Mirai no Chance - Bleach RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelář kapitánky

Goto down 
AutorZpráva
Vind

Vind


Počet příspěvků : 38
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 31. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitánka 4. divize

Kancelář kapitánky Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář kapitánky   Kancelář kapitánky EmptySun May 19, 2013 8:12 pm

Prostorná místnost s jedním stolem plným papírů v rohu a gaučem uprostřed místnosti. Všude po zemi se válí nejrůznější elektronické součástky, karty a jiné části počítačů nebo jiné elektroniky.
Na dveřích je výrazná cedulka na které stojí

Varování všem příchozím: neustálí průvan!

Pod tímto textem je do dveří vyřezána karikatura vrchního kapitána.
A dále již ne tak výrazný text

Ti jenž přicházejí bez pádného důvodu budou tvrdě a bez kompromisně potrestáni
~Senri Akane
Návrat nahoru Goto down
Vind

Vind


Počet příspěvků : 38
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 31. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitánka 4. divize

Kancelář kapitánky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář kapitánky   Kancelář kapitánky EmptySun May 26, 2013 8:12 pm

Po dlouhé a úmorné cestě jsem jen rozrazila dveře své kanceláře a rozplácla jsem se na svém gauči. Při té příležitosti jsem si vzala svůj notebook a po chvilce kterou jsem potřebovala na oddech jsem jej zapnula. Expertní rychlostí jsem si zapsala to, že bych mělo vyřešit onu žádost z jedenácté divize. Kde je Ryuu když jej potřebuji... samotná jsem neměla náladu shánět dobrovolníky kteří by cvičili s členy jedenáctky. Teď jsem na to navíc neměla ani čas. Po menším hledání jsem z hromady harampádí na zemi vytáhla černý slunečník který vypadal jako prakticky noví. I když již byl používán nějakou dobu... stále složil perfektně. Narychlo jsem ještě sepsala zprávu "Najdi dobrovolníky na skupinoví tréning s členy jedenácté divize." A po cestě ze své kanceláře jsem jí přilepila na dveře vedoucí do kanceláře mého více-kapitána. Tohle je tohle... a teď práce. Mírně jsem si povzdechla a otráveně jsem se vydala opět z budovy. Ačkoli jsem právě mířila na další otravnou misi... tak s tím slunečníkem si nejspíše každý druhý řekl, že kapitáni nemají co dělat a tak se tu jen tak pro nic za nich procházejí.

>>> Rukongai
Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář kapitánky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kancelář kapitánky 5. divize
» Kancelář zástupce kapitánky
» Kancelář více-kapitánky
» Kancelář kapitánky 2. divize
» Pracovna zástupkyně kapitánky 5. divize

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Soul Society :: Seireitei :: Kasárny Gotei 13 :: 4. divize-
Přejdi na: