Mirai no Chance - Bleach RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bleach RPG Forum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Centrální Laboratoř 12. Divize

Goto down 
+2
Admin
Maekawa Shichirou
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Maekawa Shichirou

Maekawa Shichirou


Počet příspěvků : 52
Points : 54
Reputation : 0
Join date : 26. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 12. divize

Centrální Laboratoř 12. Divize - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrální Laboratoř 12. Divize   Centrální Laboratoř 12. Divize - Stránka 3 EmptyWed Sep 18, 2013 7:26 pm

Maekawa Shichirou

S daifuku v puse, které jsem našel vzadu u svého stolu jsem se pustil do prozkoumávání druhé části laboratoře, ačkoli jsem neměl naději, že by se mi podařilo něco zjistit. Ačkoli se jednoalo o můj vlastnéí nepořádek, ikdyby něco chybělo, vńemusel bych si toho všimhou, protože jsem na to prostě během té doby co to tu leželo dost dobře mohl zapomenout. To se mi stávalo celkem často.
Na Akonova slova jsem zvedl hlavu a v tu chvíli jako by mi něco v hlavě dosedlo na správné místo.
"Shunshou." zamumlal jsem s plnou pusou a vrhl se k místu, kde teď Akon stál. "Je pwyš. Kušo."
Ale teď už mi bez jakýchokoli pochyb bylo jasné kdo za to může, ačkoli jsme nebyli o nic blíže tomu zjistit koho při tom použil.


Naposledy upravil Maekawa Shichirou dne Thu Sep 19, 2013 6:09 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ichi
Admin
ichi


Počet příspěvků : 92
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 21. 03. 13 Location : jižní Čechy

Character sheet
Admin Level: NPC, příběh
Player level:

Centrální Laboratoř 12. Divize - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrální Laboratoř 12. Divize   Centrální Laboratoř 12. Divize - Stránka 3 EmptyThu Sep 19, 2013 5:51 am

Akon

Rychle jsem se hl z místa, aby mě kapitán neporazil, jak se ke mně přihnal a přepnul na slovník cizích jazyků. Přeci jen, musel jsem rozpoznat, co Maekawa-taichou s plnými ústy daifuku vůbec říká. Takže Aizen? zeptal jsem se opatrně.
Můj pohled zabloudil k budíku někde na stole. Asi by bylo vhodné dostavit se na tu schůzi... upozornil jsem ve vší slušnosti.
Návrat nahoru Goto down
Maekawa Shichirou

Maekawa Shichirou


Počet příspěvků : 52
Points : 54
Reputation : 0
Join date : 26. 03. 13
Character sheet
Admin Level:
Player level: Kapitán 12. divize

Centrální Laboratoř 12. Divize - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrální Laboratoř 12. Divize   Centrální Laboratoř 12. Divize - Stránka 3 EmptyThu Sep 19, 2013 6:20 am

Maekawa Shichirou

Podařilo se mi do sebe nacpat zbytek svačiny a přikývl jsem. Další věc, na kterou bych se senseie rád zeptal. Koneckonců -s veškerou úctou, kterou k němu chovám- který pitomec by vracel zbraň někomu, kdo se ho pokusil zabít?
"Situace se bude ale asi trochu komplikovat." řekl jsem a když se na mě Akon trochu tázavě podíval ještě jsem dodal. "Vysvětlím ti to potom."
S jeho následujícím upozorněním jsem si vylovil z rukávu další daifuku a začal ho rozbalovat. "Pokud se nevrátím, zavřeli mě." prohodil jsem s napůl veselým a napůl zoufalým úsměškem, nacpal si jídlo do pusy a vyrazil na schůzi.

>> Zasedací síň pro kapitány
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Centrální Laboratoř 12. Divize - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrální Laboratoř 12. Divize   Centrální Laboratoř 12. Divize - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Centrální Laboratoř 12. Divize
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 11. divize
» Kasárny 4. divize
» Kasárny 2. divize
» Kasárny 11. divize
» Kasárny 5. divize

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mirai no Chance - Bleach RPG forum :: Text RPG :: Mirai no Chance :: Herní místnosti :: Soul Society :: Seireitei :: Kasárny Gotei 13 :: 12. divize-
Přejdi na: