputation : 0
Join date : 02. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Zástupkyně kapitána 6. divize

Karakura - okrsek Honchou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - okrsek Honchou   Karakura - okrsek Honchou - Stránka 3 EmptyMon Aug 05, 2013 7:26 pm

Takahashi Keiko

Neveriacky sledovala dianie okolo seba a to, čo počula sa jej ani zďaleka nepáčilo. Pozrela na kapitána, akoby čakala, že on tam zavedie poriadok a všetko sa vráti do normálu, lebo to, čoho bola svedkom nemohla byť seriózna skutočnosť, ale len nejaká nepodarená paródia.
"Ale to je..." Zasekla sa, lebo nechcela skákať do reči vyššie postaveným. Šokovane pozrela z jednej osoby na druhú a opäť otvorila ústa, že niečo povie. "Ale!" Pozrela na Kuchikiho, ale ten sa správal ako obvykle a Keiko ofučane nadula líca a prekrížila si ruky na hrudi. "Tak fááájn," vzdala sa až príliš rýchlo, čo nebolo pre ňu typické. Ešte stále v zlej nálade podišla k Ayako, aby jej pomohla na ceste späť. Prehodila si jej ruku cez svoje plecia a vykročila k Senkaimonu. Keď prechádzala okolo kapitána, nevenovala mu najmenšiu pozornosť.
Návrat nahoru Goto down
Watanabe Ayaka

Watanabe Ayaka


Počet příspěvků : 65
Points : 90
Reputation : 1
Join date : 20. 03. 13 Age : 27
Location : Borovany

Character sheet
Admin Level: Same as JUICY
Player level: Kapitánka 5. divize

Karakura - okrsek Honchou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - okrsek Honchou   Karakura - okrsek Honchou - Stránka 3 EmptyMon Aug 05, 2013 7:48 pm

Watanabe Ayaka

Na pomoc mi přiběhla Mitsuki a já se aspoň nesklátila k zemi jako balvan. Když mě držela za ramena, cítila jsem, že se pomalu přestávám třást. Pomalu jsem vydechla a na to se zhluboka nadechla. Rána pořád nebyla perfektně zahojená, ale byla jsem aspoň schopná být vzhůru, díky léčbě Maekawy a Keiko. Dokonce jsem dokázala být klidná i přes přítomnost Aizena, který byl však do chvíle pryč. Otočila jsem hlavu tak, abych byla schopná své zástupkyni vidět do tváře a ona zase do té mé. Vážila jsem si toho, že během boje stále při mě a snažila se mě chránit i přesto, jak neprofesionálně jsem se zachovala. I ke konci se zastala mého názoru. Mohla jsem se k ní kdy chovat sebevíc zvláštně, ale fakt, že mi na ní záleží i přes malé popichování a nedorozumění, se popřít nedá. Poděkovala jsem jí úsměvem, ke kterému jsem se však musela přes tu všechnu bolest donutit. Byl upřímný, ale momentálně mi do smíchu moc nebylo.
Sledovala jsem, jak k nám přichází Maekawa a Keiko. Moje malá a roztomilá více-kapitánka skončila v jeho náručí a já viděla, že usnout jí nedělá problém. Musela být vážně utahaná jako kotě.
Poté mi Keiko pomohla vstát a podepírala mě při chůzi. Cítila jsem se trochu špatně. To, že to takhle skončilo, byla moje chyba. Na litování sebe nebo ostatních ale bylo pozdě. Prošli jsme kolem Kuchikiho a já se mu podívala do tváře s trochu omluvným výrazem. Nechtěla jsem, aby mi někdo odpustil to, co jsem tu totálně zpackala. Konec konců, teď už bych se vážně nedivila, kdyby mě jako jednoho z nejvyšších důstojníků zavrhl. Hned na to jsem se podívala do země a do Dangai vešla jen s jedním slovem směřované ke Keiko: Děkuju...
Návrat nahoru Goto down
https://mirainochance.forumczech.com
Mitccan

Mitccan


Počet příspěvků : 54
Points : 54
Reputation : 0
Join date : 28. 03. 13 Age : 27

Character sheet
Admin Level: Corrector Master
Player level: Zástupce kapitánky 5. divize

Karakura - okrsek Honchou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - okrsek Honchou   Karakura - okrsek Honchou - Stránka 3 EmptyMon Aug 05, 2013 7:50 pm

Mitsuki Miyako

Když Aizen odešel, dovolila jsem svému tělu povolit a přestala cenit zuby jako vzteklý pes. Bez jeho přítomnosti tu byl takový zvláštní klid. Ucítila jsem sevření silných rukou a ocitla se v Shichiho náruči. Začala jsem protestovat. Dojdu přeci sama.. zas tak špatně na tom nejsem. Uraženě jsem civěla na Shichira, který moje protestanské vrtění a brblání úspěšně ignoroval. Ještě chvíli jsem sebou házela, nakonec jsem to však vzdala a uvolnila se do jeho náruče. Teprve v tu chvíli, kdy se mé tělo úplně uvolnilo, jsem postřehla, že se ještě klepu. Opřela jsem si hlavu o kapitánovu hruď a zavřela oči. Cítila jsem houpání, jak jsme se začali pohybovat a nechala svou mysl plout v pravidelném rytmu. Netrvalo však dlouho a já v pohodlí a pocitu bezpečí usnula.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura - okrsek Honchou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - okrsek Honchou   Karakura - okrsek Honchou - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura - okrsek Honchou
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Karakura - okrsek Yumisawa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Gensei-
Přejdi na: