Mirai no Chance - Bleach RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelář kapitánky 2. divize

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Shihouin Yuuki

Shihouin Yuuki


Počet příspěvků : 11
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 15. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitánka 2. divize, Velitelka Onmitsukidou

Kancelář kapitánky 2. divize Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář kapitánky 2. divize   Kancelář kapitánky 2. divize EmptyWed Aug 14, 2013 9:02 pm

Shihouin Yuuki

<<< Severní brána

Celá unavená jsem posunula dveře a jen tak tak došla ke křeslu, do kterého jsem sebou švihla. Mírna jsem si povzdechla a zamyslela se. Kyatto a její nová identita... Fakt, že v Gensei i Rukongai hledali to neznámé reiryoku, které nedokážeme identifikovat a právě kapitánka desítky se stala něčím, co také nedokážeme zařadit... Ať jsem si škvařila mozek sebevíc, na nic jsem nemohla přijít. Ne bez nějakých důkazů a víc informací.
Guaaah, roztáhla jsem se po pohovce bezvládně a nejspíš to ani nevypadalo moc sexy. V tu ránu se sem ale začalo blížit něco s vyšší dávkou reiatsu a já zpozorněla. Že by mě sem někdo přišel pobavit ve chvíli nic nedělání, nudy a čekání a dalšího Pekelného motýla s nějakými rozkazy?
Narovnala jsem se a pohodlně se opřela. Ruce jsem si založila na prsa a přehodila si nohu přes nohu. Ještě než padne otázka 'Smím vstoupit?', mi dovol říct 'Dále', pronesla jsem pobaveně. Rty se mi zvlnily do úšklebku.
Návrat nahoru Goto down
Takashi Kio




Počet příspěvků : 3
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 07. 08. 13

Kancelář kapitánky 2. divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kapitánky 2. divize   Kancelář kapitánky 2. divize EmptyWed Aug 14, 2013 10:06 pm

Takashi Kio

Nedalo se říci, že jsem nebyl nadšen tím, že musím jít jako nový zástupce kapitánky jít oznámit svůj příchod. Zrovna se před divizí procházeli nějaké dvě pěkné shinigam(ky)/i (//Kdo ví, ale tak prostě... ta shinigami... prostě shinigamky), ale tak podle všech nebyla zrovna kapitánka k zahození. Představoval jsem si ji, že bude vysoká... takové ty ladné křivky, které v obleku pro 2. divizi budou vypadat nádherně a tak. I když je tedy pravda, že panovali nějaké ty řeči o tom, že má zvláštní smysl pro humor, kterého jsem právě nyní byl svědkem. Jakmile jsem se chtěl otázat, zda-li mohu vstoupit, bylo mi již odpověděno, takže jsem pokrčil rameny a vstoupil. Kapitánka tam seděla a já jsem si ji hned zkoumavě sjel pohledem. Nahodil sexy pohled, pohodil vlasy a dodal: "Zdravím kapitánko Shihouin-taichou! Byl jsem jmenován jako váš nový zástupce... no... sakra... zapomněl jsem tu svoji řeč, kterou jsem..." Při posledních slovech jsem udělal pokořené gesto, že jsem se chytil za hlavu a párkrát s ní zamával, protože jsem nevěděl, co mám dělat.
Přesto... jsem se zase postavil, dal ruku na tvář:
Asi nějak takto::
Usmál jsem se a dodal jsem: "Jmenuji se Takashi Kio... rád vás poznávám kapitánko" A snažil se na ni zapůsobit svým sex appealem.
Návrat nahoru Goto down
Shihouin Yuuki

Shihouin Yuuki


Počet příspěvků : 11
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 15. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitánka 2. divize, Velitelka Onmitsukidou

Kancelář kapitánky 2. divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kapitánky 2. divize   Kancelář kapitánky 2. divize EmptyFri Aug 16, 2013 8:08 pm

Shihouin Yuuki

Už když přišel a se vší úctou pozdravil, mi došlo, že to rozhodně nebude špatný zástupce. A i když se snažil chovat jako playboy... ...Propadne...? přimhouřila jsem nebezpečně oči, i když to spíš vypadalo smyslně, a to svůj účel naprosto splnilo. Sice jsem to na něj zkoušela, ale nic vážnýho v úmyslu rozhodně nemám. ...Už propadl... pousmála jsem se znovu a vstala.
Hádám, že já se představovat nemusím, pohodila jsem hlavou a dala si jednu ruku v bok, druhou jsem nechala podél těla. A nejspíš jsi si vědom toho, že tě zatáhnu i do působení Onmitsukidou. Takže budeš velitelem druhé jednotky, oznámila jsem prostě a nijak zvlášť mu nehodlala vysvětlovat jeho úlohu. Když si vybral mou divizi a soudě podle převleku i mobilní jednotky, měl si být svou prací jistý.
A také tě ráda poznávám, doufám, že spolu budeme dobře spolupracovat, rozešla jsem se směrem k němu. Když už jsem porušila jeho osobní zónu, zastavila jsem se a předklonila se.
Spoiler:
Ale ve hrách jsem tu přebornice já, zvlnila jsem rty v odvážný kočičí úsměv, nezasažena šípem jeho charismatu. Ačkoliv jsem musela uznat, že ono charisma měl, a nejen to. Fakt, že jeho taky vůbec ení k zahození, se nedal popřít.
Návrat nahoru Goto down
Takashi Kio




Počet příspěvků : 3
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 07. 08. 13

Kancelář kapitánky 2. divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kapitánky 2. divize   Kancelář kapitánky 2. divize EmptySat Aug 17, 2013 9:15 am

Takashi Kio

Na její nabídku, nebo spíše povinnost být velitelem druhé jednotky části Onmitsukidou, jsem byl více méně připraven, takže jsem jen krátce kývl jakože rozumím. Chtěl jsem jí podat ruku, ale to se již předklonila a samozřejmě zakřivila rty v jakýsi úsměv. "Hm..." podotkl jsem, promnul jsem si spánky a rukama udělal takovéto gesto:
Spoiler:
Načež jsem s tímto gestem jezdil přes její tělo, až jsem s ní zůstal na poprsí, čehož si mohla jistě všimnout. Chvilku jsem se koukal a když jsem si uvědomil, že to není zrovna moc vhodné, tak jsem se zasmál, a dodal: "No, myslím si, že se budu snažit o dobrou spolupráci." S čímž jsem se strašně sexy usmál, aby to vypadalo, že se nic neděje a tak podobně:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář kapitánky 2. divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kapitánky 2. divize   Kancelář kapitánky 2. divize Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář kapitánky 2. divize
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kancelář kapitánky 5. divize
» Pracovna zástupkyně kapitánky 5. divize
» Mitsuki Miyako [Zástupkyně kapitánky 5. divize]
» Kancelář kapitánky
» Kasárny 2. divize

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Soul Society :: Seireitei :: Kasárny Gotei 13 :: 2. divize-
Přejdi na: