Mirai no Chance - Bleach RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Seireitei Chashitsu (Čajovna)

Goto down 
+6
Kyouraku Hiroto
Namikaze Shisui
Watanabe Ayaka
Mitccan
Kioshi Ryuu
ichi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Watanabe Ayaka

Watanabe Ayaka


Počet příspěvků : 65
Points : 90
Reputation : 1
Join date : 20. 03. 13 Age : 27
Location : Borovany

Character sheet
Admin Level: Same as JUICY
Player level: Kapitánka 5. divize

Seireitei Chashitsu (Čajovna) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei Chashitsu (Čajovna)   Seireitei Chashitsu (Čajovna) - Stránka 3 EmptyFri Apr 19, 2013 2:47 pm

Watanabe Ayaka

Whoa, princ na bílým koni~! rozzářila jsem se a padla svému zachránci do náručí. Poté jsem pořádně prozkoumala, kdo to je. Eh, Kyouraku, to jsi jen ty? usmívala jsem se zajímavě. Tak nějak mi to pak už bylo jedno a pochrupovala jsem v jeho náručí. Už jsme byli skoro u kasáren jedničky, když jsem zrovna začala něco mumlat ze spaní... Hiroto... já... miluju... Na to nastala krátká pauza. Byl to opravdu napínavý okamžik. ... Miluju čaj... dokončila jsem a tvářila se naprosto spokojeně.

>>>Zasedací síň pro kapitány (1. divize)
Návrat nahoru Goto down
https://mirainochance.forumczech.com
Ukitake Kaemon

Ukitake Kaemon


Počet příspěvků : 13
Points : 22
Reputation : 1
Join date : 29. 03. 13 Age : 25
Location : Ratiboř

Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 13. divize

Seireitei Chashitsu (Čajovna) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei Chashitsu (Čajovna)   Seireitei Chashitsu (Čajovna) - Stránka 3 EmptySat Apr 20, 2013 5:25 pm

Ukitake Kaemon

No nic, jdeme. Ježiš maria, oni už odešli. Počkejte na mě.
Ihned jsem utekl z čajovny a měl namířeno do kasáren 1. divize.
Návrat nahoru Goto down
Vind

Vind


Počet příspěvků : 38
Points : 48
Reputation : 0
Join date : 31. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitánka 4. divize

Seireitei Chashitsu (Čajovna) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei Chashitsu (Čajovna)   Seireitei Chashitsu (Čajovna) - Stránka 3 EmptySat Apr 20, 2013 5:32 pm

Senri Akane

Vše vypadalo, že párty teprve začne a vše samozřejmě jako vždy zkazí práce. Vypadá to, že dnes si moc zábavné ztráty času neužiji... Ryuu... vrať se zpátky do kasáren. Bylo by hezké kdyby tam na mě čekalo několik vyplněných nebo alespoň připravených údajů. A sehnat my nějaký slunečník by také nebylo na škodu... S tím jsem se zvedla otráveně se podívala okolo. Kapitáni již byli na odchodu a tak my nezbývalo nic moc jiného než se také vydat na cestu. Jak otravné... asi budu muset udělat v kasárnách 1. divize trochu průvanu. S těmito slovy na povzbuzení sama sebe jsem odešla z krásně zastřešené kavárny do sluncem prokletých krajin.

>>>Zasedací síň pro kapitány (1. divize)
Návrat nahoru Goto down
Kioshi Ryuu

Kioshi Ryuu


Počet příspěvků : 40
Points : 43
Reputation : 1
Join date : 23. 03. 13
Character sheet
Admin Level: None
Player level: Zástupce kapitánky 4. divize

Seireitei Chashitsu (Čajovna) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei Chashitsu (Čajovna)   Seireitei Chashitsu (Čajovna) - Stránka 3 EmptySat Apr 20, 2013 5:36 pm

Kioshi Ryuu

Kapitáni byli povoláni do 1. divize a to již moje kapitánka mi dávala rozkazy. Já jsem se na ní podíval a začal jí poslouchat a okolí jsem nějak nevnímal. Bylo toho sice hodně, ale tak některé věci se snad poddají sami... ale všechno nebylo na moc dlouho, naštěstí. Vyplněné údaje částečně byly, protože jsem je ráno dělal, než jsem šel do této čajovny. Nevěděl jsem, jestli nějaké přibyly, ale tak přesto je udělám. Nakonec... jediný problém byl onen slunečník, ale tak to dokáži, ne? Kývl jsem na ní se slovy: "Ano Senri-taichou." Postavil jsem se, překročil ostatní zavázející členy a jen jsem na ně ohlédl se slovy: "Tak... se zatím mějte." Na to jsem se rozešel do kasáren 4. divize.

// Pracovna zástupce kapitána 4. divize
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seireitei Chashitsu (Čajovna) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seireitei Chashitsu (Čajovna)   Seireitei Chashitsu (Čajovna) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Seireitei Chashitsu (Čajovna)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 1. mise - Hlídání bran Seireitei (Shihouin, Hachiru)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Soul Society :: Seireitei :: Kulturní a jiné zážitky-
Přejdi na: