Mirai no Chance - Bleach RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Základna Fullbringerů

Goto down 
+7
Juicy
Jaden
ichi
Matsuda Touka
Lightning Wolf
Tainaka Erin
Admin
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Lightning Wolf

Lightning Wolf


Počet příspěvků : 47
Points : 49
Reputation : 0
Join date : 22. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySat Aug 31, 2013 1:45 pm

Midou



Tupě jsem zíral na Erin a její proslov. Hlavou my proběhlo hned pár věcí a tak jsem začal odpovídat. Požár způsobil výbuch auto, stát ti vše zaplatí. Na druhou stranu jsem ti zachránil život takže my dlužíš vše čeho jsi schopna. O mé tělo se starat nemusíš takže se nemusíš ptát na hloupé otázky jako ta na kterou jsi se zrovna zeptala. A vzhledem k současné situaci, tvůj život závisí pouze a jen na mě. Takže ode dneška jsi mojí služkou, otrokem, ochráncem a další tyhle krávoviny.
Mezitím co jsem tohle všechno říkal jsem po svém reiatsu došel na nejbližší střechu která vypadala že je v pořádku a prostě jsem Erin pustil. Teď se podívat po hotelu...
Návrat nahoru Goto down
Tainaka Erin

Tainaka Erin


Počet příspěvků : 23
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySat Aug 31, 2013 2:05 pm

Tainaka Erin

Atmosféra byla hned úplně jiná. Docela mě překvapilo, jak to dokázal udělat. Slu-služka?! vypískla jsem. Ja-jakože... MAIDKA?! Nejspíš jsem pomalu začínala rudnout.
Spoiler:
Zatřepala jsem hlavou, jako bych se z ní snažila dostat tenhle nával informací a začala zase u jiného soudku. Když se chtěl rozejít, všimla jsem si, že má na zápěstí nějaký šrám. Počkej! rozběhla jsem se a skočila po něm... jen jsem nečakal, že se tak snadno převáží. Ří-říkala jsem, že určitě budeš zraněný, načala jsem nenápadně a dělala, jakoby se nic nestalo, přičemž jsem si odřeninu prohlížela.
Znovu jsem se proměnila do své andělské podoby a nechala pár peříček, aby obmotalo jeho ruku.
Návrat nahoru Goto down
Lightning Wolf

Lightning Wolf


Počet příspěvků : 47
Points : 49
Reputation : 0
Join date : 22. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySat Aug 31, 2013 2:20 pm

Midou

Správně, maidka. Pokud ti otrok nezní lépe... s tím jsem jí chtěl opustit ale našel jsem se ležící na střeše s Erin prohlížející moje zápěstí. Rány které sotva krvácejí nejsou prakticky ani zranění. Navíc jsi jej způsobila ty, nikoli náš nepřítel.
Tak nějak lehčeji jsem jí ze sebe sundal a opět jsem vstal. Za chvíli bude noc. Doufám že nemáš námitky pro hledání hotelu okamžitě. Pokud máš tak je nebudu poslouchat.
Návrat nahoru Goto down
Tainaka Erin

Tainaka Erin


Počet příspěvků : 23
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySat Aug 31, 2013 3:08 pm

Tainaka Erin

Nepřesvědčitelnej... pomyslela jsem si, když se opět postavil a jasně naznačil, že o to nestojí. Baka. To bylo jediné, co jsem k tomu všemu dokázala říct. Uraženě jsem nafoukla tváře a začala se rozhlížet okolo.
Spoiler:
Došlo mi, že tímhle tempem do večera asi nic nenajdu, tak jsem prostě zapnula mozkový závity a přemýšlela, kde by se nějaký ten hotel mohl nacházet. Upřímně se mi moc nechtělo do středu města, kde se to lidmi jen hemží, ale nakonec asi nebude na výběr. Myslím, že nejjednodušší by bylo zajít do nějakého centra a zeptat se na informacích, podala jsem návrh a čekala na reakci.
Návrat nahoru Goto down
Lightning Wolf

Lightning Wolf


Počet příspěvků : 47
Points : 49
Reputation : 0
Join date : 22. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySat Aug 31, 2013 3:19 pm

Midou

Erinin výraz jsem ignoroval a mezitím co její mozek pracoval jsem se rozhlédl kolem. Netrvalo dlouho než jsem našel co jsem hledal. Byt který vypadal opuštěněji než ten můj. Nebylo těžké něco takového najít v této části města. Erin zrovna dopověděla něco co jsem vůbec neslyšel a tak jsem jí chytl zezadu za jeden z těch jejích střápců co měla na sobě a shodil jsem jí ze střechy na pevnou zem a hned jsem jí následoval.
Ten byt vedle bude náš hotel.
Návrat nahoru Goto down
Tainaka Erin

Tainaka Erin


Počet příspěvků : 23
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySat Aug 31, 2013 4:00 pm

Tainaka Erin

V klidu jsem stála, když mě najednou blonďák shodil. Ve vteřině jsem zareagovala a roztáhla křídla, ale ucítila jsem, že jsem ochuzená o ještě více oblečení, než normálně. Podívala jsem na sebe a zjistila, že mi chybí jedna stuha. GAAAA~H?! vyjekla jsem a na chvíli zapomněla hýbat křídly. Krátce jsem se prolítla trochu rychleji, ale hned jsem zase zajela do starých kolejí, ačkoliv moje přistání nebylo zrovna prvotřídní. Trochu jsem sebou zametla zem, ale hned na to jsem si sedla a zahalila se křídly. Jako na protest jsem tam čekala, dokud to nezařídí tak, abych do toho baráku přijít aspoň trochu oděná.
Návrat nahoru Goto down
Lightning Wolf

Lightning Wolf


Počet příspěvků : 47
Points : 49
Reputation : 0
Join date : 22. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySat Aug 31, 2013 4:03 pm

Midou

Otráveně jsem se otočil na Erin a pak jsem se rozhlédl okolo. Co takhle na sebe vzít lidskou formu? A kam jsi vůbec zašantročila můj kabát?
Návrat nahoru Goto down
Tainaka Erin

Tainaka Erin


Počet příspěvků : 23
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySat Aug 31, 2013 4:11 pm

Tainaka Erin

Nejradši bych se plácla do hlavy nebo si rovnou něco udělala. Ve všem tom studu a troše hněvu mi nedošla tak primitivní věc jako je změnit se zpátky. Jakmile mi to připomněl, okamžitě jsem tak provedla. Kabát jsem samozřejmě měla. Takže? zvedla jsem se a jen tak kolem něj prošla. Mířila jsem si to do budovy, kterou předtím nezval "naším hotelem". Náš... hotel... Nějak mi konečně secvaklo. Chceš říct, že s tebou budu sdílet jeden byt?! vyjekla jsem a začala mávat rukama kolem.
Návrat nahoru Goto down
Lightning Wolf

Lightning Wolf


Počet příspěvků : 47
Points : 49
Reputation : 0
Join date : 22. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySat Aug 31, 2013 4:20 pm



Bylo až neuvěřitelné jak dětinská tahle holka dokázala být. Jeden byt, dvě osoby. Myslím že je to vcelku jasné... nemluvě o tom že jsi moje maidka. S tím jsem vytáhl z kapsy dvě tenké ocelové tyčinky a mistrovsky jsme vypáčil zámek na dveřích.
Hádám že tohle bude muset stačit... ne že by můj starý byt byl lepší.
Návrat nahoru Goto down
Tainaka Erin

Tainaka Erin


Počet příspěvků : 23
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySun Sep 01, 2013 7:36 am

Tainaka Erin

Jo... jo... jasný, snažila jsem se vypadat co nejklidněji a následovala ho. Koukám, že máš praxi dokonce i s vloupáním, prohodila jsem trochu ironicky a vešla dovnitř. Žádnej bejvák to rozhodně nebyl, ale rozhodně bude lepší být tady, než sedět na ulici. Co teď?! založila jsem si ruce v bok, během čehož jsem si to tu prohlížela.
Eh, počkat... jsem si naprosto jistá tím, že řekla "maidka"... Jak to ale asi mám ksakru udělat bez pořádnýho matroše jako je třeba jídlo?!
Návrat nahoru Goto down
Matsuda Touka

Matsuda Touka


Počet příspěvků : 1
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 18. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySun Sep 01, 2013 8:56 am

Matsuda Touka

Néé... do bábovky se nedává masoo~ hlásila jsem ze spaní a převalovala se na posteli. Záhy jsem ucítila změnu okolí, což mě vytrhlo ze sladkého snění a já se prudce posadila. Z chodby jsem zaslechla nějaké šustění, až ve mě hrklo. Z-zloději?! podivila jsem se a potichu se vyhrabala z peřin. Utáhla jsem si žlutou yukatu, která se mi při spaní uvolnila a ze stolu jsem sebrala jeden z mých třešňově růžových vějířů. Potichu jsem docapkala ke dveřím mého pokoje a opatrně odšoupla dveře. Teď u mi bylo jasné, že v mém bytě někdo je. Dva lidé... Normálně bych s nějakými náhodnými zloději zatočila, ale tihle dva měli něco, co normální zloděj většinou nemá. Reiatsu. Polkla jsem a nervózně vešla do obýváku spojeného s předsíní a rozsvítila. Spatřila jsem drobnou dívenku se skoro bílými vlasy a... no páni... vážně dobře vypadajícího blonďáka. Teď ale nebyl čas na okukování. Můj byt má zvonek, víte? Samotnou mě překvapilo, že to znělo docela pevně, ačkoliv jsem z nich měla nepříjemný pocit.
Návrat nahoru Goto down
Lightning Wolf

Lightning Wolf


Počet příspěvků : 47
Points : 49
Reputation : 0
Join date : 22. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptyMon Sep 02, 2013 12:10 pm

Midou

Erininu poznámku o mé praxi jsem raději ignoroval a pokračoval jsem dál do domu. Na její otázku "co teď" jsem příhodně ukázal na další osobu která se vynořila ze stínů a obdařila nás světlem žárovky.
Tak nějak jsem jí ignoroval a prošel jsem okolo ní a sedl si na nejbližší věc na kterou si sednout dalo. Někdo nám spálil dům, stát si přeje aby jsi nás zde ubytovala. Nebyl jsem moc překvapen že tu někdo je, konec konců když jsem prošel dveřmi tak jsem ucítil její reiatsu. Nikdo nemaskuje svoje reiatsu ve spánku... což znamenalo to že je pouhý člověk obdařen tímto darem nebo je stejná jako my. Z toho jak vypadala jsem dokázal uhádnout že spíše to druhé.
Tohle místo je jako magnet na fullbringy. S tím jsem zívnul, svalil se na zem a zakryl se svým kabátem který jsem si vzal zpátky od Erin. Dobrou noc.
Návrat nahoru Goto down
Tainaka Erin

Tainaka Erin


Počet příspěvků : 23
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySat Sep 07, 2013 3:46 pm

Tainaka Erin

Při vstupu do bytu jsem si nějak neuvědomila, že je v okolí něčí reiatsu. Na člověka dost abnormální reiatsu. Trochu jsem sebou škubla a strnula pohledem na celkem malé tmavovlásce. Potom jsem se znovu podívala na blonďáka, jehož jméno mi doposud nebylo prozrazeno a zase zpátky na dívku. Chvíli jsem rozmýšlela, jestli bychom neměli hned vypadnout, než to tahle osoba zhodnotí jako vloupání - v čemž by jen tak mimochodem měla naprostou pravdu - a zavolala policii. Heh, moje druhé vloupání za den, jaký to úspěch... S něčím podobným jsme už dneska zkušenost měli a zopakovat jsem si to tedy rozhodně nechtěla. To už se ale ohnivák začal procházet po místnosti a docela neslušně sebou plesknul o zem, na které za pár vteřin usnul.
Vážně jsem přemýšlela nad tím, že se seberu a prostě odejdu bez něj, ale vázal mě k němu dluh, ke kterému jsem se původně dostat nechtěla. Nakonec mě napadla ale jedna taktika; předvádět malou bezmocnou dívku, která přišla o domov a zadlužila se sexy blonďákovi s divnými sklony. Kterej necita by přeci jenom odmítl mě, ztělesnění nevinnosti a čistoty?
S ukončením téhle myšlenky jsem začala mluvit a tiše popotahovat, aby to vypadalo, že mám na krajíčku. Nejistě jsem zkřížila nohy do x, čímž jsem chtěla přidat na své roztomilosti, aby ta holka začala cítit takový ten pocit jako je.. eh.. mateřský pud nebo jak se tomu říká? Nasadila jsem utrápený výraz a dramatický tón v hlase. Dříve jsem bydlela se svými rodiči, ale opustili mě z hloupého důvod. Bylo mi asi deset a musela jsem odejít k neznámé rodině. Moji rodiče pracovali v přísně tajné organizaci a budova, kde pracovali, jednoho dne shořela. Policie tuhle záležitost označila za nehodu, protože se údajně rozbil nějaký stroj, který požár způsobil. Já jsem si ale byla jistá, že tohle způsobil.. nějaký určitý člověk, hlesla jsem a utřela si rukávem slzičku, ke které jsem se donutila. Můj herecký výkon to ale samozřejmě nijak neovlivnilo. V té době mi bylo sedmnáct. Je to jen.. rok zpátky. I když se mě ti dva vzdali, strašně jsem se trápila. Poté jsem si pořídila vlastní byt, ale tenhle večer jsem si spletla můj byt s bytem toho, kdo tu teď leží, protože byly naprosto identické. Napadli ho a já se toho samozřejmě zúčastnila. V blízkosti vybuchlo jedno auto a vznikl.. další požár, který ovlivnil můj život. Teď si ze mě udělal svou maidku a otroka, takže prosím.. nech mne a mého goshuujin-sama tady bydlet, ukončila jsem svůj zdlouhavý proslov a zadívala se do země.
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin
ichi


Počet příspěvků : 92
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 21. 03. 13 Location : jižní Čechy

Character sheet
Admin Level: NPC, příběh
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySat Sep 07, 2013 4:04 pm

Matsuda Touka

Zdálo se, že se tenhle blonďák ani trochu nevzrušoval faktem, že se vloupal do bytu a že ho při tom někdo načapal. Místo toho se tu začal chovat jako doma.
Nasadila jsem otráveně nevěřícný výraz. Spálil dům? Aha. Vážně vás lituju, ale... přece tu nemůžu ubytovat úplně cizího chlapa! A jakej kurňa stát? O tom silně pochybuju! Svou řeč jsem ukončila se zavřeným vějířem zabodnutým naproti spícímu blonďákovi. Ten mě však naprosto ignoroval a nejspíš usnul. Ty jeden-! Nadávání jsem nedokončila, protože se do toho vložila ta platinová dívka.
Spustila hru po strunách šíleně smutné kytary a dívala se na mě jako jelen na ragú. Za celou dobu jejího proslovu mě nenechala ani jednou promluvit, takže když skončila, seděla jsem už dávno na sedačce a opírala se o ruku.
Nagai... okomentovala jsem proslov. Tak strašně moc, že si nepamatuju, co bylo na začátku...
Zase jsem k ní vzhlédla a její pohled jejích očí mě trochu bodl do srdce. Vystřelila jsem do pozoru. Totiž, chápu, že to vážně nemáš lehký, jenže já prostě nemůžu... Čím víc jsem se vzpírala, tím víc tišší byla má slova. Nakonec jsem to vzdala. Víš co? Tak jo. Ale zejtra si probereme pravidla! A jestli vzbudíte sousedy, tak se vážně naštvu! S tím jsem se ztratila v pokoji, položila vějíř na stolek a zapadla rovnou do postele.

Ráno jsem se probudila do příjemného dne. Oknem do pokoje v noci pronikl čerstvý vzduch a sluníčko ani moc nepálilo. Ospale jsem se vyhoupla z postele, obula si papučky a vyšla z pokoje. Dorazila jsem až do kuchyně, tam si vzala hrníček s čajem a vydala se do obýváku. Tam jsem si uvědomila jednu nemilou skutečnost. Jo vlastně. Vy dva tu furt jste.
Návrat nahoru Goto down
Jaden

Jaden


Počet příspěvků : 100
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 29. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 6. divize

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySat Sep 07, 2013 9:37 pm

The Fourth Level of The Hell <<

Akuma

„Waaaaah~,“ protáhl Akuma okouzleně, když se rozhlédl kolem sebe. Byl den, a to velmi krásný den. Modrojas, slunečno, zpěv ptáčků. Zkrátka dokonalá idylka.
„Fakt se to tu změnilo~... Proč sem se sem nešel podívat dřív~?“ pochvaloval si Akuma Gensei, přesněji město Karakura, kterým se procházel. Aura co z něho vyzařovala přitom onu idylku dokonale ničila. Když prošel kolem jednoho stromu, po chvilce z něj opadalo všechno ptactvo co v něm doteď prozpěvovalo, a dokonce se na obloze objevil tu a tam malý mráček, který občas hodil déšť věštící stín na město.
Zatím to ale ještě pořád jakž takž šlo.
„Jen jeden pohled, a hned mi jasné bylo, že budeme svoji~,“ zaslechl Akuma najednou jakousi píseň a pobrnkávání na kytaru, a tak se za zvukem otočil, „Haaa? Dívčí kapela!?“ zajiskřilo mu v očích a on nasadil sprint přímo za zvukem hudby.
Jaké zklamání ho ale čekalo, když na jeho konci seděl nějaký černovlasý klučina pod stromem na rohu jedné ulice a vybrnkával si tam na kytaru zamilované tóny.
„Co to má sakra béjt, kluku! Dyť zníš jak holka! To má bejt nějaká past na skutečný chlapy abys je pak zabil a okradl nebo co!?“ vyjel na něj Akuma dopáleně a zklamaně zároveň. Žádné broskvičky ani polštářky...
„Ale jakápak past...! To je jen láska dobrý mu-!“ prohodil k Akumovi zasněně mladík, prozpěvující si tam se zavřenýma očima. Když je ale otevřel, nedořekl a vyvalil oči.
„Kyaaaaa! Co jste sakra zač!? Vypadáte jak nějakej bůh smrti!“ zaječel vyjeveně mladík a vyskočil ze svého tureckého sedu na nohy.
„Nó... tak mě už myslim taky někdo řikal... ale pro tebe sem Akuma-sama!“ poškábal se Akuma zamyšleně na čele přes svou masku, načež zaujal hrdinskou pózu s jednou rukou v bok, druhou nataženou před sebou se zvednutým palcem, a vlajícím pláštěm ve větru. Ve výsledku ale vypadal spíš ještě víc strašidelně než předtím.
„Ale... Jestli jste Shinigami... Ne! Ještě ne! Ještě si mě nemůžete odvést! Ještě tu mám něco na práci!“ odmlčel se na chvilku mladík, zadíval se na Akumu přimhouřeným pohledem, když tu si uvědomil co ho čeká a začal vehementně gestikulovat pažemi před sebou, že s ním nikam nepůjde.
„Haaaaa? Já tě nechci,“ naklonil Akuma nechápavě hlavu na stranu, když tu mu to konečně došlo. Lidé nebývají průhlední a nemívají řetěz uprostřed hrudi... Ten kluk je duše!
Jakmile si to Akuma uvědomil, ďábelsky se pod maskou zakřenil.
„Muhahahahahaaaaaa! Přesně tak! Já, Akuma-shinigami-sama jsem si pro tebe přišel, abych tě nenechal dodělat co musíš a odvědl tě násilím na to hnusný místo jménem nebe!“ zasmál se ďábelsky Akuma při čemž nezapomněl lomit dramaticky rukama, s pomyslnými hromy a blesky v pozadí.
„Neeee!“ zaúpěl mladík, ale nakonec jen svěsil ruce a sklíčeně si povzdechl, „... tak dobře... nebudu se bránit... na to z Vás mám až moc husí kůži...“ prohlásil zdrceně a přešel k Akumovi blíž, „tak pojďme.“
Heh... Jak to ti magoři v haori vlastně dělali? Uchechtl se Akuma v duchu, vytáhl si meč levačkou z boku, kam si ho předtím vrazil, a s otázkou v očích se na něj zadíval.
Nějak takhle? Kmitl párkrát pohledem z rukojeti svého meče na čelo mladíka a zpět, načež proti chlapcově čelu namířil druhý konec rukojeti své Ryoukunou, a ťukl ho s ním do čela.
Do způsobů shinigami se trefil, jenže problém byl v tom, že on nebyl shinigami, a že to byl magor.
Místo toho aby se mladík v nebeském světle odebral na věčnost do Soul Society se jeho hlava pod náporem Akumova „ťuknutí“ rukojetí rozprskla po okolí a krásně ho přemalovalo na červeno krví a kusy lebky a mozku.
„Khahahahaha! Asi jsem to trochu přehnal!“ rozchechtal se Akuma když viděl co se stalo.
Jeho pohled mu ale pak sklouzl na kytaru, co tam po mladíkovi zůstala, a on se po ní ihned natáhl.
„Takhle se balej holky ty blboune rozprsklej!“ prohlásil rozjařeně, načež si sám dřepl na zem do tureckého sedu, chytl kytaru za její vrchní část levačkou, a pravým palcem u nohy na ni začal třískat ten svůj démonický metal, který se jal ihned obohatit o slova.

Hned prvních pár tónu spolehlivě vysklilo všechna okna v bloku, a když k tomu Akuma ještě přidal sólo hrané zubama, strom pod kterým seděl vzplál, nejspíš sám od sebe, jen aby to už nemusel poslouchat.
Návrat nahoru Goto down
Lightning Wolf

Lightning Wolf


Počet příspěvků : 47
Points : 49
Reputation : 0
Join date : 22. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySun Sep 08, 2013 10:35 am

Midou

Až tak unavený abych usnul hned co jsem se složil jsem nebyl. Ještě jsem stihl zaslechnout Erinino divadlo se kterým jsem se musel usmát sám pro sebe. A já myslel že jsi my přilétla na pomoc pouze z vlastní vůle, hah. dál už jsem však neposlouchal a nakonec se my konečně podařilo usnout.
Spánek však netrval až tak dlouho. Mé tělo bylo zvyklé probouzet se brzy ráno ať už byl jakýkoli den. Mezitím co ostatní ještě nejspíše spali jsem se potichu vyplížil ven z bytu a vyškrábal se na střechy. Slunce ještě pomalu ani nezačalo vycházet a já už tu strašil bez nějakého důvodu. Prostě jsem si sedl na kraj střechy směrem k východu slunce a mírně jsem si vyprázdnil hlavu. Pořád mne však otravovali všemožné myšlenky. Převážně další dva fullbringeři kteří teď byli někde pode mnou. Budou kvůli mě opět ztraceny dva životy? Do mysli my vběhli dva kamarádi se kterými jsem strávil dětství ale rychle jsem jej vytřásl zamáváním hlavy na všechny možné strany.
Nakonec... spíše než Erin mě zajímal ten gang který se ukázal včera. Ani se nepředstavili... pomalu jsem zavřel oči a ze pozice sedící jsem přešel do polohy osoby rozpláclé na střeše cizího domu. Tohle místo my do hlavy okamžitě vtáhlo píseň která mne provázelo včera na cestě domů. Aneb první střetnutí s Erin... Hádám že jí z hlavy asi jen tak nedostanu po té co se stalo. měl jsem pocit jako bych sám chtěl začít zpívat, ale neznal jsem pořádně ani melodii ani text takže tenhle již tak dost stupidní nápad rychle zanikl.
Ale... co je tahle neklid který cítím? Jako by se někde daleko dělo něco velice špatného. Jako nepříjemný pocit před bouří která přinese zkázu tvému domu který neustojí tak silný vítr. Předtucha.
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin
ichi


Počet příspěvků : 92
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 21. 03. 13 Location : jižní Čechy

Character sheet
Admin Level: NPC, příběh
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySun Sep 08, 2013 10:46 am

Matsuda Touka

Jenže tam spala jen dívka. Kvůli tomu svýmu srdceryvnýmo příběhu se zapomněla představit... napadlo mě zatím, co jsem se oblíkala do trika a tepláků. Zavřela jsem oči a soustředila se na toky reiatsu v okolí. Ten blonďák byl určitě na střeše. Povzdychla jsem si, vzala jednu koblihu i s talířem, další hrníček s čajem a vyrazila za tajemným fullbringerem.
Po schodech se dostavil divný pocit. Jakoby se někde dělo něco... co jsem ani nedokázala popsat slovy. Vzhledem k tomu, že mi přeběhl mráz po zádech to ani nemohlo být nic dobrého.
To už jsem vystoupala na střechu a zahlédla blonďáka. Netuším, ale není jeden z těch divných pocitů hlad? odpověděla jsem na jeho řečnickou otázku.
Návrat nahoru Goto down
Lightning Wolf

Lightning Wolf


Počet příspěvků : 47
Points : 49
Reputation : 0
Join date : 22. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySun Sep 08, 2013 10:53 am

Midou

Vypadalo to že jsem se zamyslel na tolik že jsem nově příchozí ani neucítil. V ležící pozici bylo docela lehké mírně zaklonit hlavu abych uviděl obrácený obraz majitelky bytu. Pokud hlad dokáže vytvořit pocit nejistoty pak ano.
Opět jsem se vrátil do sedící polohy a povzdechl jsem si. Bylo my uplně jasné že dnešek bude dalším velice otravným dnem kdy nejspíše budu mít co dočinění s někým kdo bude buď divný, otravný nebo se mě třeba pokusí zabít. To kimono ti slušelo mnohem víc než to co máš teď... řekl jsem tak spíše pouze do vzduchu i když my bylo jasné že to nejspíše slyšela. Také nevypadáš zrovna nejšťastněji z toho že tu jsme. Takže není potřeba se o nás nijak starat.
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin
ichi


Počet příspěvků : 92
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 21. 03. 13 Location : jižní Čechy

Character sheet
Admin Level: NPC, příběh
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySun Sep 08, 2013 11:09 am

Matsuda Touka

Hlad? Ten toho dokáže, prohodila jsem a došla k němu. Při poznámce jsem přemýšlela, jestli to mám brát jako lichotku. Nakonec jsem se k té variantě přiklonila a snažila se nečervenat se. Pomohla mi jeho další věta.
No... lhala bych, kdybych řekla, že nejsem ráda. Celé dny... tu vlastně jsem sama. Takže mi vůbec nevadí, že tu přibyl někdo další. Jen se bojím, co by mi na to řekli rodiče... uvědomila jsem si, že moc mluvím a tak jsem mu vrazila talíř do jedné ruky a hrníček do druhé. Mimochodem, jsem Matsuda Touka, těší mě.

Návrat nahoru Goto down
Lightning Wolf

Lightning Wolf


Počet příspěvků : 47
Points : 49
Reputation : 0
Join date : 22. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySun Sep 08, 2013 11:18 am

Midou

Na poznámku o rodičích jsem sebou mírně cuknul jako by to byl nějaký můj reflex ale více jsem nereagoval. Když o tom tak přemýšlím... Erin také nemá žádné rodiče.
To už jsem ale měl v rukách svojí snídani a abych se přiznal tak jsem něco takového neměl už snad i několik měsíců. Erin a Touka huh... Bůh, posel pekel, chodící zkáza, Salamander nebo třeba Ifrít. Jsem si jistý že takhle na mě lidé řvali když mě zahlédly hrát si s ohýnkem... vyber si.
Bylo přirozené že tyhle jména lidé křičely jak utíkali pryč když uviděli někoho kdo dokázal ovládat plameny. Docela mě však zajímalo co by si z toho vybrala právě Touka a Erin. Ani jedna mé jméno ještě neznali.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Počet příspěvků : 54
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13 Age : 27
Location : Heaven

Character sheet
Admin Level: Character & Point Master
Player level: Kapitánka 2. divize, velitelka Onmitsukidou, hlava klanu Shihouin, kapitánka 5 .divize, zástupkyně kapitána 9. divize, Primera Espada, 1. Fracción Tercia Espada, Fullbringer, Quincy, Togabito

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySun Sep 08, 2013 11:38 am

Tainaka Erin

K ránu jsem se vzbudila celkem brzo. Nejspíš to bylo tím, že jsem spala jinde, než ve svém domě. Zamžourala jsem do tmy a chvíli se rozhlížela, než jsem se nějak probrala. V tom jsem si všimla, že tu není ani ohnivák, ani ta holka, co po něm tak hladově koukala. No jo, ona vlastně... Z nějakého důvodu se mi myšlenka, že se jí líbí, nezamlouvala. Načapala jsem se při tom, jak rudnu a pleskla se do hlavy. Hned na to mi ale došlo ještě něco jiného. Jsou někde... spolu...? V žilách se mi začala vařit krev a já myslela, že zešílím. Aaarghr! Ta pitomá čivava! vyjekla jsem a rozběhla jsem se směrem, odkud jsem cítila jejich reiatsu.
Celkem naštvaná jsem se konečně vyškrábala na střechu a objevila se za nimi. Ehm, nerada ruším při jistě důležité události, odkašlala jsem si a v další vteřině probodla Touku pohledem. Řekl právě, že jí to sluší?! Unmh! zuřila jsem v duchu. Už jsem ale byla o něco klidnější, protože teď už se tu mezi nimi nic odehrát nemohlo. Hádám, že tvoje maidka by ti asi neměla říkat jinak, než "goshuujin-sama", ale to tvoje jméno by mě docela zajímalo. Nicméně... sjela jsem opět drobnou dívku od hlavy až k patě. ...Jídlo ti může připravovat zásadně tvoje maidka! přiskočila jsem k němu a začala mu rvát talíř z ruky.
Návrat nahoru Goto down
http://juicieness.weebly.com
Lightning Wolf

Lightning Wolf


Počet příspěvků : 47
Points : 49
Reputation : 0
Join date : 22. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySun Sep 08, 2013 12:11 pm

Midou

Tohle ráno bylo až moc dlouho mírumilovné a tak první světová pohroma musela dorazit dříve či později. Jestli pak to není ztracené kotě...
Mohla říkat co chtěla ale její výraz a pulzování v reiatsu naznačovali opaku. To se přes noc změnila z někoho kdo se mnou nechtěl nic mít na někoho kdo beze mě nemůže být? Strašidelné... trochu jsem si povzdechl a laskavě jsem jí přenechal talíř který už byl však prázdný a taktéž hrnek. Umění rychlého shltání jídla mělo jisté výhody. Jméno je jen nepotřebný a nedůležitý detail...
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin
ichi


Počet příspěvků : 92
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 21. 03. 13 Location : jižní Čechy

Character sheet
Admin Level: NPC, příběh
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySun Sep 08, 2013 12:18 pm

Matsuda Touka

Dala jsem si ruce v bok. Hele, já ti taky svoje jméno řekla, řekla jsem, ačkoliv mi vzápětí došlo, že se vlastně neptal. No to je jedno... Ale to jméno bych... Větu jsem nedořekla, na místo dorazil někdo další.
Otočila jsem se na platinovou dívku a začala před sebou mávat rukama. Počkej, tak to není! Jen jsem mu přinesla snídani. Pak jsem jí chtěla přinýst taky tobě! Tak takhle to myslela tou maidkou...
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Počet příspěvků : 54
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 14. 04. 13 Age : 27
Location : Heaven

Character sheet
Admin Level: Character & Point Master
Player level: Kapitánka 2. divize, velitelka Onmitsukidou, hlava klanu Shihouin, kapitánka 5 .divize, zástupkyně kapitána 9. divize, Primera Espada, 1. Fracción Tercia Espada, Fullbringer, Quincy, Togabito

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySun Sep 08, 2013 12:42 pm

Tainaka Erin

Kdo je u tebe ztracený kotě, ty lolicone! vypískla jsem a opět nabrala barvu rajčete. Jak jsem mohla za jeden pitomej den takhle změnit pohled na člověka, kterej mi akorát tak přidělává problémy?
Když jsem si uvědomila, že talíř, který jsem mu sebrala, je prázdný, prostě jsem se přestala prát a nechala mu ho. Nah... dělej si, co chceš, předváděla jsem uraženou a založila si ruce na prsa.
Nakonec jsem to radši vzdala a odešla se slovy, které jsem si jen tak žbrblala pod vousy, i když jim rozumět mohl. Tak sis ze mě neměl dělat maidku, baka...
Návrat nahoru Goto down
http://juicieness.weebly.com
Lightning Wolf

Lightning Wolf


Počet příspěvků : 47
Points : 49
Reputation : 0
Join date : 22. 04. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level:

Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 EmptySun Sep 08, 2013 12:52 pm

Midou

Tak nějak jsem ignoroval veškeré dění okolo mě ale když se Erin rozhodla uraženě odejít tak jsem jí zastavil. V tom případě jsi propuštěna. Budou kvůli mě opět ztraceny dva životy? Žij si život jaký chceš... já ti jen přidělávám problémy ne?
S tím jsem seskočil ze střechy a rukama v kapsách a prázdným výrazem jsem se viděl více k okraji města. Ať jsem přemýšlet nad čímkoli... nemohl jsem se zbavit oné předtuchy a toho podivného pocitu. Že by tu někde poblíž bylo další monstrum co požírá ztracené duše mrtvých? už jsem pár monster spálil a všechny měli díru v hrudi takže jsem předpokládal že byli všechny stejné. Tohle byla však něco jiného... v každém případě jsem se vydal tam kam mě intuice nasměrovala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základna Fullbringerů   Základna Fullbringerů - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Základna Fullbringerů
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Gensei-
Přejdi na: